FC BarcelonaFC Barcelona
4 : 0
BATE BorysówBATE Borysów
93'

Koniec spotkania ! Barcelona gromi Bate Borysów 4:0 i tym oto mocnym akcentem przypieczętowuje awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Bate Borysów żegna się z europejskimi pucharami. Dziękuję za śledzenie relacji.

89'

Cuenca pada faulowany w polu karnym ! Do futbolówki podchodzi Pedro i pewnie wykorzystuje stuprocentową okazję ! Barca - Bate 4:0

88'

Od kilku minut na boisku nic się nie dzieje. Barca oczywiście przeważa, ale nie atakuje już z takim uporem.

82'

Prawą stroną w pole karne przedarł się Cuenca i strzelił w kierunku bliższego słupka, lecz wspaniałą interwencją popisał się Gutor.

81'

Tradycyjnie Barca miażdży w posiadaniu piłki. 70-30

80'

Także zmiana w Barcelonie. W miejsce Sergi Roberto pojawia się Riverola.

78'

Wreszcie Bate przedarło się bliżej pola karnego przeciwnika. Huknięcia Jurewicza wędruje jednak bardzo wysoko nad bramką. Tymczasem u Białorusinów zmiana. Bressana zastępuje dobrze znany fanom futbolu Mateja Keżman

73'

Deulofeu wszedł i od razu stara się zaprezentować z jak najlepszej strony

70'

Boisko opuszcza Rafinha, który pokazał się naprawdę z dobrej strony. W jego miejsce Gerard Deulofeu. Tymczasem tempo meczu wyraźnie spadło, ale Barcelona ciągle jest w posiadaniu piłki

67'

Zmiana w Bate. Gordechjuk za Pawłowa i Oleknowicz za Lichtarowicza.

66'

Mimo pewnego prowadzenie, Blaugrana nie ustaje w atakach.

65'

Nokaut w Barcelonie, która prowadzi już 3:0 ! Ze skrzydła w pole karne, wspaniale zagrywał Cuenca, tam obrońcom urwał się Pedro i bez problemów wpisać się na listę strzelców.

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Cuenca wspaniałym podanie uruchomił Montoyę, który nie dał bramkarzowi najmniejszych szans na skuteczną obronę

60'

Zmiana. Jonathana dos Santosa zmienia Marc Muniesa

59'

Pedro próbował przelobować wysuniętego golkipera, lecz ten z największym trudem wyciągnął piłkę ręką

58'

Piłka w siatce Bate, ale sędzia odgwizduje spalonego.

58'

Bez dwóch zdań powinno być 3:0 ! Sergi Roberto stanął sam na sam z Jurewiczem. Pierwszą próbę wpakowania piłki do bramki udało mu się obronić, po czym obrońcy zdecydowali się interweniować i tym samym przynieśli Barcelonie rzut rożny

53'

Bate ledwo co radzi sobie, z wysokim pressingiem nakładanym przez zawodników Josepa Guardiola

51'

Bliski podwyższenia wyniku był Pedro ! Serią podań piłkarze Barcelony rozmontowali defensywę przeciwnika. Sergi Roberto podał do Pedro, a ten huknął minimalnie obok słupka !

48'

Cuenca uderza z pola karnego, obok prawego słupka

46'

Sędzia coś długo zwlekał ze wznowieniem gry. W końcu zagwizdał...

46'

Koniec pierwszej połowy. Barcelonie nie gra może widowiskowej piłki i nie stwarza masowo sytuacji strzeleckich, ale pewnie prowadzi grę i zasłużenie prowadzi 1:0.

45'

Brutalny faul Jurewicza na Fontasie i zasłużona żółta kartka.

43'

Kolejna nieuwaga obrony Bate mogła zakończyć się stratą gola. Tym razem w polu karnym, nikt nie pokrył Maxwella, który na szczęście dla gości, trafił prosto w golkipera.

42'

Zespół Wiktora Goncharenko rozegrał akcję po rzucie wolnym. Ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach przytomnego Pinto.

38'

Miejscowi nie ustają w swojej przewadze. Pewnie kontrolują tempo meczu, spokojnie rozgrywają piłkę i wygrywają walkę w środku pola.

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL !!!!!!! Kolejna dobra akcja Barcelony. Sergi Roberto pewnym, bezpośrednim strzałem z pola karnego kieruje piłkę do bramki gości.

34'

Powinno być 1:0 dla Barcelony ! Piękna, przemyślana akcja. Cuenca odegrał na bok do Montoyi, który płaskim podaniem zagra w pole karne do nadbiegającego Sergi Roberto który wyciągnął się jak długi, lecz strzelił minimalnie obok słupka !

31'

Dobrą okazję mógł mieć Rafinha. Po otrzymaniu podania w pole karne, nie doskoczył do niego żaden z obrońców, więc z czystym sumieniem strzelił sprzed 11 metrów na bramkę, ale tam gdzie trzeba znajdował się Jurewicz.

28'

Kapitalny pokaz technicznych sztuczek daje nam Thiago. Joga Bonito :)

27'

Akcja Bate ! Zagranie w środek pola karnego do Jurewicza. Zawodnik goście został jednak świetnie uprzedzony przez Bartrę

25'

Wydawało się, że goście przeprowadzą obiecującą akcję. Uderzenie Bressana rozwiało jednak nasze przypuszczenia...

21'

Przepraszamy, to był Cuenca :)

21'

Pedro zbiegł do środka i przymierzył obok bramki z 18 metrów.

18'

Barcelona nie ustaje w swoich atakach. Bate nie może opuścić własnej połowy. Co z tego, jak wykończenie pozostawia wiele do życzenia ?

16'

Odpowiedź Bate ! Wołodko znalazł w polu karnym wychodzącego Bressana i natychmiast do niego zagrał. Ten jednak fatalnie przyjął piłkę i od bramki rozpoczął Pinto

14'

Thiago Panu Bogu w okno...

13'

Cuenca tak długo naciskał Wołodko, aż zabrał mu futbolówkę i zagrał dwójkową akcję z Sergi Roberto, lecz nie przyłożył się do strzału i z pola karnego posłał piłkę w boczną siatkę

11'

Wspaniałe dośrodkowanie Maxwella w pole karne i niepilnowany przez nikogo Rafinha strzela głową nad poprzeczką

8'

Wspaniale podanie w pole karne otrzymał Pedro, ale arbiter wychwycił ewidentnego spalonego

7'

Barcelona C (?) wymienia między sobą niezliczoną ilość podań, ale jakoś nie potrafi tego przełożyć na okazje bramkowe. Białorusini często ratują się faulami.

6'

Daleki strzał Thaigo wyraźnie nad poprzeczką

4'

Barcelona długo utrzymuje się przy piłce i powoli buduje akcje ofensywne. Czy aby na pewno to tylko trzeci garnitur ?

2'

Barcelona od samego początku atakuje. Przed momentem prawą stroną pola karnego, pod bramkę podbiegł Rafinha, wyprzedzając kilku obrońców. Jego strzał na rzut rożny wybił jednak golkiper przyjezdnych.

1'

Zaczęli ! Od środka zaczęła Barcelona

20:44

Piłkarze obu ekip są już na boisku. Zaraz pierwszy gwizdek. Jaki wynik typujecie ?

20:41

Bate Borysów: Gutor, Bordaczow, Filipenko, Simić, Lichtarowicz, Koncewoj, Wołodko, Renan Bressan, Pawłow i Baga.

20:40

Trener Josep Guardiola zgodnie z oczywistymi zapowiedziami, oszczędza kluczowych piłkarzy na sobotnie El Clasico. Orpócz Maxwella, na murawie oglądamy więc... trzeci garnitur zespołu Mistrza Hiszpanii. FC Barcelona: Pinto, Montoya, Bartra, Fontàs, Maxwell, Dos Santos, Thiago, Rafinha, Sergi Roberto, Cuenca i Pedro

20:38

Z powodu awarii, w ramce obok nie będzie można znaleźć składów, strzelców, zawodników ukaranych kartkami oraz zmian. Dzisiaj wyjątkowo wszystkiego poszukujemy w tekście relacji

20:36

Stadion Camp Nou w Barcelonie wyjątkowo świeci pustkami. Trudno się dziwić, skoro gospodarze awans z pierwszego miejsca mają już zapewniony, a w dzisiejszym pojedynku mierzą się z mało atrakcyjnym mistrzem Białorusi - Bate Borysów. Jednak goście mają o co walczyć, bo w przypadku zwycięstwa mają szansę zagrać w fazie pucharowej Ligi Europy, o ile drugi w tabeli, także pewny awansu AC Milan upora się z Victorią Pilzno.