Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
16:52

Niewątpliwie sporo znaczenia w dzisiejszym meczu miało sędziowanie. Mariusz Korzeb z Warszawy pokazał aż 10 żółtych kartek i jedną czerwoną. Chyba mogło być tych kartek troszkę mniej. Kolejarz w drugiej połowie skupił się na obronie wyniku, a GieKSa nie potrafiła zagrozić bramce rywala w ataku pozycyjnym. Za to kilka kontr gospodarzy było naprawdę groźnych.

94'

Koniec meczu! W Stróżach bezbramkowy remis.

93'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Hołota strzela głową, a piłka o zaledwie kilka centymetrów mija słupek. To była chyba ostatnia szansa w tym meczu.

90'

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Cecherz na trybuny daleko nie miał... wystarczył jeden krok przez płot.

86'

Sędzia główny po konsultacji z bocznym wyrzuca trenera Przemysława Cecherza z boiska! Nie wiemy co tam się wydarzyło przy linii bocznej. Chyba szkoleniowiec Kolejarza musiał komentować w niewybredny sposób decyzje arbitra.

86'

Tomasz Hołota strzela z 17 metrów obok lewego słupka bramki Sobańskiego.

85'

Dośrodkowanie Nitkiewicza do Wolańskiego, ale ten nie dosięgnął piłki w polu karnym, blokowany przez dwóch obrońców.

80'

Bartłomiej Chwalibogowski bliski strzelenia gola z niemal 40 metrów! Pomocnik GKS chciał podawać, ale piłka poszybowała w kierunku bramki Sobańskiego, który w ostatniej chwili skierował futbolówkę na korner.

78'

Groźna akcja GKS. Po przechwycie piłki w środku pola gości wyszli w ataku trzech na dwóch obrońców, Napastnik gości niepotrzebnie próbował kiwać Walęciaka i ten odebrał mu piłkę.

76'

GieKSa przeważa, długo utrzymuje się przy piłce, a gospodarze starają się kontratakować.

75'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Tomasz Rzepka.

71'

Mógł mieć wejście smoka Kantor! Tuż po tym jak pojawił się na boisku popisał się pięknym strzałem z przewrotki w lewy róg bramki GKS. Sobański zdołał to wybić.

70'

Mateusz Kantor zmienia Michała Chrapka.

69'

Kibice GieKSy tego meczu już z pewnością nie obejrzą. W tej chwili 3 autokary z fanami z Katowic odjeżdżają spod stadionu w Stróżach.

64'

Akcja GKS-u, ale zepsuł ją Przemysław Pitry, który faulował w polu karnym gospodarzy.

64'

Wolański próbował strzelać z 5 metrów. Piłkę w końcu wybili mu obrońcy GieKSy. Wszystko po niezłej akcji i dośrodkowaniu Kamila Nitkiewicza.

63'

Zmiana w drużynie GKS. Patryk Stefański schodzi, w jego miejsce pojawia się placu gry Bartłomiej Chwalibogowski.

62'

Znowu uderzał aktywny Wolański, ale uderzenie z 17 metrów obok bramki. Na razie nie widać przewagi GieKSy, mimo przewagi jednego piłkarza na boisku.

61'

Zmiana w ekipie Kolajarza. Chyba kontuzji nabawił się Gajtek. W jego miejsce wchodzi Kamil Nitkiewicz.

60'

Wolański minął obrońców, wszedł w pole karne, chciał wrzucić piłkę do Gajtowskiego, ale wybili mu ją obrońcy na aut.

56'

Kolejna kartka. Tym razem ostre wejście od tyłu Krzysztofa Gajtkowskiego.

56'

Zółta kartka dla Tomasza Hołoty.

53'

Tymczasem piłkarze GieKSy-y z rzutu wolnego trafiają prosto w mur.

53'

Błyskawiczna reakcja Przemysława Cecherza, który dokonuje roszady w składzie. Michał Gryźlak zmienia Konrada Cebulę.

52'

Adrian Basta nie pozwolił przedrzeć się piłkarzowi GKS, który wychodził na dobrą pozycję. Zaatakował go nieprzepisowo od tyłu i sędzia nie miał wyjścia. Druga żółta kartka i Basta wylatuje z boiska.

50'

Dariusz Walęciak nie zgadzał się z żółtą kartką dla Niane i dlatego dyskutował z sędzią. Mimo, że jest kapitame zespołu, arbiter pokazuje za dyskusje kartonik.

50'

Niane ukarany żółtą kartką za zagranie nakładką.

49'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką GieKSy.

48'

Wolański zagrywa dobrze do Basty, ten chciał jeszcze dograć na środek pola karnego, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy gości.

46'

Jedna zmiana w ekipie gości. Tomasz Hołota wchodzi za Denissa Rakelsa.

46'

Zaczyna się druga połowa meczu w Stróżach. Czekamy na gole.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Wyrównay mecz, zarówno kolejarz jak i gks mogli strzelić bramkę. Czekamy na drugą połowę spotkania.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Wolański próbował znaleźć Chrapka w polu karnym gości, jednak piłka przejęta przez gości. Po wybicu obrońcy gości rzut rożny dla Kolejarza. Dośrodkowanie na krótki słupek. Obrońca GKS wybija piłkę na aut.

41'

Strzał Chrapka z 30 wysoko ponad bramką gks

40'

Rzut wolny z 40 m dla GKS piłkę z pola karnego wybija Stefanik

38'

Delegat PZPN nie wyraził zgody na wpuszczenie kibiców GKS na sektor!

34'

Zagranie ręką w polu karnym gości sędzia nie zauważył przewinienia, było bardzo groźnie pod bramką GKS!!

31'

Niane po raz kolejny schodzi z boiska, żeby zmienić opatrunek.

28'

Bardzo słaby strzał Cebuli z 30 m przechodzi obok bramki GKS.

28'

Faul w odegłości 22 m z narożnika pola karnego. Piłkę wybijał będzie Bielancin. Goście ustawiają 1 osobowy mur. Piłkę łapie bramkarz Kolejarza.

26'

Rzut wolny dla GKS w odległości 40 m piłke. Przed szansą Zachara, który z 5 m strzela z głowki ponad bramką Sobańskiego.

25'

Szansa Kolejarza Gajtowski podaje Chrapkowi a ten z 6 m strzela obok bramki GKS!!!

25'

Na mecz trzema autokarami docierają kibice GKS

23'

Szansa dla Kolejarza zagranie basty w pole karne obrońca gkS wybija na aut.

23'

Bardzo niebezpieczna sytuacja pod bramką Kolejarza po ładnej wymianie podań zawodnik gości Zachara znalazł się przed szansą zdobycia bramki. Zagranie w na 18 jednak Deniss Rakels na spalonym.

20'

Trener GKS wyraźnie poddenerwowany sytuacją na boisku, uderzył w metalową obudowę sektora gości.

19'

Dośrodkowanie w pole karne GKS pewnie łapie bramkarz gości.

18'

Piłkarz Kolejarza Cebula został ukarany żółtą kartkę za wybicie piłki bez gwizdka.

18'

Rzut rożny dla Kolejarza po próbie kontrataku. W polu karnym pada Stefanik, sędzia nie dopatrzył się faulu. Po chwili kolejny zawodnik kolejarza jest faulowany w narożniku boiska. Kolejna szansa dla kolejarza.

16'

Dośrodkowanie Basty z narożnika boiska, zagranie ręką, którego nie zauważył sędzia. Rzut rożny dla kolejarza . Bło bardzo niebezpiecznie piłka przeszła pomiędzy piłkarzami w polu karnym. Dobitka Cichego, kolejny rzut rożny - bardzo złe zagranie obrońcy Kolejarza. Gks próbuje wyjść z kontrą.

13'

Niane wraca na murawę z opatrunkiem na głowie, widać, że bardziej ucierpiał niż piłkarz GIeksy.

11'

Nakładka Rakelsa, sędzia podytkował rzut wolny w okolicach bramki Kolejarza.

11'

Rzut wolny po zderzeniu Niane z Chmielem, piłkarz GKS leży na murawie. Nic groźnego nie stało się piłkarzowi gieksy i opuszcza boisko o własnych siłach.

7'

Groźnie pod bramką GKS- po dośrodkowaniu piłkę łapię bramkarz.

6'

Po kontrze Kolejarza za nieprzepisowe zatrzymanie zawodnika gospodarzy sędzia pokazał żółtą kartkę.

6'

Piłkę strzelał napastnik gości po rykoszecie piłka mija o centymetry bramkę Kolejarza. Zórt rożny dla gości, kolejna niebezieczna sytuacja.

6'

Faul na lini 17 m, Adrian Basta został upomniany żółtą kartką po wślizgu

5'

Mecz toczy się w szybkim tempie, dotychczas Kolejarz popełnił, kilka prostych błędów, ktore mogły skończyć się utratą bramki.

2'

Bład zwodnika kolejarza przejmuje Gieksa i rusza w kierunku bramki, piłkę wślizgiem wybija obrońca kolejarza

1'

Początek spotkania w Stróżach.

14:59

Piłkarze już na boisku, za chwilę początek spotkania.

14:55

Rezerwa GKS Katowice: Gorczyca, Cholerzyński, Chwalibogowski, Farkas, Gierczak, Hołota i Napierała..

14:55

Rezerwa Kolejarza: Bocian, Gryźlak, Kantor, Nitkiewicz, Rupa, Szufryn i Zarychta.

14:53

W zespole gości problemy finansowe, piłkarze nie dostali pieniędzy przed świętami. Prezes GieKSy obiecał, że zapłaci piłkarzom z własnej kieszeni, jeśli wygrają z Kolejarzem.