Zawisza Bydgoszczzawisza
3 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Sędzia kończy spotkanie! Zawisza - Arka 3:0!!! Niebiesko-czarni w dalszym ciągu liczą się w walce o awans do T-Mobile Ekstraklasy! Za uwagę dziękują Krzysztof Wiosna oraz Radek Kliszewski.!

93'

Akcja Arki w polu karnym Zawiszy rozpracowana przez obrońców Niebiesko-czarnych.

92'

Kukol traci piłkę i Szlaga rozpocznie od własnej bramki.

91'

Kuklis z dystansu, wysoko nad poprzeczką bramki Witana.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Kibice Zawiszy świętują wywalczenie przez piłkarzy trzech punktów.

87'

Akcja Nwaogu wycofuję piłkę na 16 metr, uderza Benat jednak pewnie Witan w bramce.

85'

Zawisza atakował lewą stroną. Dośrodkowania Błąda nie sięgnął Leśniewski, ale piłkę przejął Kukol, który podał, ale do nikogo.

83'

Żółta kartka dla Ilkówa-Gołębia za faul przy linii bocznej boiska.

82'

Po raz kolejny na trybunach dochodzi do wymiany "pozdrowień" między kibicami obu drużyn.

80'

Zawisza - Arka

79'

Arka nieco przycisnęła gospodarzy.

77'

...a Piętka za Masłowskiego.

77'

Benat za Kowalskiego...

76'

Jędrzejowski zmienia Flisa.

72'

Fantastyczne podaniem nad obrońcami popisał się Skrzyński, sam na sam wyszedł Adrian Błąd i po długim rogu umieścił piłkę w siatce gości.

74'

Na boisku w miejsce Wójcickiego wchodzi Kukol.

74'

Kolejna szansa Zawiszy! Lewą stroną biegł Błąd, który po ziemi zagrał za plecy Leśniewskiemu.

72'

71'

3:0 !!! Adrian Błąd!!

71'

70'

69'

Na boisku w miejsce utykającego Stefańczyka wchodzi Michał Ilków-Gołąb.

66'

Kibice Arki wyrzucili na boisko kilkanaście rac.

65'

Rzut rożny dla Zawiszy, Zawistowski dośrodkowuje zamieszanie w polu karnym piłka wybita na 16 metr, z pierwszej piłki kapitalny strzał oddał Leśniewski w prawy bok bramki i Zawisza prowadzi 2-0!!!!

65'

GOOOL! Zawisza podwyższa na 2:0

64'

Zawisza wywalczył rzut rożny. Główkował Oleksy i wywalczył kolejny korner.

63'

Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia

62'

Kolejna groźna akcja niebiesko-czarnych, obrońców dwóch minął Leśniewski wyłożył na 16 metrów Masłowskiemu, ten po raz kolejny minimalnie niecelnie.

62'

Zawisza - Arka Oprawa kibiców Arki.

60'

60'

Rzut wolny z pod linii autowej dorzuca Zawistowski, głową przedłuża ją Wójcicki nogę dołożył Masłowski, jednak tym razem minimalnie obok bramki Szlagi.

59'

55'

Obrońcą Zawiszy uciekł Nwaogu, tuż przed polem karnym piłkę z pod jego nóg wślizgiem wybija Drzymont. Przy piłce już gospodarze.

53'

Wójcicki wrócił już do gry.

52'

Żółtą kartką ukarany został Paweł Zawistowski za faul w środku pola na Pruchniku.

51'

Groźna akcja lewą stroną Kuklisa po stracie bydgoszczan, jednak umiejętnie jego dośrodkowanie zatrzymuje Stefańczyk i Zawisza zaczął od bramki.

50'

Na boisku leży Jakub Wójcicki.

49'

Ładna indywidualna akcja Adriana Błąda. Mógł zagrywać do Leśniewskiego, jednak przeszedł jednego obrońcę Arki i zdecydował się uderzyć na bramkę Szlagi. Strzał pomocnika Zawiszy był minimalnie niecelny.

47'

Cezary Stefańczyk wywalczył rzut rożny. Piłkę ustawił sobie Zawistowski jednak piłkę wybili Arkowcy. Ponownie przejął ją Błąd i zagrał do Zawiasa. Tym razem zagrał nieco za wysoko i nikt nie przejął piłki.

46'

Drugą połowę rozpoczęli podopieczni Jurija Szatałowa.

19:01

Na murawie są już także piłkarze bydgoskiego Zawiszy. Za moment rozpoczęcie drugiej połowy meczu.

18:59

Na murawie pojawiają się już piłkarze Arki.

18:58

18:58

18:54

Natomiast na ławce rezerwowych Arki są: Szromnik, Benat, Bochenek, Brodziński, Szwoch, Tomasik oraz Jędrzejowski.

18:50

Na ławce rezerwowych Zawiszy znajdują się: Pejkow, Ilków-Gołąb, Cuper, Hrymowicz, Ekwueme, Piętka, Kukol.

47'

Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. Zawisza prowadzi z Arką 1:0 po bramce Michała Masłowskiego.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o 2 minuty.

44'

Ostre starcie po rzucie rożnym w polu karny, na boisku leży strzelec bramki dla Zawiszy - Michał Masłowski.

43'

Arka miała szansę z rzutu wolnego. Uderzał Kowalski jednak piękną interwencją popisał się Andrzej Witan.

42'

Zapowiadało się na dość groźną akcję gości, jednak piłka wybita na aut.

40'

Dynamiczne wyjście z kontrą Strąka zatrzymane w środku pola.

39'

Nieporozumienie Masłowskiego z Błądem i po szansie dla Niebiesko-czarnych.

37'

Prawą stroną urwał się Błąd, który zagrał za lekko do będącego przed bramką Wójcickiego. Szansa na poprawę i Błąd strzela minimalnie obok bramki!

36'

Jarzębowski dośrodkowuje w pole karne Zawiszy, jednak na posterunku był Marcin Drzymont, który wybił piłkę.

34'

33'

Piękna akcja bydgoszczan przerwana wybiciem na rzut rożny. Do narożnika rzutu wolnego podszedł Zawistowski, dorzucił kapitalną piłkę na 5 metr, Masłowski urwał się z pod opieki obrońców i pokonuje Szlagę uderzeniem z prawej nogi.

32'

GOOOL! Zawisza prowadzi!

30'

Z boiska znoszony na noszach jest jeden z zawodników gości.

26'

Nwaogu naciskał na Skrzyńskiego i wywalczył rzut rożny. Do piłki podszedł Radzewicz jednak Arkowcy nie stworzyli zagrożenia pod bramką Witana.

28'

Kibice "pozdrawiają się" nie cenzuralnymi słowami.

26'

Kontra Zawiszy zakończona za mocnym podaniem do Adriana Błąda.

26'

Akcja z lewej strony Nwaogu, dośrodkowuje wzdłuż bramki piłka zatrzymana przez jednego z obrońców. Napastnik Arki domagał się w tej sytuacji rzutu karnego, gdyż twierdził, że piłka była zatrzymana przez defensora Zawiszy ręką.

24'

Na stadionie w Bydgoszczy zasiada ok. 8000 widzów.

20'

Z wielkim spokojem Skrzyński powstrzymał wybiegającego na pozycję napastnika Arki odbierając mu piłkę.

19'

Zawisza miał rzut wolny jednak wrzucana w pole karne piłka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Zawiszy.

17'

Akcja Arki zatrzymana na Oleksym.

16'

Dobre odebranie piłki przez Arkowców i prostopadłe zagranie do Nwaogu, który wychodził sam na sam z Witanem! W tym pojedynku górą był jednak bramkarz Zaiwszy.