Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 2
Górnik WałbrzychGórnik Wałbrzych
94'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie przegrało z Górnikiem 0:2. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

91'

Wchodzi Radziemski w miejsce Matuszaka.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

87'

Chyba już nic się nie wydarzy w tym spotkaniu. Zagłębie jeszcze próbuje. Chwile temu Adrian Marek uderzył z pola karnego, ale piłka trafiła tylko w słupek.

82'

Na boisku pojawił się Adrian Moszyk w miejsce Daniela Zinke.

78'

Zmiana w Zagłębiu. Schodzi Białek, a w jego miejsce Sierczyński.

74'

Zagłębie wydaje się być zagubione po stracie drugiej bramki. To nie jest dobra wiadomość dla trenera Wyrobka, bo jego zespół potrzebuje punktów jak tlenu.

70'

Na boisku za strzelca dwóch bramek Orłowskiego, wchodzi Maciejak.

66'

GoooooooooooooooooooooL! Strzelcem bramki Orłowski!

63'

Żółta kartka dla Adriana Marka.

62'

Zagłębie cały czas próbuje stworzyć sobie dogodną sytuację do zdobycia bramki, ale mają z tym duży problem.

58'

Na boisku pojawił się Mateusz Gleń, a zmienił Arkadiusz Mróz.

54'

Żółtą kartką ukarany Mróz.

52'

Znów groźnie w polu karnym Górnika. Z prawego skrzydła dogrywał w pole karne Białek, piłka trafiła pod nogi Jankowskiego, który krótko zagrał do Lachowskiego, ale jego strzał był zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza gości.

49'

Groźnie z przed pola karnego uderzał Mróz, ale świetną interwencją popisał się bramkarz gości. Rzut rożny dla zagłębia nie przyniósł żadnej korzyści dla gospodarzy.

47'

W pierwszych minutach obraz gry obu zespołów nie uległ zmianie.

46'

Druga połowa rozpoczęta. przy piłce goście.

17:02

Piłkarze wracają na boisko. Za chwile początek drugiej połowy.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zagłębie-Górnik 0:1

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

42'

Łukasz Wawrzyniak ukarany żółtą kartką.

40'

Kibice Zagłębia Sosnowiec

39'

Bartoś ukarany żółtą kartką.

36'

Żółta kartka za faul taktyczny dla strzelca bramki.

35'

Powinno być 2:0, ale świetną okazję zmarnował strzelec bramki Orłowski. Jego strzał zablokował Ostrouszko.

33'

Gooooooooooooool! Strzelcem bramki Orłowski!

32'

Zagłębie cały czas próbuje gry długą piłkę na Jankowskiego, ale nie przynosi to oczekiwanych rezultatów.

28'

Łukasz Matusiak ukarany żółtą kartką.

25'

Kibice zgromadzeni na stadionie Ludowym w Sosnowcu nie oglądają porywającego spotkania.

22'

Ładne prostopadłe podanie Matusiaka w kierunku Jankowskiego, ale ten zagubił się w dryblingu w polu karnym i stracił piłkę.

19'

Tym razem groźnie pod bramką Zagłębia. Z lewego skrzydła piłkę w pole karne zagrywał Rytko, ale spokojnie na rzut rożny wybił ją Białek.

15'

Świetna okazja dla gospodarzy. Ładnie prawym skrzydłem przedzierał się Jankowski, dośrodkował z pod linii końcowej wprost na głowę Lachowskiego, ale ten trafił jedynie w słupek!

13'

Dużo gry faul w wykonaniu obu zespołów. Tym razem rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie przeszło przez całe pole karne i wpadło w ręce Jaroszewskiego.

9'

Na razie cofnięty zespół gości nie potrafi stworzyć sobie okazji pod bramką Suchańskiego.

7'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne i piłkę wybijają obrońcy.

5'

Żółta kartka dla Jana Rytko.

3'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Z lewego skrzydła dośrodkowywał Mróz, ale pewnie piłkę złapał Jaroszewski.

16:02

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce gospodarze.

16:00

Piłkarze obu zespołów już na murawie. Za chwile początek spotkania.

15:57

Piłkarze obu zespołów powinni za chwile pojawić się na murawie.

15:56

Górnik Wałbrzych: Jarosiński, Maciejak, Michalak, Orzech, Moszyk, Radziemski.

15:55

Zagłębie Sosnowiec: Gieracz, Sierczyński, Gleń, Domański, Sroka, Tylec.

15:54

Korzystając z chwili czasu przedstawię zawodników rezerwowych obu zespołów.

15:52

Na stadionie Ludowym w Sosnowcu pojawili się kibice gości w liczbie ok. 100 osób.

15:50

Kibice Górnika Wałbrzych na meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

15:45

Składy już poznaliśmy. Za ok.15 min rozpocznie się spotkanie.

15:43

Witam w relacji LIVE z meczu II ligi gr. zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Wałbrzych.