KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 0
Jeziorak IławaJeziorak Iława
93'

Dzisiaj w Ostrowcu oglądaliśmy bardzo słaby mecz w którym można było zobaczyć zaledwie 4 sytuacje bramkowe. Na boisku nie było widać zaangażowania ani ze strony gości ani gospodarzy . Na szczęście dla tych ostatnich piłka po pięknej akcji kontrującej wpadła do siatki Jezioraka Iława i mimo złej sytuacji finansowej KSZO S.S.A po raz siódmy z rzędu nie zaznało smaku porażki. Jednak Piłkarze z hutniczego miasta dali znać działaczom KSZO że nie będą biernie czekać na zaległe pensje wychodząc na boisko z dwu minutowym opóźnieniem. Mamy już koniec przedłużonej rundy wiosennej i miejmy nadzieję że ludzie którym leży na sercu dobro Ostrowieckiej piłki uporządkują podczas tej długiej przerwy sprawy finansowe aby na wiosnę kibice z Ostrowca nie musieli z niepokojem zastanawiać się czy drużyna zagra czy też nie. A więc żegnamy się do rundy wiosennej i miejmy nadzieję że nie tylko KSZO ale reszta zespołów z naszych krajowych lig uporządkuje swoje sprawy finansowe tak żeby na wiosnę usiąść sobie na stadionie przy PIWKU i spokojnie obejrzeć mecz swojej drużyny

93'

88'

Napastnik Jezioraka strzelał z rzutu wolnego ale na posterunku był bramkarz gospodarzy , złapał piłkę i szybko wznowił grę. Poszła kontra i pięknym strzałem Daniel Dylewski zdobywa bramkę na 2 minuty przed końcem meczu

86'

85'

Zmiana w drużynie gości

83'

Wrzutka w pole karne gości ale bramkarz spokojnie łapie piłkę

77'

Gra się nie układa po myśli ani KSZO ani Jeziorakowi . Żadna z drużyn nie potrafi zaatakować bramki przeciwnika

71'

Na boisku leży Mohamed Eid el Wahab

68'

Nogaj za Kapsę , tym razem zmiana w KSZO

66'

kolejna zmian w Jezioraku wchodzi Kretov za Skokowskiego

64'

63'

zmiany w obu drużynach

62'

Ależ sytuacja , wrzucał piłkę Stachurski , strzelał głową Stąporski jednak jakimś cudem Dawid Kręt złapał piłkę.

57'

Kontrowersyjna sytuacja Stachurski kopnął w piłkę po czym otrzymał żółtą kartkę a Jeziorak ma okazję z rzutu wolnego której ostatecznie nie wykorzystał

54'

Sobociński strzelał głową na bramkę KSZO ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego

52'

Akcja KSZO pod bramką Jezioraka ale strzał Stąporskiego przeszedł 2 metry od słupka

50'

Powtórka z pierwszej połowy czyli gra w środku pola

45'

45'

Początek drugiej połowy i zmiana w KSZO. Persona wchodzi za Kozuba

45'

Koniec pierwszej połowy po której widać że żadna z drużyn nie ma pomysłu na grę

42'

Strzał Kapsy ale bardzo niecelny , piłka o dobre kilka metrów minęła słupek

40'

Gra toczy się cały czas w środku pola , żadna z drużyn nie ma przewagi w tym meczu

39'

rzut wolny z około 40 metrów dla Jezioraka , wrzutka w pole karne ale interwencja Kardasa wyjaśnia wszystko

34'

Gorąco pod bramką gości ale obrońcy dają sobie radę

33'

Napastnik KSZO minimalnie minął się z piłka ,gdyby nie to było by 1-0 , po tej akcji poszła kontra gości , strzelał Kowalczyk ale pomylił się o metr

26'

Kolejna akcja Jezioraka ale strzał przeleciał wysoko ponad bramką

20'

Znowu Radosław Kardas ratuję KSZO w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny

17'

Skuteczna interwencja Kardasa , przerwana groźna akcja gości

12'

Jeziorak miał 100% sytuacje i tylko napastnik z Iławy wie dlaczego tego nie strzelił

7'

Piłkarze KSZO wyszli 2 minuty później w proteście przeciwko zaległościom w płaceniu pensji przez władze klubu. Czyzby historia zatoczyła koło???

3'

Pierwsza akcja KSZO , Stąporski strzelał ale baaardzo niecelnie

16:05

Mecz się rozpoczął . W Ostrowcu kibiców na stadionie bardzo mało , około 400

16:03

O godzinie 16 miał się odbyć mecz ale piłkarze KSZO wyszli na boisko z około 2 minutowym opóźnieniem

13:56

Witam , od godziny 16 odbędzie się na relacja live z meczu pomiędzy KSZO Ostrowiec Św. a drużyną Jezioraka Iława . Już teraz wszystkich na nią zapraszamy.