GKS TychyGKS Tychy
2 : 0
Jarota JarocinJarota Jarocin
16:51

W drugiej połowie spotkanie znacząco się ożywiło. Doczekaliśmy się goli, a lider jak wygrywał tak wygrywa. Może nie po porywającym widowisku ale miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań GKS Tychy.

93'

Sędzia zagwizdał po raz ostatni. GKS Tychy wygrywa pierwszy mecz rundy wiosennej 2;0.

92'

Z dala od własnego pola karnego GKS Tychy, który gra o jednego zawodnika mniej, czego nie widać tego na boisku. Kolejne ataki tyszan.

91'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawił sie Grzelak.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry. Jarota odkryła się atakują całym zespołem co starają wykorzystać się gospodarze.

90'

Z ławki rezerwowej Jaroty usłyszeć można, że zespół nie ma pomysłu na rozgrywanie ataków. Słowa trenera Mazurkiewicza.

89'

Struski na czas, udało mu sie zdobyć kilka sekund. Tyski bramkarz wznawia piłkę dalekim wykopem.

88'

Feruga zagrywa do Małkowskiego, ten mija bramkarza i trafia w boczną siatkę. Nadal 2:0.

87'

Tyszanie jeszcze próbują zagrozić bramce Brzostowskiego. Szczęsny jednak źle zagrywa do kolegi z zespołu i strata piłki.

85'

Małkowski wślizgiem odbiera piłkę przeciwnikowi i otrzymuje za to gromkie brawa. Ambitnie walczą o utrzymanie korzystnego wyniku podopieczni Mandrysza.

83'

Ataki gości w świetnym stylu rozbijane przez obronę GKS Tychy. Defensywa gospodarzy na niewiele dziś pozwala gościom.

82'

Kolejna zmiana wybija z rytmu rywali. Na murawie pojawia sie Małkowski.

81'

Trzeciej zmiany dokonał szkoleniowiec Jaroty. Na ostatnie 10 minut meczu pojawił sie Nawrocki.

79'

Rzut wolny dla Jaroty Jarocin, piłkę ustawił Pawlak. Dośrodkowanie zawodnika wyłapuje pewnie na 11 metrze Struski.

78'

Goście całą 11 na połowie rywala, jedynie Skowron bliżej własnego pola karnego.

76'

Przy piłce utrzymują się piłkarze Jaroty Jarocin, którzy zdominowali spotkanie. Wymieniają mnóstwo podań i nadziewają się co krok na groźne kontrataki.

73'

Trener gospodarzy zdecydował się na zmianę. W miejsce Czupryny pojawił się Lesik.

73'

Tyszanie nie atakują już w ogóle wyczekują okazji do kontrataków.

71'

Mocny i celny co najważniejsze strzał Oczkowskiego, na raty ale wyłapuje Struski.

69'

Coraz śmielej Jarota, mają sporo czasu na zmianę wyniku. Goście grają z przewagą jednego zawodnika. Mądrze broni się jednak GKS Tychy.

66'

Druga zmiana w ekipie gości. Swoja szansę dostał Cierniewski.

65'

Zamiana także w GKS Tychy. Na boisku pojawił się Daniel Feruga.

64'

Trener gości próbuje zmienić coś w grze swoich podopiecznych i dokonuje pierwszej zmiany. Na boisku pojawia sie Danielak.

63'

Tyszanie lepiej radzą sobie grając w 10 niż w pełnym składzie. Piłkarze Jaroty kompletnie pogubieni, nie potrafią przeprowadzić jakiegokolwiek ataku.

61'

Dodam tylko, ze Szczęsny bramkę zdobył w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kolejna szansa na podwyższenie wyniki. Rzut wolny dla GKS, do bramki 35 metrów, a uderza Babiarz. Piłka trafia jednak w mur.

59'

Spiker na stadionie zakomunikował, że gol na 1:0 to bramka samobójcza Huberta Oczkowskiego. A my wracamy do gry, bo zaczyna dziać się dużo dobrego.

58'

GOL !!! !!! !!! 2:0 Kolejny cios dla piłkarzy Jaroty. Na 2:0 podwyższa Damian Szczęsny

58'

GOL !!! !!! !!! 1;0 Bramkę zdobywa Bartłomiej Babiarz. Idealne strzał z rzutu wolnego zamienia na gola.

55'

Szybko z meczu wykluczył się Bizacki. Doświadczony zawodnik GKS Tychy opuszcza boisko i udaje sie do szatni.

55'

Tyszanie lepiej rozpoczęli II połowę gry i przewagę utrzymują. Niestety ale nie przekłada się to na wynik meczu.

53'

Żółtą kartką ukarany Bizacki.

53'

Goście próbują różnych sposobów na zdobycie gola. Tym razem z dystansu uderza Pawłowski. Strzał bardzo niecelny.

52'

Fantastyczne prostopadłe podanie Czupryny, Malicki idealnie wybiega do tego podania jednak okazało się ono za mocne. Szybszy w tej akcji był bramkarz gości.

51'

A jak nie idzie to nie idzie... Kolejny stały fragment gry bez żadnego zagrożenia dla bramki Brzostowskiego.

50'

Faul na Szczęsnym, żółtej kartki domaga sie trener gospodarzy Mandrysz. Rzut wolny dla GKS Tychy, przy piłce Bizacki i Babiarz, do bramki ok. 40 metrów.

48'

Ładna akcja trójki Bizacki, Malicki, Czupryna kończy się na rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu Bizackiego, główkował Kopczyk jednak wprost w bramkarza.

46'

Malicki wraz z Babiarzem rozpoczynają II połowę spotkania.

16:00

Zawodnicy powracają już na boisko. Za moment początek II połowy. Obie drużyny rozpoczynają bez zmian.

15:47

Pierwsza połowa za nami. Były fragmenty gry, które mogły się podobać ale zabrakło najważniejszego, goli. Miejmy nadzieję, że po przerwie gra nieco się uspokoi i oba zespoły stworzą klarowniejsze sytuacja bramkowe. Zobaczymy też jakie wskazówki w szatni przekażą swoim podopiecznym trenerze. Wracamy za 15 minut.

45'

Dużo pracy ma dziś sędzia spotkania. Często odgwizduje faule i przewinienia, tym razem odgwizdał koniec pierwszej połowy.

44'

Ostatnie minuty pierwszej połowy. Tyszanie rozgrywają piłkę w strefie obronnej, starając się wciągnąć rywali na własną połowę,

43'

Czupryna faulował przeciwnika na 40 metrze. Rzut wolny na wprost bramki Struskiego. Sytuacja bliźniacza do tej sprzed kilkunastu minut. Piłka jednak trafia w mur ustawiony przez tyskiego bramkarza.

43'

Do akcji ofensywnej włącza się Odrobiński. Jednak boczny obrońca faulował rywala na połowie przeciwnika. Rzut wolny dla gości.

40'

Stałe fragmenty gry mogą okazać się dziś idealną szansą na zdobycie gola. Tym razem jednak bez powodzenia. Akcja przenosi się pod bramkę Struskiego.

39'

Kolejny atak Szczęsnego z prawej strony boiska. Aktywny w dzisiejszym spotkaniu napastnik wywalczył kolejny dla swojego zespołu rzut rożny.

35'

Bizacki idealnie dośrodkowuje w pole karne, Szczęsny uderza i piłka wędruje w bramce Brzostwskiego. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego i mamy nadal 0:0

34'

Faul Grobelnego i żółta kartka dla zawodnika gości. Przerwał on groźnie zapowiadający sie atak GKS Tychy.

33'

Grobelny fatalnie podaje do Oczkowskiego i kolejna strata piłki. Od bramki rozpoczyna grę Struski.

30'

Mija drugi kwadrans gry. Niestety gry bardzo chaotycznej i niepoukładanej. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce i stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

30'

Na spalony Bizacki, sędzia przerywa grę.

28'

Pierwszy strzał na bramkę Brzostowskiego z dalszej odległości. Uderza Szczęsny z 16 metrów, strzał zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza.

28'

Niepewna interwencja Struskiego pod rzucie rożnym. Obyło się bez straty gola, atakują gospodarze.

26'

Kibice domagają się karnego i takiego samego zdania jest faulowany w polu karnym Bizacki. Sędzia jednak niewzruszony nakazuję dalszą grę.

24'

Kupczak o włos od zdobycia bramki. Groźnie główkował młody zawodnik GKS Tychy. To była najlepsza okazja do zdobycia bramki.

24'

Szybko akcja przenosi się pod bramkę Brzostowskiego. Szczęsny wywalczył rzut rożny, do piłki zmierza Bizacki.

22'

Rzut wolny dla gości. Do bramki Struskiego ok 40 metrów, piłka idealnie na środku boiska. Strzał Pawłowskiego bardzo mocny, golkiper tyskiego zespołu wybija piłkę na rzut rożny.

20'

Struski zbyt szybko wybija piłkę po stałym fragmencie gry. Z przodu nie było żadnego z zawodników GKS Tychy.

19'

Trzeci rzut rożny dla Jaroty, po raz kolejny dośrodkowuje Pawlak. Tym razem już lepiej piłkarze GKS wybijają na kolejny korner.

15'

Coraz śmielej atakują goście. Jednak każde zagrożenie pod bramką Struskiego pewnie wyjaśniają obrońcy GKS z Balulem na czele.

15'

Bizacki za mocno zgrywa do Malickiego i ten uprzedzony przez bramkarza. Mogła być naprawdę groźna akcja.

13'

Ładny przerzut z lewej strony Łączka do Szczęsnego, szybki napastnik GKS faulowany w narożniku boiska. Sędzia jednak innego zdania i karze zawodnika GKS żółtą kartką za symulowanie.

12'

Tyszanie próbują skrzydłami przedostać się pod bramkę rywala, ale ataki Szczęsnego i Bizackiego nie przynoszą żadnego efektu. Aut na wysokości pola karnego Jaroty wykonują gospodarze.

10'

Kolejny faul. Tym razem na środku boiska leży Bizacki. W spotkaniu nie brakuje agresji, oba zespoły wykazują ogromne chęci do gry.

8'

Skowron popełni błąd w obronie ale prezentu nie wykorzystał Malicki. Od bramki kapitan gości, Brzostowski.

6'

Rzut rożny dla gości, dośrodkowuje Pawlak. Wybrał jednak najgorszy z możliwych wariantów i piłkę przejmuje Bizacki.

6'

Żadnej drużynie nie udało się zdominować meczu od pierwszego gwizdka, dużo agresywnej walki o piłkę.

4'

Wysoki pressing piłkarzy Jaroty. Balul zagrywa do własnego bramkarza, a ten wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki.

14:59

Pierwszy gwizdek sędziego z Wrocławia. Mecz rozpoczęli piłkarze Jaroty Jarocin.

14:57

Sebastian Tarnowski sędzia główny spotkania wyprowadza obie jedenastki na murawę.

14:52

Zawodnicy udali się już do szatni kończąc rozgrzewkę, a na trybunach stadionu pojawili się już pierwsi kibice GKS Tychy.

14:50

Zapowiedź. Klikając w link można przeczytać zapowiedź ciekawie zapowiadającego się meczu.

14:36

Zawodnicy obu drużyn przy słonecznej pogodzie przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę. Początek spotkania za 25 minut.

14:34

Rezerwowi Jarota Jarocin: Marek Bihun, Hubert Nawrocki, Karol Danielak, Krzysztof Grzelak, Grzegorz Kałuża, Patryk Cierniewski.

14:32

Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Łukasz Małkowski, Paweł Lesik, Marcin Sobczak, Mariusz Masternak, Daniel Feruga, Mateusz Mączyński.