Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
0 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
18:38

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje meczów 1.ligowych z Łęcznej.

94'

Koniec meczu. Wielka radość na ławce rezerwowych Pogoni. Szczecinianie wywożą cenne punkty z Łęcznej, pomimo gry w osłabieniu. Koniec marzeń Bogdanki o Ekstraklasie.

92'

Duże zamieszanie pod bramką Pogoni. Ostatecznie jeden z zawodników Bogdanki znalazł się na pozycji spalonej. Nic z tego.

90'

Sędzia przedłuża spotkanie o 4 minuty.

88'

Gospodarze w ostatnich atakach. Podopieczni Piotra Rzepki walczą jeszcze o remis.

86'

Ostatnia zmiana w drużynie Pogoni: schodzi Ława, na murawie pojawia się Peter Hricko.

86'

Mocny strzał z rzutu wolnego Rogalskiego znacznie mija bramkę Bogdanki.

85'

GOL dla Pogoni. Vuk Sotirovic świetnie przepchnął się w polu karnym Bogdanki i doszedł do dogodnej sytuacji strzeleckiej. Napastnik posłał piłkę obok bezradnego Prusaka. 1:0 dla przyjezdnych!

84'

Dobry kontratak gospodarzy. Nildo wyłożył piłkę Nikitovicovi, ten uderzył obok lewego słupka bramki Pogoni.

81'

Ostatnia zmiana w ekipie Bogdanki: schodzi Łuczak, w jego miejsce Nildo. Kibice przywitali Brazylijczyka gromkimi brawami.

78'

Mocny strzał z dystansu Borovicanina pewnie wyłapuje Fabiniak.

77'

Żółta kartka dla Tomasa Pesira za próbę wymuszenia rzutu karnego.

75'

Żółta kartka dla Oziemczuka.

74'

Dynamiczna indywidualna akcja Oziemczuka, który wpadł w pole karne i starał się odnaleźć płaskim podaniem kolegę z zespołu. Defensorzy Pogoni jednak poradzili sobie z tym zagraniem.

72'

Z 30. metrów strzelał Budka. Prusak nie miał większych problemów z zatrzymaniem tego uderzenia.

70'

Z 20. metrów minimalnie nad bramką strzelał Tomas Pesir.

68'

Uderzenia z dystansu próbował Łuczak. Pomocnik Bogdanki uderzył jednak bardzo niecelnie.

65'

Mamy drugą zmianę w zespole Pogoni: schodzi Djousse. Za niego pojawia się Vuk Sotirovic.

62'

Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowuje Akahoshi. Z piłką minimalnie mija się Błażej Radler.

60'

Druga zmiana w ekipie Piotra Rzepki: z boiska schodzi Zuber, za niego pojawia się Piotr Hermann.

59'

Dobra akcja Bogdanki zakończona fatalnym strzałem Oziemczuka.

59'

Żółta kartka dla zawodnika Pogoni, Mateusza Szałka.

56'

Zobaczymy, czy gra w przewadze pomoże łęcznianom.

55'

Zmiana u gospodarzy: schodzi Pielach, w jego miejsce Oziemczuk.

55'

Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Williamsa. Pogoń gra w osłabieniu.

51'

Okres nudniejszej, szarpanej gry.

45'

Zmiana u gości: schodzi Hernani, w jego miejsce Adrian Budka.

45'

Zaczynamy drugą połowę.

47'

Sędzia Krasny kończy pierwszą część meczu, jak na razie 0:0. Czekamy na drugą połowę i gole.

46'

Mocny strzał Rogalskiego pewnie wyłapuje Prusak.

43'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Akahoshi, podanie mija wszystkich w polu karnym i wychodzi na aut bramkowy.

42'

Świetne podanie Ławy od Frączczaka. Ten dochodzi do pozycji strzeleckiej i oddaje mocne uderzenie. Prusak broni z problemami. Pogoń w natarciu.

40'

Dośrodkowanie Bartoszewicza w pole karne Pogoni. Z piłką minimalnie minęli się Pesir i Pielach. Było blisko.

35'

Żółta kartka dla Williamsa za faul na Zuberze.

33'

Z rzutu wolnego uderzał Rogalski, ale piłka poleciała bardzo wysoko nad bramką Bogdanki.

33'

Słowna utarczka Pesira z Ryszardem Tarasiewiczem. Czech posłał kilka cierpkich słów w stronę szkoleniowca szczecinian.

31'

Żółta kartka dla Zubera za zagranie piłki ręką.

29'

Zza linii pola karnego mocno uderzał Pielach, piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Pogoni.

27'

Z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Bogdanki uderza Akahoshi. Piłka o dobry metr mija bramkę Prusaka.

25'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Łuczak, do główki dochodzi Pesir, ale uderza ponad bramką Pogoni.

23'

Żółta kartka dla Frączczaka za faul na Kalkowskim.

20'

Rzut rożny dla Pogoni i strzał głową z najbliższej odległości mija bramkę Prusaka.

20'

Dośrodkowanie pod bramkę Prusaka spowodowało spore zamieszanie, ale ostatecznie piłka wychodzi na aut bramkowy.

17'

Przy piłce goście, to "Portowcy" konstruują kolejne ataki.

16'

Strzału z woleja próbował Akahoshi, ale został zablokowany.

12'

Inicjatywę próbuje przejąć Bogdanka.

11'

Po raz kolejny piłka w rękach Prusaka, ale na razie wszystkie interwencje nie mogły sprawić mu problemu, bo Pogoń nie atakuje w groźny sposób.

7'

Gra toczy się na razie głównie w środku pola, niewiele ciekawych akcji obserwujemy w pierwszych minutach.

5'

W odpowiedzi akcja Bogdanki, strzał zdołał oddać Kalkowski, ale piłka minęła bramkę.

4'

Dobra akcja Pogoni, w pole karne wrzucał Djousse, ale złapał Prusak.

3'

Pierwsze minuty spokojne, piłka rozgrywana jest w środku pola. W Łęcznej słonecznie i piłkarze mogą szybko się męczyć.

1'

Początek spotkania. Od środka gospodarze, którzy grają w czarnych koszulkach. Pogoń na biało.

16:30

Witamy w relacji ze spotkania, które może mieć kluczowe znaczenie w losach awansu. W przypadku porażki GKS Bogdanka definitywnie pożegna się w tym sezonie z marzeniami o Ekstraklasie. Również Pogoń w przypadku braku zwycięstwa utrudni sobie znacznie drogę do elity.