Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
97'

Koniec meczu. Zagłębie wygrywa 3:2

96'

Jak można było tego nie trafić !!!???? W pole karne przedarł się Dziubek, podał do Ciesielskiego, ten nie trafił w piłkę. Próbował jeszcze Odunka, ale nie potrafił skierować piłki do pustej bramki !!

95'

Bramkarz Zagłębie dostaje żółtą kartkę

94'

Pusta bramka Calisii i Zagłębie przy piłce. Zamiast uderzyć płasko do siatki, postanowił podrzucić piłkę i chybił !

93'

Ludwikowski nie wrócił do bramki. Ciągle gra w polu

92'

Sierczyński za Cygana. Po faulu na Dziubku Calisia miała rzut wolny. W pole karne powędrował nawet Ludwikowski. Niestety dośrodkowanie Nedjałkowa było dalekie od ideału

89'

Ryndak uderzał zza szesnastki, lecz dobrze interweniował Ludwikowski

88'

Lisiecki zagrywa do Wiącka, a ten po raz drugi wpisuje się na listę strzelców !

85'

Calisia na kolanach !!! Po rajdzie prawym skrzydłem, piłka trafiła w pole karne pod nogi Szatana, który bezpośrednie i bez zastanowienia trafia do siatki.

84'

Boisko opuszcza strzelec dwóch goli - Jankowski. Za niego trener Wyrobrek desygnuje Koźmińskiego

80'

Potężne uderzenie Ciesielskiego w dobrze ustawionego bramkarza gości.

78'

Jankowski ograł Nedjałkowa i był sam na sam z Ludwikowskim. W dogodnej sytuacji fatalnie spudłował !

79'

Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Strojek za Domańskiego

76'

Wspaniałe zagranie Cyganka na skrzydło. Skroka huknął z powietrza wysoko nad bramką

72'

Na murawie pojawia się grający trener Dziubek. Zmienia Matuszewskiego.

72'

Pierwsza zmiany w kaliskiej jedenastce. Za Świergla wchodzi Jóźwiak

71'

Ładny strzał Gościniaka z dystansu. Dobrze między słupkami interweniuje Shliatolin.

71'

Wrzutka Ryndaka omal nie zaskoczyła Ludwikowskiego. Wcześniej sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

69'

Mecz się wyrównał. Jedni i drudzy nie wykazują żadnej kreatywności przy wyprowadzaniu ataków

67'

Domański minimalnie niecelnie z dystansu. Wywalczył rzut rożny,

62'

Świergiel uderza obok bramki z narożnika pola karnego

62'

Piękne dośrodkowanie Mójty z wolnego i Marek głową pakuje piłkę między słupki. Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej i nie uznał gola

56'

Cyganek z dystansu huknął wysoko nad poprzeczką

55'

Bardzo niezdecydowane natarcia gospodarzy. Kompletny brak pomysłu, koncentracji.

51'

Szybka riposta gości ! Wrzutka z lewej strony i Jankowski strzela głową za kołnierz Ludwikowskiemu ! Duży błąd byłego bramkarza Widzewa Łódź!

50'

Do piłki podchodzi Wiącek i pewnie egzekwuje rzut karny !

49'

Wspaniałe górne podanie Gościniaka, do Ciesielskiego. Ten zbiegł pod linię końcową, utrzymał się przy piłce i został sfaulowany przez Marka w polu karnym ! Sędzia wskazuje na wapno !

14:01

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

46'

Czas na drugą połowę. Obie drużyny bez zmian

13:52

Do sensacji doszło w Wągrowcu, gdzie zajmują ostatnie miejsce w tabeli Nielba niepodziewanie ograła Energetyk Rybnik 2:0. Tym samym Calisia, nawet w przypadku przegranej, nie znajdzie się w strefie spadkowej. Powodów do radości jednak nie ma.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę

45'

Szturm pola karnego gospodarzy. Jankowski i Szatan celowali w... obrońców

44'

Gościniak otrzymuje żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

43'

Od kilku minut Zagłębie próbuje nacierać.

39'

Rajd Ryndaka prawą stroną i dośrodkowanie w kierunku Jankowskiego. Calisia wybija na rzut rożny, z którego nic nie wynika

38'

Zieliński ukarany żółtym kartonikiem

35'

Od kilku minut gospodarze utrzymują się przy piłce. Szans szuka po akcjach uskrzydlających, ale nic z tego nie wynika. Zagłębie jak na razie stara się utrzymać korzystny rezultat.

34'

Kolejny atak Calisii zakończony niecelnym uderzeniem Matuszewskiego

31'

Świergiel ostro potraktował kolegę, za co obejrzał żółty kartonik

29'

Marek ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

29'

Odunka przebojem przedarł się w pole karne, po czym wycofał do niepilnowanego Gościniaka, który nie trafił w piłkę. Calisia pozostała jednak przy akcji i szansę naprawienia błędu poprzednika miał Wiącek. Niestety zachował się podobnie. Gdyby nie ich fatalna postawa, gospodarze mogliby wyrównać.

26'

Boisko opuszcza kontuzjowany Wergiłow. Zastępuje go Lisiecki

26'

Mójta pomknął prawym skrzydłem, po czym zagrał do rozpędzonego Szatana. Dobrze z bramki wyszedł Ludwikowski i zgarnął futbolówkę

24'

Rzut wolny dla Calisii ! Matuszewski przymierzył minimalnie obok prawego słupka !

22'

Rzut rożny i Białek strzela głową nad bramką. Ludwikowski zdążył się podnieść i wrócił do gry. Wergiłow poza murawą

20'

Po wrzutce Mójty, Wergiłow i Ludwikowski zderzyli się ze sobą i leżą teraz na murawie.

18'

GOOOOOOOOL !!!!!!!!! Cyganek obsłużył dobrym podaniem Jankowskiego, ten stanął oko w oko z Ludwikowskim, utrzymał się przy piłce i płaskim strzałem umieścił piłkę tuż przy lewym słupku. Zagłębie prowadzi 1:0 !

14'

Nedjałkow wspaniale zagrał w uliczkę do Gościniaka, Ten wypatrzył z kolei Ciesielskiego. Król strzelców trzeciej ligi nie połapał się jednak w dobrze zapowiadającej się akcji.

12'

Z rzutu wolnego wrzucał Mójta. Piłkę wyłapał Ludwikowski

10'

Odunka fantastycznie ograł Marka i popędził w kierunku bramki. W ostatniej chwili udanie interweniował obrońca przyjezdnych

7'

Z rzutu wolnego wrzucał Gościniak, w polu karnym obok bramki głowkował Wiącek

6'

Calisia od początku próbuje atakować. Na tym jednak wszystko się kończy

4'

Mójta próbował zaskoczyć z lewej strony pola karnego, ale trafił tylko w ręce Ludwikowskiego

3'

Początek wyrównany. Błąd Marka w obronie i w pole karne próbował się przedrzeć Odunka. Nie opanował jednak piłki

1'

Zaczynamy !

12:59

Obie drużyny wychodzą już z tunelu. Calisia w pomarańczowo -niebieskich strojach, natomiast Zagłębie w biało-czerwonych