Nie dał rady wyrównać Ruch. Arka zrewanżowała się Cidrom za porażkę z jesieni.

180 sekund doliczył arbiter.

89'

Cisse głową w pole karne, nie doszedł do tej piłki Giesa. Ruch wciąż walczy.

87'

Tumicz GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL !!!!!! Po dośrodkowaniu Rockiego, rezerwowy Ruchu strzela bramkę kontaktową.

87'

Rocki faulowany przy linii końcowej, czy Ruch jeszcze zdoła zagrozić?

83'

Mazurkiewicz z rzutu wolnego, z ponad 30 metrów zdecydował się na mocne, niecelne uderzenie.

81'

Ostatnią zmianę wykorzystują goście, schodzi Flis, a w jego miejsce Niedziela.

80'

Tumicz dostał piłkę od Cisse, jednak pod presją obrońcy nie trafia w światło bramki.

79'

Raz jeszcze próbuje Ruch, raz jeszcze przerywa akcję arbiter- spalony.

74'

I jeszcze raz, tym razem z lewej strony wrzuci Rocki.

73'

Rożny dla Arki, Tomasik dośrodkowuje, kontra Ruchu i korner po drugiej stronie boiska.

72'

Kolejny spalony... Raz jeszcze Tumicz.

70'

Druga zmiana trenera Nemca, Surdykowski za Nwaogu.

67'

Kontra Arki mogła być zabójcza, jednak Nwaogu nie wykorzystuje sytuacji 1 na 1 po podaniu Flisa.

65'

Zmiana również w Arce, za Radzewicza Kasperkiewicz.

64'

Rocki z rzutu wolnego, głową Nalepa, a z problemami nad poprzeczką piłkę przerzuca Szlaga.

61'

Kolejny raz w górze chorągiewka sędziego liniowego. Na spalonym Tumicz.

59'

W ich miejsce Tumicz i Radzio.

59'

Opuścili plac gry Danielewicz i Dziewulski.

58'

Efektownie, jednak nie efektywnie tym razem uderzał Nwaogu. Zmiany w Ruchu.

57'

Kolejny raz z problemami Kiełpin, nie jest dziś pewnym punktem swojej drużyny.

54'

Żółty kartonik również dla Nalepy.

53'

Arka pewnie dąży do zdobycia trzech punktów !!! Tomasik w pole karne, Kiełpina ubiegł Flis i głową umieścił piłkę w siatce. 1:3.

52'

Kolejny rzut rożny dla Arki, tym razem bez celnego strzału.

50'

Pierwszy kartonik dla zawodnika gospodarzy, ukarany Muszalik.

48'

Z prawej strony minął rywali Rocki, jego dośrodkowanie pada łupem Szlagi.

46'

Witamy po przerwie, drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

45'

Do szatni schodzą obie drużyny, w lepszych nastrojach goście, którzy jednak jeszcze nie wygrali tego spotkania.

45'

Szybko wykonali aut gospodarze, Cisse na ósmy metr do Giesy, ten nie trafia czysto w piłkę...

45'

Kontra Arki, wypuszczony ładnie Nwaogu, wyprzedzony na trzydziestym metrze przez... Kiełpina !

44'

Kolejny kartonik, tym razem Krajoanowski.

41'

Obudzili się Arkowcy ! Nwaougu wzdłuż linii bramkowej, zapachniało bramką samobójczą, jednak ostatecznie obronną ręką wyszli z tej opresji gospodarze.

39'

Ciekawie robi się na Narutowicza, na kontrowersyjnym spalonym tym razem Cisse.

39'

Kolejny raz kilka ładnych podań wymienili gospodarze, mocno uderzył zza pola karnego Giesa, jednak trafił w zawodnika rywali.

38'

Cisse rozpoczynał akcję Ruchu, powalony bezpardonowo przez Jaruna, ten ukarany kartką.

36'

Analogiczny rzut wolny po drugiej stronie boiska, odbitą piłkę uderzył Kuklis- daleko od bramki Kiełpina.

35'

Raz jeszcze groźnie Danielewicz, piłka minęła jednak wszystkich graczy i wyszła poza plac gry.

34'

Kolejny stały fragment gry dla Ruchu, faulowany Cisse, rzut wolny z 25. metra.

33'

Próbowała Arka, jednak skupieni już defensorzy Ruchu nie popełniają błędów.

31'

Skupiła się na defensywie drużyna gości, nie potrafią przejść obrony Arki gospodarze.

27'

Chcą pójść za ciosem tym razem Cidry, Giesa dośrodkowuje jednak zbyt mocno i piłka pada łupem Arkowców.

26'

Gol kontaktowy !!! Danielewicz mocno bił piłkę w pole karne, ta minęła nogę Nwaogu i wpadła do siatki !!

25'

Muszalik faulowany z boku pola karnego, szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

24'

Pada w polu karnym Arki Danielewicz, gwizdek milczy a Arka rusza z kontrą. Strzał Flisa zablokowany.

23'

Szczęście również sprzyja gościom, większość przypadkowo odbitych piłek pada ich łupem.

22'

Słabo spisuje się dziś defensywa Ruchu, zbyt łatwo akcje stwarza sobie Arka. Kolejny korner dla gości.

20'

W polu karnym Ruchu, nogą trafił w głowę Trzcionki Nwaogu- żółta kartka.

19'

Atakują gospodarze ! Giesa wypuścił Cisse, ten w sytuacji 1 na 1, z ostrego kąta przegrał pojedynek z Szlagą.

17'

Kontra Cidrów, całe boisko przebiegł z piłką Giesa, wyłożył Rockiemu ten marnuje dobrą sytuację !

16'

Bez buta, jednak skutecznie interweniuje w środku pola Dziwulski... Muszą się otrząsnąć gospodarze.

13'

Dwie bramki, które w Gdyni strzelili jesienią radzionkowianie ustawiły tamto spotkanie. Jak będzie tym razem?

13'

Kolejny korner, dośrodkowanie na Jaruna i 2:0 !!!!

13'

Mogli pójść za ciosem goście !!! Flis na piątym metrze uprzedzony jednak przez Kopacza.

11'

Flis wtargnął w pole karne, odegrał do Tomasika, a ten wyprowadza Arkę na prowadzenie.

8'

Aktywni od pierwszych minut obaj czarnoskórzy piłkarze, w Arce Nwaogu, a po przeciwnej stronie faulowany właśnie Cisse.

6'

Ruszył z kontrą Giesa, powstrzymany faulem w środku pola.

5'

Będzie pierwszy korner dla Arki, wywalczył go Nwaogu.

4'

Danielewicz wchodzi nakładką, wciąż na Narutowicza bez celnego strzału.

3'

Rzut wolny dla Arki, dośrodkowuje Radzewicz, faulowany w polu bramkowym Kiełpin.

2'

Pierwsza próba gospodarzy, Rocki prostopadle do Cisse, ten na minimalnym spalonym.

1'

Rozpoczęli grający dziś na niebiesko goście !

15:57

"CIDERLAND" w głośnikach, obie jedenastki już na murawie, za chwilę rozpoczynamy !

15:56

Chłodno w Wielką Sobotę na stadionie Ruchu, warunki powinny sprzyjać stworzeniu dobrego widowiska.

15:52

Skończyła się już przedmeczowa rozgrzewka, czekamy na wyjście obu drużyn na murawę.

15:45

Witamy ze stadionu Ruchu, za chwilę podamy składy obu drużyn, a poniżej prezentujemy rezerwowych. Ruch: Baran, Łopuch, Radzio, Lebek, Otwinowski, Biernat, Tumicz. Arka: Szromik, Wallace, Jędrzejowski, Kasperkiewicz, Niedziela, Kowalski, Surdykowski.

13:16

Za niespełna trzy godziny rozpocznie się spotkanie Ruchu z Arką, naszą relację rozpoczniemy około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem, wtedy też przedstawimy Państwu składy obu drużyn.