Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
3 : 0
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
18:57

Po porażce w Niecieczy z Termaliką w poprzedniej kolejce, drużyna Marcina Kaczmarka tym razem pewnie wygrała z outsiderem 1 ligi. Wynik spotkania grudziądzanie ustalili już w pierwszej połowie, strzelając gościom trzy bramki. W sobotę Olimpię Grudziądz czeka niezwykle ważne spotkanie z drużyną z Polkowic, która walczy jeszcze o utrzymanie. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo.

93'

Koniec meczu. Gospodarze wygrali 3:0 z drużyna z Elbląga.

90'

Banasiak żółta kartka.

91'

Na spalonym znalazł się Sulej, elblążanie wznowią grę ze stałego fragmentu gry.

89'

Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Dośrodkowanie Suleja. Piłka spadła pod nogi Domżalskiego, jego uderzenie mija bramkę. Od autu bramkowego goście

85'

Bartosiak w polu karnym zamiast w piłkę uderzył głową w słupek. Zawodnik gości leży na murawie, potrzebna będzie interwencja medyczna. Piłka opuściła natomiast boisko.

84'

Lewym skrzydłem przedzierał się Abramowicz, który po minięciu obrońcy gości uderza obok słupka.

82'

Czoska zbyt mocno do Koladki, który co prawda jest szybkim piłkarzem, ale do tego podania nie mógł zdążyć.

83'

Teraz z dobrej strony pokazał się Dziedzic, który minął dwóch zawodników ale stracił piłkę na rzecz Borsukowa.

81'

Za Tomasza Chałasa wchodzi Koladko.

79'

Za Grischoka Domżalski.

78'

Uderzenie Jarosława Białka z 35 metrów pewnie broni Budakovic.

76'

W odpowiedzi akcja gości. Ciekawe zgranie Kołosowa i Chałas wyprzedzony przez bramkarza. Chwilę później Lubomir Lubenow ograł trzech rywali, ale ostatecznie nie dośrodkował, chociaż był już w polu karnym.

74'

Ponownie gospodarze. Podanie Jarosława Białka do będącego od niedawna na placu gry Suleja. Zawodnik z Grudziądza niecelnie przerzuca piłkę na drugą stronę.

72'

Dośrodkowanie jednego z zawodników gości z rzutu rożnego. Z piłką minął się Michał Wróbel, jednak bez konsekwencji. Czy gości stac choćby na honorowe trafienie?

72'

Ostre wejście Abramowicza. Zółta kartka dla obrońcy grudziądzan za faul na Banasiaku.

70'

Za Ruszkula na boisku pojawia się Sulej.

69'

Tym razem akcja gości. Nieudana próba prostopadłego zagrania przez Chalasa.

68'

Żółta kartka Borsukowa.

67'

Kolejna akcja biało-zielonych. Jakub Cieciura ograł Borsukowa, ten ratował się faulem i zobaczył żółtą kartkę.

66'

Po prawej stronie boiska faulowany był Jakub Cieciura. Rzut wolny dla gospodarzy.

63'

Spotkanie rozgrywane jest w jednostajnym tempie. Grudziądzanie kontroluje przebieg gry na boisku. Mogą dopisać sobie już 3 punkty do pierwszoligowej tabeli.

61'

W środku pola Mariusz Kryszak faulowany przez Lubenowa. Od rzutu wolnego gospodarze.

60'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Adama Cieślińskiego wchodzi Jakub Cieciura.

59'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym grudziądzan, ale ostatecznie obrońcy wyjaśniają sytuacje wybiciem piłki poza szesnatkę.

58'

Tomasz Czoska uderzał z dystansu. Piłkę poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.

56'

Stuprocentowa akcja dla drużyny gości, której nie wykorzystał Tomasz Chałas. W polu karnym strzelał wysoko nad poprzeczką.

54'

W odpowiedzi akcja gości. Tomasz Czoska szarżował przed szesnastką. Stracił jednak piłkę przed polem karnym i kontra biało-zielonych. Czoska mógł w tej sytuacji uderzać na bramkę.

52'

Kołosow za Matwijowa.

52'

Z ponad 20 metrów strzelał Chałas. Uderzenie obronione przez Michała Wróbla.

51'

Olimpia Grudziądz ma rzut z autu. Z prawej strony boiska na wysokości pola karnego.

50'

Teraz dobra sytuacji dla biało-zielonych. Maciej Dąbrowski próba prostopadłego podania do Dziedzica, ale szybszy był stoper elblążan.

49'

Faulowany w środku boiska był Oleg Ichim. Od rzutu wolnego Olimpia Elbląg.

48'

W odpowiedzi akcja gości. Paweł Czoska zagrywa górną piłkę do Chałasa, ten do niej nie dochodzi. Od bramki gospodarze.

47'

Aktywny dzisiaj Piotr Ruszkul podaje do Cieślińskiego. Napastnik biało-zielonych na pozycji spalonej.

46'

Zaczynamy drugą połowę w Grudziądzu.

45'

Koniec I połowy. Pewne prowadzenie gospodarzy 3:0.

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do I połowy.

45'

Łatwa strata elblążan a konkretnie Matwijowa i kontrę próbowali wyprowadzić gracze z Grudziądza Akcja jednak w porę przerwana.

44'

Tomasz Chałas uderzał z 20 metrów. Piłkę wybił przed siebie Wróbel, ale obyło się bez konsekwencji.

43'

Lubenow faulował w walce o piłkę w środku pola. Od rzutu wolnego gospodarze, którzy nie spieszą się z wykonanie rzutu wolnego.

41'

Na murawie leży Staniek, który po interwencji w defensywie potrzebuje pomocy opieki medycznej.

40'

Za bramkarza gości Talika Budakovic.

38'

W odpowiedzi akcja gości, jednak grę przerywa gwizdek arbitra. Na spalonym jeden z gospodarzy.

37'

Będzie zmiana w bramce Olimpii Elbląg, do gry szykuje się Budaković, który zastapi Talika.

36'

GOOOOLL! 3:0. Dośrodkowanie Białka na długi słupek. Świetnie akcję zamykał Piotr Ruszkul, który po raz trzeci pokonuje Talika.

34'

Kolejny raz na bramkę Talika uderzał Grischok z około 20 metrów, ale po rykoszecie piłka opuszcza linię końcową.

33'

Teraz goście z Elbląga próbuja akcji ofensywnych, ale ich poczynania kończą się przed polem karnym.

31'

Tym razem goście. Dobra indywidualna akcja Bartosiaka, zakończona dośrodkowaniem. Matwijów nie miał jednak za dużo do powiedzenia w pojedynku z rosłymi defensorami grudziądzan.

31'

Znakomita obrona Wróbla, który rzucił się do piłki i uprzedził wchodzącego w pole karne gospodarzy Tomasza Chałasa.

30'

Faul Abramowicza, ale daleko od pola karnego gospodarzy. Goście próbuja skonstruować akcję ofensywna, ale jak narazie obrońcy wymieniają piłkę między sobą.

28'

Olimpia Grudziądz może teraz spokojnie kontrolować grę prowadzi dwoma bramkami i nic nie wskazuje na to by goście z Elbląga odrobili straty.

27'

Wiele niedokładności w grze elblążan, seria niedokładnych podań. Matwijów fauluje i od wolnego gospodarze.

25'

Dośrodkowanie Grischoka przeszło w polu karnym. Gdyby któryś z graczy z Grudziądza przeciął podanie mogło być bardzo groźnie.

24'

GOOOOLL!!! 2:0! Z rzutu wolnnego uderza Kryszak. Piłkę próbuje wybić jeden z obrońców Elbląga, piłka trafia do Grischoka, który z 16 metrów z lewej nogi strzela nie do obrony. Talik znów pokonany.

22'

Rzut rożny dla Olimpii Elbląg. W polu karnym piłkę głową wybija Jarosław Białek i ponownie przy piłce gospodarze, kttórzy jak narazie są stona przeważającą w dzisiejszym meczu.

21'

Bartłomiej Kowalski przejął piłkę na swojej połowie, popędził z nią 30 metrów, ale na koniec niecelnie zagrywał do Cieślińskiego.

19'

Bartosiak nie przyjął dobrze piłki w polu karnym, a mogła być bardzo groźna sytuacja dla gości. Dalej 1:0 prowadza gospodarze.

17'

Teraz brzydko faulowany był Grischok około 30 metrów od bramki Olimpii Elbląg. Z rzutu wolnego uderzał Kryszak, ale jego strzał wyłapał Jarosław Talik.

15'

Olimpia Elbląg mogła wyrównać. Dwukrotnie strzelał w polu karnym Scherfchen, rzut rożny dla elblążan.

14'

Świetna okazja dla grudziądzan. W pole karne wbiegał Ruszkul uruchomiony przez Abramowicza, ale skrzydłowy Olimpii trafia w słupek z ostrego kąta!

13'

Mecz jest narazie bardzo dynamiczny jak na rozgrywki I ligi. Oba zespoły stwarzają zagrożenie pod bramką rywala.

12'

Próba kontry elblążan, jednak Tomasz Chałas zagrywał niedokładnie.

9'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem długie podanie Abramowicza do Cieślińskiego, jednak zbyt mocne i napastnik biało-zielonych nie doszedł do piłki. Od bramki golkiper drużyny z Elbląga.

8'

Akcja grudziądzan, Piotr Ruszkul szarżował na prawym skrzydle, ale jego akcja została zastopowana.

7'

Ciekawa akcja Olimpii Elbląg zatrzymana przez Macieja Dąbrowskiego, który wyprowadza akcję grudziądzan.

4'

W odpowiedzi akcja gości. Tomasz Chałas źle przyjmuje piłkę w polu karnym wyprzedza go obrońca biało-zielonych Abramowicz.

3'

Piękny strzał z 20 metrów Janusz Dziedzica ucieszył kibiców biało-zielonych. 1:0 dla gospodarzy.

3'

GOOOOLL!!! Dziedzic uderzył bardzo precyzyjnie z dystansu, Talik nie miał szans w tej sytuacji, Grudziądz bardzo szybko obejmuje prowadzenie.

2'

Kontratak w wykonaniu Olimpii Elbląg, ale Chałas za mocno zagrywał do Ichima i przy piłce biało-zieloni.

1'

Piłkarze z Grudziądza przeprowadzili pierwszą akcję, dośrodkowanie na szesnastkę wybite przez defensora z Elbląga.

1'

Piłkarze z Elbląga rozpoczeli spotkanie!

17:01

Piłkarze obu zespołów wyszli już na plac gry.

17:01

Dzisiaj w Grudziądzu panują bardzo dobre warunki do gry,. Jest ciepło i słonecznie, zatem liczymy na to, że zobaczymy ciekawe piłkarskie widowisko.

16:57

Podopieczni Michała Kaczmarka liczą na trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Biało-zieloni zajmują aktualnie 15 miejsce w tabeli i zwycięstwo nad imienniczką z Elblaga byłoby bardzo istotne w kontekście utrzymania się na zapleczu ekstraklasy.

16:52

Olimpia Elbląg: Milos Budakovic, Mateusz Górka, Michaił Koladka, Anton Kolosos, Rafał Lisiecki, Mateusz Lisiecki, Aleksandr Tiszkiewicz

16:51

Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki, Jarosław Ratajczak, Hubert Kościukiewicz, Jakub Cieciura, Grzegorz Domżalski, Michał Stachurski, Przemysław Sulej