Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 0
wartaWarta Poznań
94'

Po ostatnim gwizdku doszło jeszcze do przepychanek i kartką został ukarany Słowik.

93'

Wolański wyrzucony z boiska za drugą żółtą kartkę, ale to chyba błąd sędziego, bo wydawało się, że faulował Bocian.

94'

Koniec meczu. Kolejarz wygrywa mimo naporu Warty i goni czołówkę. Na razie nie można powiedzieć, że Stróżanie nie walczą ciągle o awans.

90'

W ostatnich minutach wyraźny napór Warty, która za wszelką cenę dąży do wyrównania. Kolejarz głównie się broni.

90'

Cztery minuty doliczonego czasu gry.

89'

Dośrodkowanie Jakóbowskiego w pole karne, głową uderzał Ngamayama, ale niecelnie.

88'

Żółtą kartką ukarany Marciniak, który powstrzymał faulem kontrę Kolejarza.

85'

Bocian zmienił Chrapka.

83'

Gryźlak zszedł w polu karnym do końcowej linii, dośrodkował ale wybili piłkę obrońcy. Poprawił Basta, ale bardzo niecelnie.

81'

Warta stara się atakować i oddawać strzały. Jakóbowski próbował oddać strzał przewrotką, ale wybili obrońcy. Uderzył też Foszmańczyk. ale obok bramki.

79'

Strzał z rzutu wolnego zawodnika Warty niecelny.

79'

Żółta kartka za faul na Foszmańczyku dla Stefanika 25 metrów od bramki.

76'

Rupa zmienia Gajtkowskiego.

75'

Mójta uderzał z rzutu wolnego, ale jego strzał minął bramkę minimalnie.

73'

W pole karne wbiegł Wolański, zdołał oddać strzał, ale obronił Słowik.

71'

Zmiana także w Warcie. Reiss zmieniony przez Grzeszczyka.

71'

Żegnany brawami Kowalczyk zastąpiony przez Gryźlaka.

70'

Szarżował lewą stroną Kowalczyk, wpadł w pole karne, próbował przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale ten złapał piłkę.

66'

Jakóbowski zmienił Bereszyńskiego.

66'

Gajrkowski wpada w pole karne, uderza po ziemi i bez problemu broni bramkarz.

64'

Chrapek wypatrzył w polu karnym Gajtkowskiego, ten odegrał do Basty, który nie zdołał pokonać bramkarza.

60'

Dośrodkowanie Reissa z prawej strony bez problemu wyłapał bramkarz.

58'

Pierwsza zmiana w spotkaniu, przeciętnie grającego Piceluja zmienił Klatt.

53'

W odpowiedzi akcja Kolejarza, Chrapek zagrał do Kowalczyka, który uderzył obok bramki.

53'

Żółta kartka dla Bereszyńskiego za faul na Markowskim.

52'

Faulowany na lewym skrzydle Bereszyński, Wrzucał Reiss, ale łapie bez problemu Sobański.

51'

Po rzucie rożnym z pola karnego strzał zdołał oddać Bereszyński, ale nie trafił na bramkę.

50'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Kolejarza, piłka odbiła się od Cichego i o mało nie wpadła do własnej bramki. Tylko rzut rożny.

49'

Wrzutka Kowalczyka w pole karne do Gajtkowskiego, ale zawodnik Kolejarza nie zdołał oddać strzału.

46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

46'

Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie to Kolejarz prowadzi do przerwy.

45'

Dośrodkowanie Kowalczyka z prawej strony, wydawałoby się że Mysiak wybije piłkę, ale przejął ją Wolański i w sytuacji sam na sam wpakował piłkę obok bramkarza.

43'

Kowalczyk próbował wyjść z akcją, ale długo czekał na kolegów, w końcu zobaczył wychodzącego Wolańskiego, ale zagrał mu za mocną piłkę.

42'

42'

Sobieraj i Gajtkowski dostali żółte kartki za dyskusje.

38'

Dośrodkowanie Reissa z rzutu rożnego, próbował oddać strzał głową, ale nie trafił celnie.

36'

Więcej z gry ma wyraźnie Warta, która buduje dłużej ataki pozycyjne i częściej stara się strzelać, chociaż na razie bez wyraźnych efektów. Kolejarz rewanżuje się groźniejszymi kontratakami.

34'

Kowalczyk dostał dobrą piłkę w pole karne, ale miał problemy z przyjęciem i tylko wywalczył rzut rożny. Wrzucał piłkę Gajtkowski, ta spadła pod nogi Walęciaka, ale po jego strzale sparował piłkę Słowik i wybili ją obrońcy.

30'

Błąd Stefanika przy wyprowadzaniu piłki. Przejął ją Foszmańczyk, ale uderzył za mocno i piłka minęła bramkę.

29'

Ni to strzelał, ni to dośrodkowywał Mysiaka, ale pewnie wyłapał Sobański.

26'

Basta starł się z Sobierajem, zawodnik Warty chwilę leżał na murawie, ale już gotowy do gry.

24'

Basta wpadł w pole karne z prawej strony, padł po starciu z obrońcą, ale karnego nie było. Słuszna decyzja.

21'

Z około 16 metrów uderzał Kowalczyk, ale Słowik przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rzucie rożnym nie było zagrożenia.

18'

Dośrodkowanie Foszmańczyka z prawej strony na strzał głową zamienił Picejuk, ale piłka przeszła obok bramki.

14'

Rzut rożny z lewej strony boiska. Wrzucał Gajtkowski, strzelał głową Wolański, ale piłka przeszła lobem minimalnie ponad poprzeczką.

12'

Z prawej strony w pole karne wpadł Gajtkowski, ale nie utrzymał piłki w polu i od bramki zacznie Słowik.

10'

Lewą stroną poszedł Walęciak, odegrał do Kowalczyka, który uderzył zza pola karnego, ale piłka przeszła ponad bramką.

7'

Stefanik odzyskuje piłkę wślizgiem, odegrał do Kowalczyka, który dryblował kilkadziesiąt metrów, ale przegrał pojedynek z obrońcą.

6'

Gospodarze grają dziś w kompletach strojów a'la Aston Villa - bordowo-niebieskich, Warta w zielonych koszulkach, białych spodenkach.

5'

Gra na razie w środku w polu, zespoły nie oddały kolejnych strzałów. Przewagę w posiadaniu piłki ma Kolejarz, ale nic z tego nie wynika.

2'

Rzut rożny dla Kolejorza i od razu dobra okazja. Wrzucał piłkę Gajtkowski, a tuż obok słupka uderzył Cichy.

1'

Początek spotkania.

16:58

Kibiców dzisiaj na trybunach garstka, około 100. Pogoda bardzo dobra, idealne warunki do gry.

16:50

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce gospodarzy: Zarychta, Bocian, Cebula, Gryźlak, Nitkiewicz, Rupa i Szufryn. Rezerwowymi Warty są: Radlński, Kosznik, Klatt, Jakóbowski, Grzeszczyk, Giel i Bartkowiak.

16:45

Witamy w relacji ze spotkania w Stróżach, gdzie walczący jeszcze o miejsce w czołówce Kolejarz podejmuje Wartę Poznań.