Borussia DortmundBorussia Dortmund
2 : 3
Olympique MarsyliaOlympique Marsylia
93'

Sędzia zakończył spotkanie. To spotkanie na początku świetnie układało się dla Borussi, ale cios w końcówce pierwszej części spotkania zadany przez Loïca Remy, był początkiem popisów strzeleckich zawodników Olympique Marsylia. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

91'

Gospodarze już na "kolanach" czekają na koniec spotkania.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po pięknym uderzeniu z przed pola karnego bramkę zdobywa Valbuena. 2:3

85'

GOOOOOOOOOOOL Andre Ayew. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i mamy 2:2.

81'

Ostatnie minuty nadziei kibiców Borussi Dortmund. Czy ich ulubieńcy zdołają jeszcze powalczyć?

81'

Valbuena ukarany żółtą kartką.

78'

Dortmundczycy cały czas próbują stwarzać zagrożenie pod bramką Marsylii, ale nic z tego nie wynika.

76'

Rzut rożny dla Olympique, ale piłka w rękach Weidenfellera.

70'

Ayew ukarany żółtą kartką za faul na Błaszczykowskim.

74'

Żółta kartka dla Diarry za faul przd własnym polem karnym. Rzut wolny dla Borussi, ale źle wykonany.

72'

Zmiana w Marsylii schodzi Lemy,a za niego Valbuena.

70'

Borussia wywalczyła rzut rożny.

68'

Żółta kartka dla Santany za faul.

66'

Zmiana w Olympique Marsylia. Schodzi Lucho González, wchodzi Jordan Ayew.

64'

Juergen Klopp postawił wszystko na jedną kartę, czy to się opłaci przekonamy się za ok. 25 minut.

63'

Ostatnia zmiana w Borussi. Schodzi Barrios, a za niego Kagawa.

62'

Następny rzut rożny dla Marsylii, ale zły strzał przelatuje ponad bramką.

61'

Kolejny rzut rożny dla Olympique Marsylia, lecz po raz kolejny piłkę wybijają obrońcy.

59'

Dortmundczycy próbują wrócić do stylu gry z pierwszej połowy, ale na razie im się to nie udaje.

58'

Ładne prostopadłe zagranie Perisica do Lewandowskiego, lecz ten robiąc zwód stracił piłkę.

56'

Piszczek naciskany przez Andre Ayew, ale na szczęście nie popełnił błędu. Rzut rożny dla Marsylii.

55'

Borussia potrzebuje jeszcze trzech bramek, by zachować szanse na awans.

54'

Chwila przepychanek w polu karnym, sędzia Webb interweniował, ale obyło się bez kartek, a rzut wolny źle wykonany przez Cheyrou.

52'

Przed polem karnym faulowany przez Błaszczykowskiego, Andre Ayew.

50'

W tej części spotkania walka toczy się w środku boiska. Borussia jakby "zgaszona" tą bramką w końcówce pierwszej części spotkania.

48'

Na początku drugiej połowy lekką przewagę mają goście.

46'

Zmiana również u gości boisko opuścił M'Bia, a za niego Cheyrou.

46'

Sędzia rozpoczął drugą część meczu.

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Gotze ,a za niego Perisic.

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania po pięciu doliczonych minutach.

45'

GOOOOOOOOOOOL! Marsylia. Głową po dośrodkowaniu trafił Loïc Remy. Błąd w tej sytuacji Łukasza Piszczka.

46'

Na razie całkowicie do defensywy zepchnięty Olympique. Sędzia doliczył, aż 5 minut.

44'

Amalfitano ukarany żółtą kartką.

43'

Pierwsze poważne zagrożenie ze strony Marsylii i mają rzut rożny. Ale zaraz źle go wykonuje jeden z zawodników gości.

41'

Bardzo dobra sytuacja Borussi. Gotze zagrał do Barriosa, ten odegrał, ale Gotze trafił w ofiarnie interweniującego Azpilicuete. Powinno być 3:0.

39'

Rzut wolny dla Borussi, ale zbyt krótkie dośrodkowanie da Silvy.

37'

Groźne długie zagranie Marsylii ale dobrze z bramki wyszedł Weidenfeller i uratował swój zespół przed groźną sytuacją.

34'

Zagubieni Marsylczycy po stracie dwóch bramek nie wiedzą do kogo zagrać.

33'

Zmiana w Borussi. Boisko opuścił Khel, a za niego Da Silva.

32'

Gooooooooool! Hummels. Pewnie wykorzystany rzut karny.

30'

Rzut karny dla Borussi po świetnej akcji Polaków. Podanie Błaszczykowskiego do wbiegającego Piszczka, ten zagrywa w pole karne, próba strzału Lewandowskiego zablokowana i jeszcze dobijać próbował Khel, ale kopnięty w głowę przez M'Bie i mamy rzut karny.

28'

Świetna akcja Błaszczykowskiego. Prostopadłe podanie do Barriosa, ale ten uderza tylko w boczną siatkę.

26'

Teraz napór na bramkę gości. Najpierw Piszczek atakował prawym skrzydłem, następnie dośrodkowanie z lewej strony, ale dobrze interweniują obrońcy.

25'

Borussia rozpoczęła pogoń za bramkami. Pozostało do zdobycia jeszcze trzy, by pozostać w Lidze Mistrzów.

24'

Goooooool! Błaszczykowski. Zamieszanie w polu karnym Lewy zagrywa do Błaszczykowskiego a ten strzałem w długi róg pokonuje bramkarza.

21'

Po 20 minutach widać, że Marsylczycy nastawili się na defensywę, a Borussia próbuje zdobyć pierwszą bramkę.

19'

Lewandowski próbował zagrać głową do Barriosa, ale znów świetnie interweniowali obrońcy.

18'

Gotze ładnie minął Diarrę ale strzał z dystansu zbyt lekki i obronną rękąwyszedł bramkarz gości.

18'

M'Bia wrócił na boisko.

16'

Stéphane M'Bia opuścił boisko z rozciętym łukiem brwiowym. Za chwilę powinniśmy już widzieć czy będzie mógł grać dalej.

14'

Na boisku leżą dwaj zawodnicy gości po zderzeniu głowami. Miejmy nadzieję, że będą mogli kontynuować grę.

13'

Kontra Borussi, prawym skrzydłem popędził Piszczek zagrał do Barriosa, ten odegrał z pierwszej piłki, lecz za mocno i nasz reprezentant nie doszedł do piłki.

11'

Gorąco w polu karnym Marsylii. Przy piłce był Lewy, ale dobrze bez faulu piłkę odebrali mu obrońcy.

9'

Przerzut Piszczka do Błaszczykowskiego i z kolejnym dośrodkowaniem radzą sobie obrońcy.

9'

Ładna akcja Gotze lewym skrzydłem, lecz po raz kolejny złe dośrodkowanie wyłapuje golkiper gości.

7'

Ładnie Lewandowski przyjęciem piłki minął jednego z pomocników gości, ale próba podania już nie udana.

4'

Na razie mecz toczy się w środku boiska. Żadna z drużyn nie uzyskała wyraźnej przewagi.

2'

Ładne podanie Błaszczykowskiego do "Lewego", próba wrzutki ale bramkarz na posterunku.

2'

Pierwsza próba zagrania do Remyego, ale zawodnik gości na spalonym.

20:48

Sędzia Webb zagwizdał po raz pierwszy. Rozpoczęli gospodarze.

20:46

W pierwszym składzie jest cała trójka naszych reprezentantów.

20:45

Słychać już hymn Ligi Mistrzów więc zaraz zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego.