GKS TychyGKS Tychy
4 : 0
Calisia KaliszCalisia Kalisz
16:52

GKS w końcu zwycięski! Ostatnie 5. spotkań nie zanosiło dziś takiej demolki, lecz dziś oglądaliśmy całkiem inny zespół. GKS Tychy nie wypada zatem z gry o awans i do ostatniej kolejki walczył będzie o awans umożliwiający grę na zapleczu ekstraklasy.

93'

GKS Tychy w świetnym stylu wygrywa dziś w Jaworznie. Zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone, a piłkarze mogli pokusić sie o zdobycie jeszcze kilku goli

92'

Ostatnia zmiana w drużynie GKS Tychy. Na boisku pojawia sie Mączyński.

91'

Sędzia dolicza 3. minuty.

90'

GOL !!! !!! !!! Mamy już 4;0 a bramkę w osłabieniu zdobywa Daniel Feruga.

89'

Piękny strzał Folca, on także chciał wpisać sie na listę strzelców. Jednak nadal mamy 3:0.

88'

I kolejna zmiana na boisku pojawia się Kupczak.

87'

Ostatnie minuty tyszanie grają zatem w 10.

86'

Bezmyślny faul Masternaka i druga żółta w konsekwencji czerwona dla tyskiego obrońcy.

85'

Dużo ożywienia na skrzydle wniósł Małkowski, kilka akcji z jego udziałem ale bez gola.

83'

Druga zmiana w GKS Tychy. Na boisku melduje sie Folc, zmienia on strzelca bramki na 3:0 Sobczaka.

81'

Bardzo mocne uderzenie Ciesielskiego ale w sam środek bramki Struskiego, pewnie piłkę wyłapuje golkiper GKS Tychy.

78'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy na boisku pojawił się Małkowski, a zmienił Bizackiego.

78'

GOL !!!! !!!! !!!! Kolejna już 100% okazja Soczaka zamieniona w końcu na gol. Piękny lob na bramkarzem Calisii

75'

Ostatni kwadrans gry, zrobiło sie nieco ciekawiej ale nadal brakuje goli. Liczymy, że takie padną także w drugiej połowie.

75'

Szczęsny z 11 metrów dobra okazja, ale na posterunku Primel. Rzut rożny.

74'

Szansa Calisii Kalisz - strzał z dystansu. To chyba pierwszy w tym spotkaniu. Z trudem na rzut rożny Struski.

69'

Rzut wolny dla GKS Tychy. Do bramki o 35. metrów. Doskonała okazja dla Lesika.

68'

Żółta kartka dla Masternaka, to już trzecie upomnienie dla gracza GKS Tychy.

68'

Na boisku pojawia się grający trener Calisii Kalisz - Grzegorz Dziubek.

67'

Obraz gry nadal się nie zmienia. GKS Tychy atakuje i próbuje podwyższyć prowadzenie.

62'

Szarża Szczęsnego, w świetnym stylu mija obrońców i wywalcza rzut rożny.

61'

Mijają kolejne minuty a na boisku niewiele się dzieje. Tempo siadło i dużo zbyt mocnych i niedokładnych podań.

57'

Żadnego pożytku z tego stałego fragmentu gry nie było, akcja przenosi się pod bramkę Struskiego.

56'

Bizacki wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.

54'

Trochę walki w powietrzu o piłkę wygrywają ją goście ale mimo to nie potrafią zaatakować. Wszystkie próby ataku rozbijane przez obrońców GKS.

53'

Tyszanie mają spotkanie pod pełną kontrolą. Chyba nic nie jest w stanie wydrzeć im dzisiaj zwycięstwa.

49'

Druga żółtka kartka dla zawodnika GKS Tychy i drugi raz za to samo. Tym razem ręką przy zagraniu szczupakiem zagrywał Sobczak.

48'

Druga połowa rozpoczęła się bez fajerwerków. Spokojna gra GKS Tychy i chaotyczna gra gości.

46'

Z jedną zmianą przystępują do tej części gry goście. Na boisku pojawił sie Jackiewicz. GKS Tychy bez zmian.

16:01

Początek drugiej połowy.

16:00

Piętnaście minut przerwy dobiega końca. Zawodnicy wybiegają już na murawę.

15:52

Na trybunach stadionu w Jaworznie Waldemar Fornalik. Szkoleniowiec wicemistrza polski podpatruje zawodników lokalnego rywala. Mówi sie o transferze Damiana Szczęsnego do jednego z zespołów ekstraklasy, może chodzi o Ruch Chorzów? W składnie tyskiego zespołu mamy także kilku wypożyczonych zawodników z Chorzowskiego klubu.

45'

Koniec pierwszej części gry. GKS Tychy prowadzi z Calisią Kalisz 2:0, a bramki zdobyli Feruga i Babiarz.

45'

Do pierwszej połowy spotkania sędzia dolicza 1. minutę.

45'

Sędzia boczny pokazywał na rzut rożny ale nie zgodził się z nim arbiter główny i przy piłce Calisia ...

44'

Na spalonym Szczęsny, a była okazja na akcję 2 na 1.

43'

Na murawie leży Paweł Lesik, krótka przerwa w grze.

43'

Dużo niedokładności w grze Calisii, trzeba szczerze powiedzieć, że z grą jaką dziś prezentują ciężko będzie utrzymać sie im w lidze.

40'

Ładna kombinacyjna akcja, dużo w niej gry z pierwszej piłki ale na sam koniec Czupryna za mocno do Sobczaka.

38'

Niewiele dziś do powiedzenia mają goście choć pierwsza akcja meczu zwiastowała co innego. Na boisku dominuje GKS i czekamy na kolejne gole zielono-czarno-czerwonych.

35'

Na boisku pojawił sie Piotr Nawrocki. Jest to pierwsza zmiana w meczu.

35'

Sobczak! Efektowna próba po dośrodkowaniu Babiarza, pięknie złożył się do woleja napastnik GKS Tychy ale strzał nad bramką.

34'

Balul mógł zaskoczyć bramkarza gości, dośrodkowanie zamieniło sie w strzał ale próba niecelna.

29'

I tak jak się spodziewaliśmy tyszanie poszli za ciosem, a zapowiada sie, że to nie koniec. Ambitnie grają walczący o awans gospodarze!

28'

GOL !!!! !!!! !!!! Bartłomiej Babiarz i bramka "stadiony świata". Idealnie przymierzył z rzutu wolnego i okienko bramki Primela, Bramkarz gości bez szans 2:0

26'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Calisii Kalisz, ukarany Roszak.

26'

Kolejna doskonała okazja Sobczak i po raz kolejny pudło. Tym razem musiał już strzelić ... A okazja do gola po błędzie obrońcy, który poślizgnął się we własnym polu karnym.

24'

Niezbyt pewnie młody bramkarz Calisii Kalisz naraża swój zespół na utratę bramki. Chwilę po tym Sobczak fatalnie pudłuje z bliskiej odległości.

23'

Piłka przy długich dośrodkowaniach w kontakcie z mokrą murawą nabiera przyśpieszenia, często nie zdążają za nią piłkarze GKS Tychy. Mimo to nadal ten styl ataku preferują gospodarze - dużo długich podań do napastników.

22'

Zawodnik Calisii trafia w swojego zawodnik - rzut z autu na połowie GKS Tychy.

21'

Sobczak o centymetry mija się z piłką przy próbie strzału głową, a chwilę później Szczęsny oddaje kąśliwy strzał. Primel bez błędu ale na rzut rożny.

20'

Podopieczni Piotra Mandrysza nie zwalniają tempa. Starają sie podwyższyć prowadzenie wiedząc, że prowadzenie 1:0 to nie szczyt ich możliwości. W Jaworznie oglądamy bardzo ciekawe spotkanie.

18'

Dobre zawody rozgrywa Sobczak, dużo walki z jego strony. W jednej z akcji jednak na spalonym.

17'

Za zagranie ręką ukarany Bizacki. Napastnik próbował oddać strzał a piłka trafiła go w rękę. Nie było to chyba zagranie z premedytacją.

17'

Gospodarze zwolnili szybkie tempo gry, wymiana podań w obronie. Pozwalają na to zawodnicy Calisii nie atakując rywali.

15'

W odpowiedzi Szczęsny, ale najskuteczniejszy zawodnik GKS Tychy nie potrafi przyjąć trudnej piłki. Początek spotkania bardzo ciekawy oby tak dalej.

14'

Ależ okazja do wyrównania. Piłka po efektownym dośrodkowaniu Klofika mija obrońców GKS Tychy, ale na posterunku Struski.

13'

Feruga niedokładnie do Sobczaka, piłka w rękach Primela.

11'

Gospodarze nie zwalniają tempa, nadal długo utrzymują się przy piłce. Wydaje sie, że to oni są bardziej zdeterminowani w walce o zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

8'

A dodać warto, ze pomocnik GKS Tychy wykończył piękną akcję skrzydłem Damiana Szczęsnego.

7'

GOL !!!! !!!! !!!! 1:0 Szybka i piękna akcja zakończona golem. Na prowadzenie GKS Tychy wyprowadza Daniel Feruga

7'

Dużo walki w środku pola, wydaje się, że gospodarze opanowali sytuacji i starannie budują kolejne akcje. A na nas ogromne wrażenie robi duży spokój w obronie Balula.

4'

Próba ładnego podania Babiarza do Szczęsnego - zabrakło precyzji.

3'

Szczęsny z dużym impetem wpada na swojego kolegę z drużyny ale już po chwili wywalcza rzut wolny. Do bramki 35. metrów, a pika tuż przy linii bocznej boiska.

2'

Tyszanie uspokajają nieco grę, wymieniają kilka podań. Balul do swoich kolegów z obrony.

1'

Już na początek ataki gości, ale dośrodkowanie ze skrzydła jednego z zawodników nie znalazło odbiorcy.

15:00

Zaczynamy.

14:59

Drużyny motywują sie jeszcze na środku boiska. Zapowiada się dużo walki o bardzo ważne dla obu drużyn 3. punkty. Mecz rozpocznie Calisia Kalisz.

14:58

Na trybunach pojawiła sie niewielka ilość kibiców, a sędzia wyprowadza już obie drużyny na murawę.

14:57

Na szczęście przestało już padać, pogoda poprawiła sie, ale murawa nasiąknięta jest wodą. Mecz może obfitować w dużą ilość strzałów z dystansu i szybką grę.

14:51

Do rozpoczęcia spotkania pozostało niespełna 10. minut. Oba zespoły potrzebują 3. punktów więc gra o 1. punkt nie zadowoli żadnej z drużyn. Liczymy na bardzo ciekawe widowisko i czekamy już na pierwszy gwizdek sędziego.

14:41

Gospodarze: Mateusz Struski - Tomasz Balul, Łukasz Kopczyk, Mariusz Masternak, Paweł Lesik, Damian Szczęsny, Bartłomiej Babiarz, Damian Czupryna, Daniel Feruga, Krzysztof Bizacki, Marcin Sobczak.

14:39

Goście: Damian Primel - Marcin Wandzel, Rafayel Safaryan, Anton Vergilov, Maciej Sowiński, Patryk Klofik, Mateusz Roszak, Stayko Stoychev, Błażej Ciesielski, Tomasz Kowalczuk, Samuelson Odunka.

14:37

Na płycie głównej boiska w Jaworznie rozgrzewają sie już piłkarze obu drużyn, przedstawimy zatem składy w jakich obie 11. rozpoczną spotkanie.

14:35

Ostatnie 4. kolejki rozegrane zostaną w bardzo krótkim odstępie czasu. Dwie drużyny cieszące sie z awansu poznamy już za 2. tygodnie!

14:34

Do zakończenia rozgrywek 2. ligi już tylko 4. kolejki. Sytuacji w tabeli bardzo ciekawa, do samego końca warzyć będą się losy awansu. Najbliżej 1. ligi jest Miedź Legnica, ale apetyt na awans mają również w Tychach, Bytowie, Chojnicach i Zdzieszowicach. Dziś do niedawana lider w ligowej tabeli GKS Tychy podejmować będzie walczącą o utrzymanie Calisię Kalisz. Na relacją LIVE zaprasza - Mateusz Godyla.