Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
2 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
18:48

Prawdziwa kolejka sensacji w 1 lidze. Remis Termaliki i porażki Zawiszy i Pogoni wykorzystały Piast Gliwice, Arka Gdynia i GKS Bogdanka, spłaszczając czołówkę tabeli. Zobacz aktualną sytuację w 1 lidze! Różnica między pierwszą a szóstą drużyną wynosi obecnie tylko pięć punktów!

93'

Koniec meczu! Sensacja w Elblągu!

90'

Hernani nie trafia w świetnej sytuacji. Lepszej może już nie być.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Jeszcze desperackie próby Pogoni, ale bramkarz Olimpii wyłapuje dośrodkowanie.

87'

W odpowiedzi próba gospodarzy, ale Lubenow niecelnie uderzał z dystansu.

86'

Pogoń przycisnęła teraz gospodarzy, ale na razie nie potrafi sforsować po raz drugi defensywy Olimpii.

86'

Rzut wolny i niecelnie główkował piłkarz Pogoni Szczecin.

84'

Sotirovic nieudanie próbował lobować bramkarza.

83'

Lisiecki dostaje kartkę za niesportowe zachowanie.

82'

Lisiecki za Borskukowa.

80'

Chałas wykorzystał świetne dośrodkowanie Nadzijewskiego i głowa pokonał bramkarza Pogoni Szczecin.

80'

Gooool! Chałas na 2:1!

76'

Lewandowski w miejsce Kolendowicza.

76'

Kolendowicz za bardzo wypuścił sobie piłkę i z groźnie zapowiadającej się akcji nic nie wyszło.

75'

Za Tiszkiewicza wchodzi Pacan.

74'

Podanie wzdłuż pola karnego wykorzystuje Radler, strzelając do pustej bramki.

74'

Jeeest wyrównanie! Radler na 1:1!

71'

Pogoń próbowała odpowiedzieć, jednak Kolendowicz nie opanował piłki w polu karnym rywal. Pachnie sensacją w Elblągu.

68'

Błąd obrońcy Pogoni, który nonszalancko zachował się w polu karnym i piłkę przejął Chałas, po czym zdobył bramkę.

68'

Goooool dla Olimpi! Chałas!

67'

Za Zwolińskiego wchodzi Golla.

66'

Czoska dostaje kartkę za faul.

63'

Janukiewicz piąstkował piłkę, jednak Kołosow zza pola karnego strzelił z dobitki niecelnie.

63'

Chałas minimalnie niecelnie główkował. Teraz Olimpia zaatakowała Pogoń Szczecin.

61'

Chałas chciał rozpocząć kontratak Olimpii, jednak za mocno podał do partnera w poprzek boiska.

58'

Matwijów za mocno do Kołosowa i nieudany kontratak Olimpii.

58'

Budka ładnie przerywa akcje Olimpii na boku boiska .

57'

Sotirović w miejsce Ediego. Czy rozrusza gości?

57'

Ława dostaje kartkę za faul.

57'

Rzut wolny dla Pogoni, jednak po główce Hernaniego łapie piłkę Rogaczow.

55'

Kołosow przewracany w polu karnym w sytuacji sam na sam z obrońca jednak sędzia nie gwiżdże.

54'

Pogoń na połowie olimpii elbląg. Portowcy nie potrafią jednak przebić muru obrońców gospodarzy. Druzyna Sasala jest w bezradna i niedokładna.

50'

Pierwsze minuty drugiej połowy na razie spokojne. Pogoń cały czas próbuje atakować.

46'

Chałas zmienił w przerwie Koładkę.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy po przeciętnej grze w pierwszej połowie.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

39'

Żółta kartka dla Tiszkiewicza.

39'

Lubenow dośrodkował tym razem dokładnie jednak piłkę przejmuje Pogoń Szczecin.

36'

Olimpia znowu straciła piłkę po kilku podaniach i Bartosz Ława próbował wykorzystać ta sytuację. Jednak Rogaczow świetnie broni.

34'

Pogoń nie potrafi skutecznie zaatakować bramki rywali. Często podaje niedokładnie.

31'

Lubenow strzela zbyt lekko i z dobrej sytuacji nie wyszło zbyt wiele.

31'

Nadijewskij zagrywał ręką w polu karnym jednka sędzia nie dyktuje tego dla Pogoni Szczecin.

27'

Olimpia wywalczyła rzut wolny na środku boiska.

25'

Kołosow dostał dobre podanie od partnerów jednak poślizgnął się napastnik Olimpii Elbląg.

23'

Pogoń atakuje, jest nieskuteczna i kontry Olimpii są od razu powstrzymywane.

21'

Budka znalazł sie na obrzeżu pola karnego jednak dośrodkował wprost w bramkarza.

20'

Mateusz Górka ambitnie próbował przejąc piłkę jednak była zbyt mocno zagrana.

18'

Pogoń Szczecin dominuje i sporo roboty przy wyłapywaniu dośrodkowań ma Rogaczow bramkarz druzyny z Elbląga.

17'

Ława dobrze rozprowadza akcje jednak obrońcy Olimpii blokują sytuację już na środku boiska.

15'

Kolendowicz do Zwolińskiego jednak dośrodkowanie wybite z pola karnego Olimnpii Elbląg.

13'

Dobra wymiana kilku podań przez Olimpię jednak Lubenow kiksuje przy dośrodkowaniu.

12'

Zwoliński przejął piłkę przed polem karnym jednak strzelił zbyt lekko i Rogaczow broni.

10'

Lubenow niecelnie dośrodkowuje z boku boiska.

9'

Frączczak faulowany na połowie Olimpii.

8'

Frączczak groźnie strzelał zza pola karnego jednak Rogaczow broni przy słupku.

8'

7'

Na stadionie około 1500 kibiców.

6'

Hernani wybija piłkę po stałym fragmencie Olimpii po chwili Nadijewskij uprzedził napastnika Pogoni.

4'

Czoska zablokowany w polu karnym.

2'

Edi trafia w mur w pierwszej akcji meczu.

16:57

Rozpoczynamy mecz.

16:50

Deszcz nie pada już i warunki do rozegrania meczu są korzystne.

16:48

Kibice Pogoni Szczecin w niewielkiej grupie.

16:46

Pogoń Szczecin: Janukiewicz, Budka, Hernani, Pietruszka, Radler, Frączczak, Ława, Edi, Akahoshi, Kolendowicz, Zwoliński rezerwowi: Fabiniak, Golla, Lewandowski, Rogalski, Kucharski, Sotirovic, Hricko

16:34

Kibice Olimpii Olimpii Elbląg mają interesujący transparent.

16:25

Witam wszystkich z deszczowego Elbląga gdzie miejscowa Olimpia zagra z Pogonią Szczecin.