TrabzonsporTrabzonspor
94'

Sędzia kończy spotkanie. Zapraszam na kolejne relacje. Dziękuję Łukasz Zub.

91'

Rzut wolny dla Trabzonu po faulu na Mierzejewskim i sam poszkodowany podszedł do piłki, ale jego uderzenie trafia tylko w boczną siatkę.

90'

Także ostatnia zmiana w Trabzonsporze Yilmaz opuścił boisko, a za niego Yumlu.

89'

Ostatnia zmiana w Lille. Za Payeta wchodzi Ronny.

87'

Hazard faulowany przez Balciego.

84'

Boisko opuścił Beria, a za niego Bonnart.

83'

Rzut rożny dla Trabzonu. Dośrodkowywał Mierzejewski, ale tylko trzech zawodników w polu karnym i sytuację wyjaśnił jeden z obrońców.

81'

Ładna akcja Trabzonsporu po błędzie jednego z zawodników gospodarzy. Henriques wycofał przed pole karne do Mierzejewskiego, lecz ten nie trafił czysto w piłkę i nie sprawił zagrożenia bramkarzowi gospodarzy.

79'

Obraniak faulowany przed polem karnym przez Mareka Cecha.

77'

Rzut wolny dla Lille. Dośrodkowanie Hazarda, ale piłka zatrzymuje się na drugim obrońcy gości.

76'

Mierzejewski zobaczył żółtą kartkę.

74'

Beria ukarany kartką za zagranie ręką.

72'

Próba przepuszczenia prostopadłego podania przez Moussa Sow, ale nie było tam nikogo, by zamknąć akcje strzałem i piłka w rękach bramkarza.

71'

W ty momencie dużo chaosu wtargnęło się w poczynania zawodników obu zespołów.

70'

Na boisku mamy już trzech Polaków, czy jeszcze zwiększy się ich ilość?

69'

Obraniak zastąpił na boisku Joe Cole.

69'

Do wejścia na boisko szykuje się Obraniak.

66'

Boisko opuścił Alanzinho, a za niego Henriques.

64'

Altintop zabrał piłkę Debuchyemu, od razu zagrywa do przodu, ale tam piłkę przejęli obrońcy.

62'

Chedjou podobnie do Zokory ukarany kartką za dyskusję.

62'

Zokora ukarany kartką za dyskusję.

61'

Florent Balmont ukarany żółtą kartką.

60'

Próba szybkiego wyjścia z kontratakiem Trabzonsporu i znów niecelna podanie, a sytuację wyjaśnił obrońca gospodarzy.

58'

Joe Cole dośrodkował z lewego skrzydła do piłki dopadł Hazard, ale jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny.

55'

Rzut rożny dla Lille, ładne dośrodkowanie, a następnie strzał, lecz piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Zengina.

54'

Odważne wejście Debuchy, ale za daleko wypuszczona piłka ułatwiła interwencję obrońcom.

52'

Faulowany Balamont, szybko rozegrany rzut wolny, lecz interwencja obrońców i tylko rzut z autu dla gospodarzy.

49'

Tym razem groźnie z dystansu uderzał Hazard i kolejna dobra interwencja Zengina.

48'

Niebezpieczne dośrodkowanie z lewej strony Altintopa, dobrze interweniował obrońca.

46'

Sędzia rozpoczął drugą część spotkania.

21:45

Za chwile początek drugiej części meczu.

21:45

Piłkarze wracają na boisko.

21:35

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Od początku ogromna dominacja gospodarzy. Ciekawe czy coś w swojej grze zmienią goście. Zapraszam na drugą część meczu.

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Już wraca na boisko, lecz nie wiadomo czy dogra to spotkanie do końca.

44'

Na boisku leży Altintop i na noszach opuścił boisko.

43'

Kontra Trabzonu, ale ostatnie podanie do Gustavo Colmana i jego strzał trzeba pozostawić bez komentarza.

42'

Trabzonspor próbuje grać długimi podaniami, ale cały czas nie daje to oczekiwanych rezultatów.

41'

Pierwsze 40 minut spotkania to ciągłe ataki gospodarzy, którzy narzucili bardzo wysokie tempo gry. Ciekawe czy będą w stanie je wytrzymać do końca meczu?

38'

W środku boiska faulowany Balmont, ale już wstał i jest gotowy do kontynuowania gry.

35'

Trener zdjął z boiska bocznego obrońce, a za niego wprowadził ofensywnego gracza. Może ta zmiana spowodowana była jakimś urazem Czecha.

34'

Na boisku mamy drugiego Polaka. Jest nim Mierzejewski.

32'

Rzut rożny dla Lille i znów piłkę wybijają obrońcy, a przy linii przygotowany do wejścia Mierzejewski.

31'

Kąśliwe dośrodkowanie jednego z zawodników Lille wzdłuż linii końcowej, lecz bramkarz gości na posterunku.

29'

Peyet ładnie minął dwóch obrońców, ale przy strzale stracił równowagę i nie było zagrożenia.

27'

Peyet faulowany przez Zokore.

26'

Trener Gunes pokazuje swoim zawodnikom, by wyszli wyżej, lecz jego zawodnicy nie potrafią wykonać polecenia trenera.

25'

Beria ładnie atakował lewym skrzydłem, ale bez faulu piłkę wybił obrońca i mamy rzut rożny.

24'

Pierwsze 20 minut to teatr jednego aktora, którym w tym wypadku jest Lille. Trabzonspor całkowicie nie widoczny po za obrońcami i bramkarzem.

21'

Ładnie lewym skrzydłem poszedł Sow, lecz jego dośrodkowanie wybijają obrońcy.

19'

Znów świetna akcja Hazarda. "Klepka" z Moussa Sow, ale po odegraniu zawodnik gospodarzy znalazł się na spalonym.

17'

Wyraźna przewaga Lille. Trabzonspor zepchnięty do defensywy liczy na kontrataki.

14'

Ładna akcja Hazarda i jeszcze ładniejszy strzał z przed pola karnego i bramkarz interweniuje z trudem, wybijając piłkę na rzut rożny.

13'

Próba prostopadłego zagrania do napastnika Lille, ale dobra interwencja obrońcy gości.

11'

Tym razem akcja zespołu gości, lecz strzał z dystansu nie celny.

8'

Na razie przewagę mają gospodarze i to ich akcje są groźniejsze.

7'

Szybka akcja w wykonaniu Moussa Sow, ale strzał wybroniony przez bramkarza gości.

3'

Od początku szybkie tempo tego spotkania. Rzut wolny dla Lille po nieprzepisowym zagraniu Głowackiego.

20:45

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Od środka rozpoczęli goście.

20:42

20:41

Zawodnicy już na murawie. Za chwile początek spotkania o wszystko dla obu drużyn. Zwycięzca będzie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

20:35

Pozostało tylko 10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zachęcam do typowania wyniku spotkania w komentarzach.

20:32

W obu zespołach występuje pięciu polaków(Piotr Brożek nie zgłoszony do Ligi Mistrzów). Tylko jeden z nich zagra od pierwszej minuty, a jest nim środkowy obrońca Arkadiusz Głowacki.

20:29

Witam w Relacji Live z meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Lille OSC, a Trabzonsporem.