MKS KluczborkMKS Kluczbork
0 : 0
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
17:19

MKS Kluczbork po raz kolejny pokazał, że gra "w kratkę" i dobre mecze przeplata słabymi. Remis w Kluczborku powinien cieszyć zespół z Rybnika, choć ROW mógł pokusić się o komplet punktów.

95'

Koniec meczu w Kluczborku. Wynik bezbramkowy, mimo, że obie drużyny miały po kilka dobrych sytuacji na zdobycie gola.

92'

Mogło i powinno być 1:0 dla ROW-u! Świetną sytuację marnuje Dawid Gajewski.

91'

Na boisku leży Łobaszewski, a kibice powoli zaczynają opuszczać stadion.

90'

Kartka za brutalny faul od tyłu dla Marka Gładkowskiego.

89'

Łukasz Ganowicz ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

87'

Czwarta i ostatnia zmiana w ekipie z Rybnika. Bartosz Wójcik za Dawida Semeniuka.

86'

Na trybunach coraz częstsze i dłuższe gwizdy niezadowolonych fanów zespołu Zbigniewa Smółki.

85'

Wyżej skaczą piłkarze z Rybnika i oddalają zagrożenie od własnej bramki.

84'

Rzut rożny dla MKS-u, może teraz wydarzy się coś przełomowego.

83'

Coraz głośniejsze wyrazy niezadowolenia dobiegające z trybun nie powinny dziwić. MKS gra poprawnie w obronie, jednak w ataku brakuje typowej "dziewiątki".

81'

Wreszcie dobra akcja Glanowskiego, jednak wysiłek kolegi marnuje Izydorski.

80'

Trzecia zmiana w zespole gości. Miejsce Wieczorka zajmuje Dawid Gajewski.

78'

Od kilku chwil znów lepiej grają gospodarze, jednak nie wynikają z tego sytuacje bramkowe.

75'

Druga odsłona meczu jest zdecydowanie lepsza niż pierwsza, jednak wciąż nie oglądamy goli.

74'

Mnożą się niedokładne podania, a przewodzi w tym Michał Glanowski.

72'

Na boisku leży Tomasz Kasprzak, jednak wydaje się, że piłkarz z Kluczborka trafił w piłkę.

71'

Marcin Dymkowski ukarany żółtą kartką za faul na 40 metrze.

71'

Na trybunach nadal panuje świetna atmosfera, kibice obu zespołów zagrzewają piłkarzy do walki.

68'

Kolejna zmiana, tym razem w zespole ROW-u. Gładkowski za aktywnego dziś Szatkowskiego.

67'

Tomasz Swędrowski już dziś nie zagra, szansę dostał natomiast Damian Izydorski.

66'

Szary uderza z rzutu wolnego, ale Mateusz Abramowicz paruje piłkę na rzut rożny.

65'

Faul Ganowicza na 16 metrze przed bramką MKS-u. Będzie dobra sytuacja na gola dla Rybniczan.

60'

Kaczmarek opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje debiutujący dziś Szymon Skrzypczak.

57'

Doskonała okazja Piotra Burskiego, ale jednak przegrał on pojedynek z bramkarzem gości.

56'

Pierwsza zmiana w zespole ROW-u. Janusz Wrześniak za Marcina Grolika.

54'

Boisko opuszcza Pajączkowski, a jego miejsce zajmuje Rafał Niziołek.

53'

Szatkowski ograł Dymkowskiego, ale w ostatniej chwili z pomocą przybył Łukasz Ganowicz.

50'

Świetna wrzutka Pajączkowskiego, Kaczmarek zdecydował się na strzał lewą nogą z pierwszej piłki, ale bardzo dobrze broni Łobaszewski.

49'

Kombinacyjną akcję gospodarzy przerywa Tomasz Kasprzak.

47'

Indywidualna akcja Wieczorka, przerywa ją jednak wślizgiem Ulatowski.

46'

W zespole MKS-u doszło do 1 zmiany. Miejsce Orłowicza zajął Karol Fryzowicz.

46'

Zaczynamy II połowę meczu.

47'

Koniec pierwszych 45 minut spotkania. Mecz był rozgrywany w miarę szybkim tempie.

45'

Sędzia do pierwszej połowy meczu doliczył minutę.

43'

Zamieszanie w polu karnym MKS-u, ale sytuację wyjaśnia Mateusz Abramowicz.

41'

Ależ szczęście Rybniczan! Po strzale Ulatowskiego instynktownie łapie Łobaszewski.

38'

Świetna sytuacja dla ROW-u! Minimalnie obok bramki strzela Marcin Grolik.

35'

Uderzenie z 30 metrów Michała Sudoła, ale piłkę bez problemów łapie Łobaszewski.

33'

Rzut wolny dla ROW-u wykonuje Jarosław Wieczorek, ale defensorzy MKS-u wybijają piłkę za linię boczną boiska.

31'

Okres dość nudnej gry, oglądamy w nim dużo długich piłek, które jednak nie znajdują adresata.

27'

Do strzału przewrotką składał się Piotr Burski, ale zdaniem sędziego zbyt wysoko podniósł nogę.

26'

Glanowski uderzył z dystansu, ale szczęśliwie interweniował Tomasz Kasprzak.

24'

Marcin Grolik fauluje Pajączkowskiego za co zostaje ukarany żółtą kartką.

23'

Pajączkowski zdecydował się na uderzenie z 16 metrów, ale jego strzał blokują defensorzy z Rybnika.

20'

Fantastyczny doping kibiców z Rybnika, co jednak nie odzwierciedla gry ich ulubieńców.

17'

Tomasz Kasprzak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

16'

Rzut wolny dla Kluczborka z około 30 metrów. Glanowski bardzo wysoko ponad bramką.

15'

Kostecki wpadł w pole karne MKS-u, ale niecelnie dogrywa do Szatkowskiego.

12'

Okres świetnej gry gospodarzy, którzy powinni już prowadzić co najmniej jednym golem.

11'

Ulatowski znowu sam na sam z Łobaszewskim, ale ten po raz drugi górą!

10'

Stu procentowa sytuacja MKS-u! Ulatowski trafia tylko w bramkarza gości.

9'

Rzut wolny z około 35 metrów wykonywał Wieczorek, po przyjęciu piłki znów niecelnie strzela Szatkowski.

8'

Jak na razie obie drużyny grają spokojnie, starają się nie popełnić błędu.

7'

Fatalny błąd Dymkowskiego, ale niecelnie z 11 metrów strzela Mateusz Szatkowski.

6'

Próby ataków MKS-u, ale dobrze bronią się piłkarze ROW-u Rybnik.

4'

Brzydki faul Tomasza Swędrowskiego, który został ukarany żółtą kartką.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i MKS Kluczbork rozpoczyna grę.

15:26

Sędzia główny wyprowadza już oba zespoły na płytę boiska.

15:18

Na liniach sędziemu głównemu pomagać będą Piotr Poźniak i Bartosz Szafran, a sędzią technicznym będzie Krzysztof Kędzierski.

15:11

Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie. ROW plasuje się na 15 pozycji, tracąc do MKS-u 9 punktów.

15:08

Na stadion wchodzi teraz około 100-osobowa grupa kibiców ROW-u Rybnik.

15:05

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Pan Mariusz Jasina z Dolnośląskiego ZPN.