Po nudnym i bezbarwnym spotkaniu Sandecja szczęśliwie pokonuje KS Polkowice, dzięki czemu oddala się od strefy spadkowej. Za śledzenie relacji LIVE dziękują Marcin Rogowski i Paweł Grzegorczyk

93'

Koniec meczu!!

19:47

Szeliga idealnie wystawił piłkę Makuchowi, a ten mocnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza

93'

GOOOOOL!! 2:1!! Makuch

92'

Za mocna wrzutka Kosiorowskiego i piłka w rękach bramkarza

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

90'

W polu karnym gości ręką zagrywał Kosiorowski

88'

Na spalonym Więzik

85'

Dośrodkowanie Szeligi i niewiele, brakowało, by jeden z zawodników KS Polkowice strzelił bramkę samobójczą!

84'

Wacławczyk wchodzi, schodzi Bartków

83'

Na spalonym Kosiorowski

82'

Sierpina w miejsce Piotrowskiego

81'

Piotrowski dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Ałdaś, ale jego strzał minimalnie minął bramkę Różalskiego!

78'

Wiśniewski jak na tacy wystawił piłkę Burkhardtowi,a ten z 7 metrów nie trafił do pustej bramki!

77'

Aleksander uderzył niczym Ronaldo w meczu z Polską (Eliminacje EURO2008), ale dobrą interwencją popisał się Kazimierczak!

76'

Dobrym wyjściem z bramki Różalski zażegnuje niebezpieczeństwo

76'

Po dośrodkowaniu Trochima z rzutu rożnego nie było żadnego zagrożenia dla bramki gości

75'

Zablokowane dośrodkowanie Wiśniewskiego i mamy rzut rożny dla gospodarzy

74'

Burkhardt w miejsce Szczepańskiego

73'

Bardzo nieudany strzał Szeligi z około 20 metrów

70'

Majkowski schodzi, wchodzi Szeliga

70'

Po dośrodkowaniu Niechciała z rzutu rożnego, głową uderzał Frohlich, ale obok bramki

69'

Piotrowski wyszedł sam na sam z Różalskim, ale nie zdołał go pokonać!

67'

Na spalonym Piotrowski

65'

Faul Majkowskiego po lewej stornie boiska

63'

Wiśniewski w miejsce Janica

62'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Piotrowski, ale piłkę pewnie złapał bramkarz

61'

Więzik w miejsce Kuświka

60'

Szczepański ukarany żółtą kartką za faul w środku pola

59'

Janus uderzył z dystansu, ale obok bramki

58'

Zlatohlavy ukarany żółtą kartką za zagranie ręką

55'

Janus uderzył z narożnika pola karnego, ale jego strzał pewnie obronił Różalski

19:08

Janic dośrodkował w pole karne, piłka spadła idealnie na głowę Aleksandra, który bez problemu pokonał bramkarza

54'

GOOOOOL!! 1:1!! Aleksander

52'

Wrzuta Szczepańskiego w pole karne została wybita przez bramkarza

50'

Na spalonym Kuświk

50'

Zablokowane dośrodkowanie Majkowskiego i mamy rzut rożny dla Sandecji

48'

47'

Rajd Kosiorowskiego została zatrzymany przez obrońców gości

46'

KS Polkowice rozpoczyna drugą połowę!!

18:48

Za nami pierwsza połowa nudnego spotkania, po której Sandecja przegrywa z KS Polkowice, 0:1. Jednak to Sandecja prowadziła grę, ale raziła niedokładnością i nieskutecznością. Natomiast goście nastawili się na grę z kontry. Jeden z takich kontrataków przyniósł im bramkę. Miejmy nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami większych emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Groźny strzał Trochima pewnie broni bramkarz

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

Dobrą akcje KS Polkowice powstrzymał Frohlich

44'

Po raz kolejny na spalonym Kuświk

44'

W środku pola faulowany Trochim

41'

40'

Ałdaś uderzył z rzutu wolnego, ale obok bramki Różalskiego

18:35

18:33

Bartków idealnie dośrodkował w pole karne, tam dobrze znalazł się niepilnowany Kuświk, który mocnym strzałem pokonał Różalskiego

34'

GOOOOOOL!! 0:1!! Kuświk

32'

Dąbrowski uderzał z dystansu, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców gospodarzy

30'

Faul Frohlicha w środku pola

30'

Dośrodkowanie Janusa pewnie wyłapał Różalski

27'

Po dośrodkowaniu Janica, piłka została wybita przed pole karne, tam dopadł do niej Szczepański, ale oddał bardzo niecelny strzał z pierwszej piłki

26'

Płaskie dośrodkowanie Niechciała zostało zablokowane i mamy rzut rożny dla Sandecji

24'

Peroński ukarany żółtą kartką za faul na Majkowskim

18:22

23'

Trochim powrócił już na boisko

22'

Piotrowski strzelał z 12 metrów, ale piłka poleciała minimalnie obok słupka!

21'

Poza boiskiem opatrywany jest Trochim, który ucierpiał w jednym ze starć

20'

Niechciał uderzył z około 30 metrów, ale daleko od bramki gości

19'

Z rzutu wolnego dośrodkował Janić, ale piłkę na raty złapał bramkarz

18'

Z rzutu wolnego uderzał Janus, ale wysoko nad bramką

17'

Janic uderzył z dystansu, ale daleko od bramki

14'

Różalski dobrym wyjściem poza pole karne zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką

12'

Złe podanie Makucha do Majkowskiego i od autu rozpoczną goście

11'

Na spalonym Janus

11'

Faul Frohlicha na Kuświku w środku pola

10'

Strzał Janusa pewnie obronił Różalski

8'

Niedokładna centra Kosiorowskiego została wybita przez obrońców KS Polkowice

6'

Trochim uderzył na bramkę gości, ale za lekko i piłkę pewnie łapie bramkarz

5'

Zagranie Ałdasia w pole karne Sandecji zostało zatrzymane przez Szczepańskiego

4'

Strzał Janica z rzutu wolnego poleciał wysoko nad bramką

4'

Nowak ukarany żółtą kartką za faul na Janicu

3'

Idealnie podanie do Majkowskiego. Ten marnuje sytuacje sam na sam, ale do piłki dopada jeszcze Janic, lecz jego strzał minimalnie minął pustą bramkę gości!

2'

Zablokowane dośrodkowanie Janica i mamy rzut rożny dla Sandecji

17:58

1'

Faul na Majkowskim po prawej stornie boiska

1'

17:15

Ławka rezerwowych KS Polkowice: Osiński, Bancewicz, Kucharzak, Wacławczyk, Podstawek, Sierpina, Więzik

17:15

Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Midzierski, Fechner, Szeliga, Leśniak Burkhardt, Wiśniewski

17:12

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Sandecja udowodni, że jesienny remis w Polkowicach był dziełem przypadku? Czy też KS Polkowice sprawi sensację i wywiezie z Nowego Sącza trzy punkty? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witamy Państwa w relacji LIVE z meczu 25 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie KS Polkowice. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ