Koniec meczu. Po bardzo ciekawym spotkaniu Termalica remisuje z Wartą.

Czerwiński agresywnie zaatakował piłkę wślizgiem i teraz cierpi na boisku.

90'

Ceglarz zmienia zmęczonego Pawlusińskiego.

90'

Remis! Mysiak wykorzystuje swoje świetne warunki fizyczne i z kilku metrów piekna główką pokonuje Nowaka.znakomity comeback w wykonaniu poznaniaków.

89'

Jasiński przedłużył rzut z autu w wykonaniu Otuszewskiego, ale żaden z jego partnerów nie zamknął akcji.

87'

Mateusz Kowalski zmienia Szałęgę. Trener Radolsky stara się zabezpieczyć tyły na ostatnie minuty meczu.

87'

Rybski w znakomitym stylu ograł rywala i podał do Szałęgi. Strzał tego ostatniego poszybował wysoko nad bramką Słowika.

84'

Pierwsza zmiana w Termalice. Szczoczarz zmienia Drozdowicza.

83'

Drozdowicz wraca na boisko.

82'

Drozdowicz do końca walczył z Jasińskim i był blisko przejęcia piłki. Ambitną walkę okupił kontuzją.

79'

Dobry kontratak Termaliki kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Pawlusińskiego do Rybskiego. Piłka w rękach Słowika.

77'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Piceluk zmienia Giela.

76'

Kolejna kapitalna interwencja Nowaka! Grzegorz Bartczak główkował z około pięciu metrów, ale golkiper Termaliki wykazał sie znakomitym refleksem.

74'

Dośrodkowanie Grzeszczyka dobrze wybija Czerwiński. Dobry mecz młodego obrońcy Termaliki.

70'

Czerwiński umiejętnie blokuje Giela i pozwala piłce opuścić boisko. Chwila oddechu dla graczy obydwu druzyn.

68'

Kontaktowy gol dla Warty. Grzeszczyk otrzymuje świetne podanie i znajduje się tuz przed Nowakiem. Strzał pomocnika Warty ląduje w górnym rogu bramki Nowaka.Będzie jeszcze wiele emocji w Niecieczy!

64'

Druga bramka dla Niecieczy! Pawlusiński przejmuje zbyt krótko wybitą piłkę przez obrońców Warty i potężnym,plasowanym strzałem nie daje szans Słowikowi. To 7. gol byłego gracza Cracovii dla Termaliki w tym sezonie.

63'

Zmiana w drużynie gości. Artur Marciniak zmienia Bartkowiaka.

62'

Dośrodkowanie Szałęgi minimalnie minęło bramkę Słowika.

61'

Znów zakotłowało się pod bramką poznaniaków. Tym razem Czerwiński zagrywał głową do Rybskiego, ale dobrze tym razem spisali się defensorzy gości.

59'

centra Szałęgi z rzutu rożnego zakończyła swój lot na głowie niepilnowanego Jareckiego. Uderzenie popularnego Jarego minęło lewy słupek bramki Warty.

58'

Nieporozumienie między Czerwińskim a Baranem niemal skutkowało dobrą sytuacją dla Warty.

55'

Kowalski główkował po rzucie rożnym, ale uczynił to niedokładnie i piłka nieznacznie minęła bramkę Słowika. Pachnie drugą bramką dla gospodarzy.

53'

Nieciecza w natarciu! Pawlusiński przebiegł z piłka kilkanaście metrów i uderzył kąśliwie na bramkę. Słowik końcami palców sparował piłkę do boku.

52'

Gol dla Niecieczy! Lipecki wywalczył piłke przed polem karnym i świetnie prostopadle podał do Rybskiego, a ten kapitalnym uderzeniem po poprzeczkę nie dał szans Słowikowi.

52'

Grzeszczyk wyprowadza Szybki atak i niedokładnie zagrywa do Magdziarza.

50'

Po długim podaniu Magdziarza sam na sam z Nowakiem znalazł się Giel. Uderzył jednak nieczysto i Nowak nie miał problemów z tym uderzeniem.

49'

Sporo niedokładności na początku drugiej połowy. Dominuje walka w środku boiska.

46'

Zmiana w zespole gości. Bereszyński zmienia Jakóbowskiego.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

12:20

Ciekawy mecz w Niecieczy. Obydwie ekipy grają z dużym zaangażowaniem i na boisku gotuje się od emocji. Wybrednemu widzowi brakuje tylko goli. Nieznaczną przewagę w środku pola osiągnęła Termalica, ale to Warta zdawała się stwarzać groźniejsze sytuacje bramkowe. Szykuje się nam bardzo interesująca druga połowa. Zapraszamy za 15 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Nieporozumienie w linii obronnej Warty i podanie głową Jasińskiego sprawiło bardzo dużo problemów Słowikowi. Byliśmy blisko oglądania samobójczego trafienia.

44'

Rzut wolny dla Termaliki z odległości trzydziestu metrów. Strzał Pawlusińskiego mija o kilka metrów bramkę Słowika.

44'

40'

Dobra kombinacyjna akcja tercetu Pawlusiński-Lipecki-Rybski. W ostatniej chwili skutecznie interweniuje Sobieraj.

38'

Nieudana próba Giela z ponad dwudziestu metrów.

36'

Dobre dośrodkowanie Jareckiego w pole karne, ale Otuszewski uprzedził Drozdowicza i wybił piłkę.

34'

Palusiński zbyt mocno podaje na wolne pole do Drozdowicza.

32'

Świetna akcja Termaliki. Kowalski z Rybskim znakomicie wymienili kilka podań na prawej stronie. Finalnym efektem tej serii było podanie przed pole karne do nieobstawionego Lipeckiego. Potężny strzał pomocnika Niecieczy poszybował wysoko ponad bramką.

30'

Krzysztof Lipecki doznał kontuzji i przez chwilę nie podnosił się z boiska. Szybko powrócił do pełnej sprawności i jest znowu na boisku.

28'

Ciekawie zapowiadający się kontratak Warty znakomitym przechwytem kasuje Kowalski. Wcześniej zagraniem rodem z Brazylii popisał sie Grzeszczyk, który pietą odegrał do niepilnowanego Giela.

25'

Po dobrym podaniu z prawego skrzydła w doskonałej pozycji znalazł sie Giel, ale jego kąśliwy strzał w świetnym stylu sparował Nowak.

24'

Fragment interesującej walki w środku pola. Jak na razie żaden z zespołów nie zdołał zdominować rywala w tym sektorze boiska.

21'

Pawlusiński dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka odbija się od Rybskiego i znacznie mija bramkę.

20'

Pawlusiński niedokładnie centruje z prawej strony pola karnego i kończy świetnie zapowiadający się atak szybki.

19'

Bartczak miękko podaje piłkę ponad głowami obrońców Słoników do Mysiaka. Mocny strzał gracza Warty pewnie broni Nowak.

18'

Lipecki wydawał sie byc faulowany na linii pola karnego, ale sędzia uznał to za próbę wymuszenia rzutu wolnego i ukarał pomocnika gospodarzy żółtą kartką.

15'

Mocne dosrodkowanie Otuszewskiego z lewej strony z wysokości pola karnego, ale Giel przegrywa walkę o piłkę z Czerwińskim.

14'

Lipecki ambitnie walczył o górna piłkę w polu karnym Warty, ale jego główka minęła słupek bramki Słowika.

12'

Magdziarz faulowany na połowie Termaliki. Kolejna centrę Grzeszczyka nie bez problemów wyłapał Nowak.

8'

Kolejny korner dla Termaliki. Dobre dośrodkowanie Szałęgi i aktywny Drozdowicz główkuje minimalnie nad poprzeczka.

6'

Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu rożnego i pewne piąstkowanie Nowaka. Po chwili piłka wróciła w pole karne i przed doskonałą szansą stanął Jasiński, ale jego strzał świetnie obronił Nowak.

6'

Dobre zagranie Pawlusińskiego do Drozdowicza, ale ten w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.

5'

Rzut rozny dla Niecieczy i pierwsza kontrowersja w meczu. Po głowce Jareckiego piłka trafiła w rękę obrońcy Warty, ale sędzia nie odgwizdał karnego.

3'

Bardzo intensywny początek, piłkarze obydwu ekip próbują szybko przejąć inicjatywę na boisku.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Mirosława Góreckiego. Rozpoczęła Warta.

11:16

Rezerwowi: Termalica: Budka,Ceglarz,Mateusz Kowalski,Kubowicz,Metz, Skołorzyński,Szczoczarz. Warta: Radliński,Kosznik,Reiss,Ciarkowski,Marciniak,Bereszyński,Piceluk

11:15

Gospodarze meczu, drużyna Termaliki, plasuje się na drugiej pozycji ze stratą jednego punktu do liderującej Pogoni Szczecin. W poprzedniej kolejce pokonali bezpośredniego rywala do awansu na wyjeździe i dzisiaj to oni występują w roli zdecydowanego faworyta. Drużyna gości przechodziła w ubiegłym tygodniu lekkie zawirowania personalne i z tego powodu w kadrze na dzisiejsze spotkanie zabraknie m.in. Marcina Klatta. Pozycja w tabeli z pewnością nie odzwierciedla ambicji włodarzy poznańskiego klubu, wiec dzisiaj powinniśmy spodziewać się nowego oblicza klubu z Wielkopolski.

11:07

Witam i zapraszam na relację z meczu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Wartą Poznań prosto ze stadionu w Niecieczy. Skład gospodarzy: Nowak - Kowalski,Pleva,Czerwiński,Jarecki - Szałęga,Baran,Lipecki,Pawlusiński - Drozdowicz, Rybski. Zestawienie gości: Słowik - Bartczak, Jasiński, Sobieraj,Otuszewski - Mysiak,Bartkowski,Magdziarz,Grzeszczyk,Jakóbowski - Giel.