Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 1
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
93'

Sędzia zakończył spotkanie. Zagłębie uległo na własnym boisku drużynie Rakowa Częstochowa 0:1.

93'

Duży zamęt w polu karnym Rakowa. Obrońca jednak zdołał wybić piłkę z linii bramkowej.

90'

Schodzi Gajos, a za niego M. Czerwiński.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

87'

Z lewego skrzydła dośrodkowywał Lachowski, piłka przeleciała przez pole karne, dopadł do niej Gleń, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

85'

Rzut wolny dla Zagłębia. Strzał Lachowskiego trącił jeszcze Białek, ale nie sprawiło to problemu Mateuszowi Kos.

82'

Błąd w środku pola zawodników Zagłębia. Zaskakujący strzał Gajosa na bramkę strzeżoną przez wysuniętego Suchańskiego, ale na szczęście dla gospodarzy piłka ląduje na górnej siatce bramki.

78'

Boisko opuszcza Wawrzyniak, a za niego Sebastian Domański.

77'

Kontratak Rakowa. Próbował prostopadłego podania Gajos, ale Nocunia wyprzedził Suchański.

75'

Ataki Zagłębia wyglądają jak przysłowiowe "bicie głową w mur".

73'

Schodzi Kamil Witczyk, a w jego miejsce Paweł Nocuń.

69'

Żółta kartka dla Lachowskiego za dyskusje.

68'

Boisko opuszcza strzelec bramki Rafał Czerwiński, a w jego miejsce Dawid Nabiałek.

66'

Za faul żółta kartką ukarany Ł.Kowalczyk.

64'

Karetką do szpitala zostanie odwieziony Paweł Kowalczyk.

61'

Kos ukarany kartką za przedłużanie gry.

60'

Schodzi Szatan, a za niego nowy nabytek Zagłębia Misiuk.

60'

Schodzi Mróz, a za niego Karpowicz.

56'

Wszyscy zawodnicy gości na swojej połowie. Zagłębie próbuje doprowadzić do wyrównania.

54'

Za kontuzjowanego P.Kowalczyka wchodzi Łukasz Kmieć

50'

Trwa napór Zagłębia, ale nie ma z tego większego zagrożenia braki strzeżonej przez Mateusza Kosa.

47'

Pierwsza akcja gospodarzy. Strzelał Gleń i piłkę na rzut rożny wybił Kos.

46'

Przy piłce gospodarze.

46'

Zmiana w Zagłębiu. Schodzi Sroka, a w jego miejsce Gleń.

18:59

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

45'

Po pierwszej połowie wynik 0:1. Zapraszam na druga część meczu.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

42'

Rzut wolny dla Zagłębia. Strzelał Szatan, lecz wysoko ponad bramką.

40'

Mróz próbował strzału z przed pola karnego. Pewna interwencja Kosa.

39'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Zagłębie, ale dośrodkowanie Sztana pewnie łapie bramkarz gości.

37'

Rzut wolny dla Rakowa. Dośrodkowywał P. Kowalczyk, lecz dobrze interweniował Suchański.

34'

Strzał z pola karnego oddał Czerwiński i pokonał bezradnego Suchańskiego 0:1.

34'

Goooooooool! Bramkę zdobył Czerwiński!

33'

Na spalonym Jankowski. Mogła być dobra sytuacja dla gospodarzy.

28'

Groźna akcja Częstochowian. Prawym skrzydłem przedarł się Witczyk, strzelał Gajos i pewnie piłkę łapie Suchański.

24'

Raków zepchnięty do defensywy. Czy wykorzystają to gospodarze?

22'

Piękne uderzenie z dystansu Lachowskiego, piłkę drasnął Kos, ale sędzia tego nie zauważył i zaczyna Raków od bramki.

19'

Dalekie wybicie Suchańskiego w stronę Jankowskiego, ale dobrze piłkę głową zgrał jeden z obrońców i brakarz penie ją złapał.

17'

Żółtą kartką ukarany Witczyk.

16'

Przed polem karnym faulowany Gajos i będzie dobra okazja dla Rakowa.

13'

Niecodzienna sytuacja na stadionie. Na murawę weszło dziecko, ale nie spowodowało to przerwy w grze.

12'

Przerwa w grze na boisku leżał Rafał Czerwiński.

10'

Chwilowa przewaga gospodarzy, ale nic z tego nie wynikło.

8'

Piękna akcja Zagłębia. Najpierw uderzenie w poprzeczkę, a następnie do bramki trafił Jankowski, ale sędzia odgwizdał spalonego.

4'

Na razie dużo chaosu w środku pola. Żadna z drużyn nie ma wyraźnej przewagi.

2'

Szybko rozpoczęli gospodarze. Wyrzut z autu, ale piłkę wybijają obrońcy.

18:00

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Rozpoczęli goście.

17:59

Piłkarze już na murawie.

17:57

Fotoreporterzy już stoją przed tunelem prowadzącym na murawę i za chwile na niej powinni pojawić się piłkarze.

17:54

Za ok. 6 minut powinno się rozpocząć spotkanie. Po raz pierwszy od rundy jesiennej na otwartej trybunie pojawili się kibice Zagłębia.