Termalica zamknięta na własnej połowie, Ruch kontroluje boiskowe wydarzenia.

Kopacz rzucając się pod nogi Szałęgi ratuje swój zespół przed utratą bramki.

Końcówka spotkania niezwykle emocjonująca, tym razem głową nie trafia Drozdowicz.

89'

Po rzucie rożnym z dwudziestu metrów uderzał Giesa- zbyt mocno.

89'

Ależ słaby mecz rozgrywa dziś Rocki ! Kolejny raz mógł podwyższyć prowadzenie Ruchu po znakomitym podaniu Giesy.

87'

Po drugiej stronie próbował szczęścia Jarecki, a po rzucie rożnym Kubowicz- obie próby bez efektu bramkowego.

87'

Kontra Ruchu zakończona zbyt mocnym podaniem Łopucha.

87'

Zza pola karnego uderza Cisse, nad bramką.

86'

Danielewicz chciał uruchomić Rockiego prostopadłym podaniem, jednak przecenił umiejętności sprinterskie doświadczonego pomocnika.

84'

Od bramki rozpocznie Kiełpin.

82'

Świetne piąstkowanie Kiełpina po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, kontra Ruchu, w której pogubił się ostatecznie Rocki.

80'

Ruszył ambitnie z piłką Cisse, jednak ostatecznie poradził sobie Kowalski.

77'

Na boisku melduje się również Szałęga.

77'

Za Rybskiego wchodzi Kubowicz.

77'

Zmiany w drużynie gości schodzą Jarecki i Rybski.

76'

Lipecki z dwudziestego metra, przemilczmy to uderzenie.

75'

Dobre wejście w pole karne aktywnego Giesy, którego strzał z ostrego kąta nie mógł jednak zaskoczyć Nowaka.

74'

Gubią się goście, naciskani cały czas przez piłkarzy Ruchu.

73'

Z prawej strony pola karnego gospodarzy znalazł się Pawlusiński, jednak jego zagranie nie przyniosło zagrożenia.

70'

Danielewicz ładnie uderzył, jednak nad poprzeczką bramki gości.

68'

Atak Ruchu, faulowany na dwudziestym metrze przed bramką Nowaka Giesa.

67'

Po podaniu Barana na spalonym Rubski.

66'

Zmiana również w drużynie gospodarzy, w miejsce Biskupa wchodzi Szczoczarz.

65'

Ruszył środkiem Cisse, faulowany przez kapitana gości.

65'

Kontra Cidrów, Giesa wypuścił Łopucha, ten zza szesnastki nad poprzeczką.

63'

"To my, fani ze Śląska..." zaczęli dopingować swój zespół kibice Ruchu.

61'

Druga zmiana Skowronka, aktywnego Sebastiana Radzio zmienia Piotr Łopuch.

60'

Świetne przejęcie Giesy, podanie to Cisse, ten wypuścił Rockiego, który zmarnował dogodną sytuację.

60'

Pawlusiński dośrodkowuje z prawej strony, ładnie uderzył głową Biskup, jednak i tym razem bez oczekiwanego wyrównania.

59'

Ruch Radzionków - Termalica

58'

Lipecki mocno głową, jednak świetnie w bramce Kiełpin !

57'

Kolejny rzut wolny dla Termaliki, tym razem z lewej strony pola karnego.

56'

Mogło być groźnie, jednak nie trafił w piłkę, na dwunastym metrze Drozdowicz.

54'

Warszawski arbiter studzi temperament Giesy, który podważa jego kolejne decyzje.

54'

Kowalski zdecydowanie wszedł w nogi Pawlusińskiego, sam poszkodowany będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego.

52'

Głową próbował Drozdowicz, jednak nie mógł zaskoczyć Kiełpina.

50'

Długą piłkę dobrze opanował Radzio, wkręcił w ziemię obrońce gości, wyłożył piłkę Danielewiczowi, zagranie tego trafia pod nogi Cisse- radość na trybunach chwilowa, bramka padła ze spalonego.

48'

Od ataku rozpoczęli gospodarze, dwa rzuty rożne bez efektu.

46'

W drużynie Ruchu jedna zmiana, słabego Cielucha zastąpił doświadczony Rocki.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę.

18:01

Za moment rozpoczniemy drugą odsłonę spotkania, miejmy nadzieję, że będzie co najmniej tak ciekawa jak końcówka tej pierwszej.

17:55

Stałe fragmenty są dziś silną stroną obu zespołów. ruch

45'

A arbiter kończy pierwszą odsłonę, Ruch prowadzi po dość przypadkowej bramce Giesy.

45'

Starcie na szesnastym metrze od bramki Nowaka, kartka dla Biernata.

47'

Jeszcze raz Radzio, tym razem głową w samo okienko- fantastycznie na róg Nowak !

45'

Radzio uderza mocno, ale w środek bramki ! Z problemami Nowak.

45'

Nieudana próba Pawlusińskiego zza szesnastki.

45'

45'

Jeszcze raz Danielewicz, tym razem przytomnie piąstkuje Nowak. Dwie minuty dolicza arbiter.

45'

Danielewicz dośrodkowuje z rzutu wolnego, Kopacz w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońce.

44'

Kowalski wrócił na plac gry.

43'

Danielewicz prostopadle do Cisse, ten zatrzymał sobie piłkę, sam jednak poszedł dalej...

42'

Kowalski korzysta z pomocy medycznej.

41'

W Polkowicach wyrównali goście.

40'

Tradycyjnie wrzuca Biskup, Rybski głową w poprzeczkę ! Wyjaśnia obrona Ruchu.

39'

Na lewej stronie faulowany Jarecki, szansa na dośrodkowanie.

38'

W Grudziądzu już 3:0, w Polkowicach gospodarze w dziesiątkę.

38'

Rzut rożny, z lewej strony dośrodkował Biskup a piłkę z głowy Rybskiego zdjął Giesa.

37'

W natarciu Ruch, Cisse faulował jednak w ataku.

35'

Miejmy nadzieję, że ożywi nam się to spotkanie.

35'

GOOOOOOOOOOOLLLLL !!! Krótko rozegrany korner, Giesa chyba dośrodkował mocno na długi słupek, a piłka wpadła bezpośrednio do bramki !

35'

Ruszył ładnie, lewą stroną Giesa- kolejny rożny.

33'

Piątek już na własnych nogach.

32'

Leży na murawie Piątek, potrzebna pomoc medyków.

31'

Pierwszy groźny strzał w tym meczu! Giesa do Cielucha, a ten zza szesnastki uderza po ziemi. Na rzut rożny Nowak.

27'

Wracamy na boisko, gdzie nie dzieje się nic specjalnego, spodziewaliśmy się lepszego widowiska.

26'

Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

26'

A w Grudziądzu już 2:0 prowadzą gospodarze. W Polkowicach Nafciarze tracą pierwsi bramkę.

25'

Aktywny Biskup na lewej stronie, tym razem wywalczył kolejny korner. Bez większego zagrożenia.

24'

Starcie Barana z Pawlusińskim, zdaniem arbitra faulował zawodnik Ruchu.

23'

Pawlusiński przegrywa pojedynek z Kopaczem na lewej stronie, od bramki Kiełpin.

21'

Druga dziś bramka- w Świnoujściu Sandecja prowadzi z Flotą.

21'

Zdecydowanie wszedł wślizgiem Radzio, rzut wolny z boku pola karnego dla Termaliki.

19'

Kontra Ruchu, ładny przerzut Cielucha na prawą stronę, gdzie Cisse wywalczył korner.

18'

Biskup na szesnasty metr do Lipeckiego, którego uderzenie po plecach obrońcy wychodzi na róg.

17'

Mogło być groźnie pod bramką Kiełpina, jednak Kopacz blokuje uderzoną przez jednego z gości piłkę.

15'

Pod polem karnym Termaliki znalazł się Cieluch, jednak sam chyba nie wiedział co zrobić z piłką...

14'

Biskup blisko dojścia do podania od Jareckiego, przeszkodził mu w tym jednak skutecznie Mróz.

11'

Często gwizdka używa dziś Artur Radziszewski, jednak jak na razie nie mamy wątpliwości co do słuszności jego decyzji.

7'

W walce o górną piłkę na środku boiska Mróz fauluje Biskupa.

6'

Kolejne dwa rzuty rożne dla gospodarzy nie przyniosły strzału.

5'

Pierwsza dziś bramka padła w Grudziądzu, gospodarze na prowadzeniu.

5'

Ruch ani myśli odpuścić, w ataku gospodarze.

4'

Ładna akcja Ruchu, wypuszczony przez Danielewicza został Radzio, przytomnie obrona gości.

4'

Wywalczył rożny Cisse, bez strzału jednak Ruch.

3'

Na spalonym Rybski.

2'

Wysoki pressing, piątką zawodników stosują goście z Małopolski- oni chcą szybko ustawić sobie to spotkanie.

1'

Rozpoczęli gospodarze !

16:58

Ruch na żółto-czarno, goście na pomarańczowo, za chwilę zaczynamy ! ruch

16:56

Obie drużyny wychodzą już na murawę.

16:52

A o pokonanie bramkarza gości postara się dziś z pewnością Idrissa Cisse, który zagwarantował Cidrom zwycięstwo w ostatnim spotkaniu z Sandecją. ruch

16:48

Co ciekawe od ponad siedmiu godzin spędzonych w bramce Termaliki nie wyciągał piłki z siatki Sebastian Nowak. Czy jego imponującą passę przerwą piłkarze z Radzionkowa ?

16:47

Komplet punktów w trzech ostatnich spotkaniach zdobył aktualny lider. Termalica pokonywała kolejne drużyny z dołu tabeli: KS Polkowice, oraz Olimpie z Elbląga i Grudziądza.

16:44

Trzy tygodnie trwała rozłąka Cidrów z domowym obiektem, w tym czasie Ruch przegrał w Poznaniu, by następnie zwyciężyć w Gliwicach i Nowym Sączu.

16:40

Dziewulski, Rocki, Trzcionka- ci zawodnicy tworzyli wiosną ważne ogniwo zespołu gospodarzy, dziś rozpoczną mecz na ławce.

16:38

Rezerwowi RUCH: Baran, Otwinowski, Łopuch, Dziewulski, Trzcionka, Rocki, Tumicz. Rezerwowi TERMALICA: Budka, Ceglarz, Kubowicz, Metz, Szałęga, Skołorzyński, Szczoczarz.

16:38

Trwa przedmeczowa rozgrzewka obu zespołów, znamy już składy w jakich rozpoczną one dzisiejsze spotkanie, za chwilę podamy również rezerwowych obu ekip. ruch

16:30

Na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego Radziszewskiego, ze stadionu Ruchu Radzionków wita Państwa Patryk Przydacz. Zapraszam do śledzenia relacji i kulturalnej wymiany opinii w dziale komentarzy.