Calisia KaliszCalisia Kalisz
0 : 3
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
94'

Sędzia kończy spotkanie. Po dobrej drugiej połowie, Chojniczanka zasłużenie wygrywa 3:0 ! Zasłużone trzy punkty i przełamani !

91'

Rozpaczliwe uderzenie Matuszewskiego wysoko nad bramką

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

89'

Kaźmierowski mógł podwyższyć na 4:0, gdyby trafił do pustej bramki.

89'

Trener Kapica wprowadza na boisko Ligenza, a zdejmuje Jurgę.

87'

Migawa prostopadle do Ciesielskiego, ten na spalonym Takich sytuacji było dzisiaj wiele...

84'

"Zero ambicji" śpiewają kibice Calisii. Jej zawodnikom nie można jednak tego odmówić, ale gra pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Roszady Dziubka nie przyniosły pożądanego efektu.

81'

Nokaut w Kaliszu ! Posmyk znakomicie przedarł się w pole karne i podał wzdłuż pola karnego do Tarnowskiego, który zupełnie nieupilnowany trafił z bliska do pustej bramki.

80'

Mogło być groźnie ! Po wrzutce Tarnowskiego, w polu karnym główkował Jurga. Lekki strzał przejęli jednak obrońcy.

79'

Roszada także w Chojniczance. Boisko opuszcza strzelec gola Pieczara. Zastępuje go Kaźmierowski

77'

Lis w miejsce Nedjałkowa

74'

Wreszcie akcja Calisii ! Nedjałkow zza szesnastu metrów prosto w ręce Primela.

69'

Do futbolówki podchodzi Posmyk, który płąsko trafia tuż przy słupku. Jednak o mały włos, a Ludwikowski wyciągnąłby to uderzenie.

69'

Mamy rzut karny ! W polu karnym po rzekomym faulu Kotwicy leży Pieczara.

68'

Calisia buduje sytuacje poprzez dalekie podania między obrońców do Odunki. Nigeryjczyk bardzo często jest jednak łapany na pozycji spalonej.

67'

Uznajemy uwagę naszego czytelnika. Strzelcem gola - Pieczara.

64'

A w miejsce Sowińskiego trener Dziubek desygnuje Ciesielskiego

63'

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Za Świergla pojawia się Kotwica

62'

Chojniczanka dominuje i nic poza tym...

60'

Z boiska wiele ogromną nudą. Chcielibyśmy coś napisać, ale naprawdę nie ma o czym.

58'

Od momentu strzelenia gola, na boisku nie dzieje się za wiele ciekawego.

54'

Fatalny błąd popełnili obrońcy Calisii, którzy nie upilnowali skrzydłowych gości.

53'

GOOOOOLLLLL !!!!! Chojniczanka prowadzi 1:0 ! Wszystko zaczęło się od niezbyt dobrego dośrodkowania z prawej strony, piłkę tuż sprzed linii zgarnął Hajdamowicz i zagrał w pole karne, a do siatki z najbliższej odległości trafił Pieczara.

49'

Wspaniałe podanie w polu karnym wędrowało do Nedjałkowa, ale pomocnik Calisii nie poradził sobie w przyjęciu

46'

W Chojniczance zmiana. Tatarę zmienia Hajadnowicz

46'

Zaczynamy drugą połowę! Czy doczekamy się bramek ?

14:00

Obie drużyny wychodzą na murawę

13:53

Przypominamy, że relacje live z tego meczu można śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

13:53

Na trybunach zasiada około 400 widzów. Mecz raczej wyrównany - obie drużyny nie stworzyły jak na razie klarownej sytuacji strzeleckiej. Szansy przede wszystkim po strzałach z dystansu. Trudno powiedzieć, która drużyny sprawia lepsze wrażenie. Troszeczkę więcej akcji wyprowadzili jednak miejscowi

45'

Po trzech doliczonym minutach, sędzia kończy pierwszą połowę

44'

Bardzo szczelna dzisiaj defensywa Calisii. Akcje uskrzydlającego Chojniczanki nie przynoszą efektu.

42'

Posmyk przedzierał się lewą stroną i wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Parzego wyleciało poza linię końcową...

40'

Nedjałkow zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Odunki. Arbiter wychwycił jednak minimalnego spalonego

39'

Matuszewski z 14 metrów i piłkę łapie Primel

37'

Kontra Calisii ! Prawą stroną pomknął Świergiel i wywalczył rzut rożny. Po wrzutce minimalnie nad poprzeczką główkował Lisecki

36'

Migawa piekielnie mocno uderza z 30 metrów z rzutu wolnego i z największym trudem broni przy słupku Primel !

34'

Calisia od kilku minut nie przeprowadziła żadnego ataku. To Chojniczanka sprawia lepsze wrażenie, ale z taką niedokładnością niewiele osiągnięcie.

31'

Pieczara znakomicie minął na skrzydle dwóch obrońców i zagrał do Posmyka. Jego wrzutka padła jednak łupem dobrze ustawionego Wergiłowa.

31'

Szansa Chojniczanki - piłka po strzale Jurgi przelatuje obok słupka.

28'

Chojniczanka jak na razie zamyka Calisię na jej połowie. Nie ma z tego jednak, jak na razie żadnych korzyści.

25'

Wrzutkę Mikołajczyka spokojnym wyjściem wyłapuje Ludwikowski

24'

Teraz to Chojniczanka częściej utrzymuje się przy futbolówkce

23'

Ciekawy pojedynek. Niski Świergiel wygrał starcie główkowe ze zdecydowanie wyższym Mikołajczykiem

21'

Wspaniałe prostopadłe zagranie Sowińskiego do Nedjałkowa, ale bułgarski pomocnik był na spalonym

18'

Fragment wyrównanej gry.

16'

Akcja Chojniczanki ! Strzał Tarnowskiego z ostrego kąta poleciał minimalnie obok dalszego słupka

13'

Fatalne wybicie Wiącka mogło okazać się fatalne w skutkach. Na szczęście piłka wyleciała na rzut rożny z którego nic nie wyszło.

11'

Wspaniały rajd Odunki z piłką. Przed dośrodkowaniem w ostatniej chwili powstrzymał go Mikołajczyk

8'

Dość dziwna akcja Calisii. Wydawało się, że z niedokładnego dośrodkowania Migawy już nie będzie. Tymczasem piłkę sprzed linii końcowej zgarnął Matuszewski i wycofał do Odunki. Jego uderzenie z największym trudem wybronił bramkarz.

7'

W pierwszych minutach, to Calisia prezentuje się lepiej. Z jej przewagi niewiele jednak wynika.

5'

Ładna akcja Odunki lewą stroną. Nigeryjczyk ograł obrońcę i zagrał na wolne pole do Matuszewskiego. Ten uderzył prosto w rękawice dobrze ustawionego Primela.

4'

Przedzierać próbował się Nedjałkow, lecz w porę został powstrzymany.

2'

Od początku Calisia próbuje zaatakować. Za każdym razem świetnie poczynają jednak defensorzy Chojniczanki.

2'

Czekamy na Wasze typy :)

1'

Od środka rozpoczęła Calisia

13:00

W ekipie Calisii nie ma zawieszonego za kartki napastnika Krzysztofa Gościniaka oraz kontuzjowanego obrońcy Tarasa Maksymowa.

12:59

Obie jedenastki, już na boisku. Trwa powitanie. Za chwilę pierwszy gwizdek.

12:59

Do składu gości powracają kluczowy defensor - Michała Steinke i co najważniejsze, bramkostrzelny napastnik -Paweł Posmyka. Do dyspozycji trenera są też pomocnik Adrian Ligenza i obrońca Tomasz Lenart.

12:55

Zarówno jedna, jak i druga drużyna dość dawno nie poczuły radości ze zwycięstwa. W bardzo dużym kryzysie jest Calisia, która już od siedmiu kolejek nie wpisała na konto trzech punktów. Chojniczanka z kolei nie wygrała od trzech meczów, ale w dzisiejszym meczu ma dużą szansę, aby się przełamać.

12:52

W składzie Calisii pojawiły się zapowiadane zmiany. W pomocy oglądamy dzisiaj Giorgiego Nedjałkowa - dotychczasowego stopera. Przesunięty z obrony jest także Maciej Sowiński, którego do tej pory oglądaliśmy jako stopera.