Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
1 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
93'

Ostatnie trzy minuty wyglądały jak "obrona Częstochowy", ale ostatecznie Zagłębie wygrywa po raz pierwszy wiosną i zdobywa trzy cenne punkty. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

88'

Rzut wolny dla gospodarzy. Lachowski zagrywał w pole karne i pewnie piłkę wybili obrońcy.

85'

Białek ukarany żółtą kartką.

83'

Rzut wolny dla gospodarzy. Znów przy piłce Lachowski zagrywał w pole karne wprost na głowę Misiuka, który uderzył na bramkę, lecz ładną interwencją popisał się Bledzewski.

82'

Okres niezbyt ładnej gry w wykonaniu obu stron. Lekki strzał Lenkiewicza pewnie złapał Suchański.

79'

Zakrzewski ukarany kartką za faul na Suchańskim.

77'

Zmiana w zespole gospodarzy. Wawrzyniak w miejsce Sierczyńskiego.

74'

Zmiana w Zagłębiu. Gleń w miejsce Mroza.

73'

Rzut wolny dla gości. Uderzał Madejski, piłka trafiła w słupek i opuściła boisko.

73'

Lachowski ukarany żółtą kartką.

70'

W tym fragmencie gry jest sporo walki w środku boiska. Nie ma zbyt wielu składnych akcji.

68'

Rzut wolny dla Miedzi. Uderzał z ok.30 metrów Mowlik, ale jego strzał "na raty" broni Suchański.

64'

Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Mariusz Mowlik.

60'

Rzut wolny dla Zagłębia tuż przed polem karnym. Lachowski uderzał piłkę odbił bramkarz wprost do Misiuka, ten po raz kolejny trafił w bramkarza, który nie pewnie interweniował, piłka trafiła znów do Misiuka, jego strzał wybił jeden z obrońców. Wielkie szczęście zespołu przyjezdnych!

57'

Do "Zagłębiak": Kibiców gości jest ok. 30.

57'

Na boisku w miejsce Szatana pojawił się Misiuk.

55'

Dobra okazja dla gospodarzy. Piłka wrzucona z autu wprost na głowę Szatana, który przedłużył do wbiegającego Ostroushki , ale jego strzał był za lekki by sprawić problemy bramkarzowi.

52'

Goście podobnie jak w pierwszej części spotkania próbują doprowadzić do wyrównania. Nic nie wnieśli także rezerwowi zawodnicy Miedzi.

50'

Marcin Sroka ukarany żółtą kartką.

47'

Do "Do Komentatora": Widzów na stadionie ok. 1000.

46'

Rozpoczyna się druga połowa spotkania. Przy piłce goście.

18:03

Schodzi kapitan Miedzi Hempel, a za niego na boisku pojawił się Nowacki.

18:02

Schodzi Gawlik, a w jego miejsce Lenkiewicz.

17:58

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy spotkania.

45'

Koniec pierwszej części gry. Zagłębie-Miedź 1:0. Zapraszam na drugą część spotkania.

44'

Zawodnicy Miedzi próbują odpowiedzieć na bramkę Zagłębia, ale ich ataki nie są składne i nie sprawiają problemów obrońcą gospodarzy.

41'

Rzut wolny dla Zagłębia. Uderzał Lachowski, ale jego strzał miną minimalnie słupek bramki Bledzewskiego.

40'

Żółtą kartką za faul przed polem karnym na Jankowskim ukarany Woźniczka.

37'

Trwa napór gości. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia w pole karne, ale dobrze piłkę wybija Suchański.

35'

Rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie w pole karne, tam do piłki dopadł Zakrzewski, uderzenie głową najpierw trafia w poprzeczkę, a następnie dobitka wprost w Suchańskiego. Ogromne szczęście gospodarzy.

33'

Jedna z nielicznych akcji gości. Piłkę dośrodkowywał Hempel, ale pewnie piłkę wybijają obrońcy.

30'

Miedź próbuje uspokoić grę w środku pola. Ich ataki jak na razie nie przynoszą żadnych efektów.

25'

Sam na sam z bramkarzem zespołu z Legnicy był Jankowski, ale podcinany w polu karnym nie zdołał oddać strzału, a sędzia pozostaje nie wzruszony.

24'

Na trybuna pojawiła się skromna grupka kibiców z Legnicy.

24'

Po za Andrzejem Szarmachem na trybunie zasiadł także Jan Urban.

22'

Rzut wolny dla Zagłębia. Lachowski dośrodkowywał w pole karne, ale na spalonym Ostroushko.

20'

Kontratak Zagłębia. Ładnie z piłką wychodził Sierczyński, który był przewracany. Do piłki dopadł Jankowski, ale pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

17'

Próba uderzenia z 35 metrów Gawlika, ale piłka mija wysoko bramkę Suchańskiego.

15'

Bardzo składna akcja Zagłębia. Lachowski wymienił podanie z pierwszej piłki z Arkadiuszem Mróz ten wpadł w pole karne, lecz strzał nie był już tak udany.

11'

Miedź była blisko strzelenia bramki wyrównującej, ale strzał Zakrzewskiego minimalnie minął słupek bramki.

10'

Na trybunach stadionu Ludowego w Sosnowcu zasiadł Andrzej Szarmach.

8'

Miedź próbuje odpowiedzieć na straconą bramkę. Madejski atakował prawym skrzydłem, ale stracił piłkę.

5'

Rzut wolny dla Zagłębia wykonywał Lachowski. podał wprost na głowę Adriana Marka, a ten umieścił piłkę w siatce. 1:0!