TrabzonsporTrabzonspor
1 : 1
Inter MediolanInter Mediolan
22:38

Inter zapewnił sobie dzisiaj awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z pierwszego miejsca. Trabzonspor o awans będzie walczył w ostatniej kolejce.

94'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni.

93'

Rzut rożny dla Interu, ale faulował Stanković.

91'

Rzut wolny z prawej strony pola karnego Interu. Zagrywał Colman, ale bez efektu. Zmarnowana okazja.

89'

Ostatnia zmiana w Interze. Faraoni za Alvareza.

87'

Po rzucie wolnym Kacar uderzał z pola karnego, ale niecelnie.

86'

Zmiana także w Interze. Pazzini za Milito.

86'

Paulo Henriquez zmienia Alanzinho.

85'

Po faulu na Mierzejewskim żółtą kartką ukarany Alvarez.

84'

Mierzejewski ładnie dośrodkował w pole karne, ale obrońcy gości wygrywają pojedynek główkowy.

80'

Mierzejewski próbował zagrać prostopadłą piłkę, ale na spalonym złapany Yilmaz.

76'

Bardzo blisko był Mierzejewski po strzale głową jednak nie ma bramki. Piłka trafiła w słupek po ładnym szczupaku. Mógł uderzyć dokładniej reprezentant Polski.

74'

Dobry odbiór i podanie Altintopa, ale nie wykorzystali szansy koledzy.

71'

Było blisko po uderzeniu Alanzinho, ale piłka minęła bramkę.

70'

Trabzonspor - Inter Mediolan

69'

Philipe Coutihno wszedł w miejsce Zarate.

66'

Po podaniu Mierzejewskiego uderzał Alanzinho, ale piłka minęła bramkę.

65'

Rzut rożny dla Interu, ale po raz kolejny nie najlepsze wykonanie i nie było zagrożenia.

64'

Na boisku pojawił się Adrian Mierzejewski, zmieniając Balciego.

62'

Yilmaz uderza na bramkę, ale broni Julio Cesar.

60'

Ależ okazja Interu! Zarate sam na sam z bramkarzem miną golkipera, ale uderzył w klatkę piersiową stojącego na drodze do bramki Głowackiego.

56'

Zółta kartka dla Balciego za faul.

55'

Po kolejnym rzucie rożny, tym razem dla Interu, głową strzelał Milito.

54'

Po rzucie rożnym piłę w pole karne dośrodkował Alanzinho, a bliski zdobycia gola głową był Kacar.

53'

Sporo rzutów rożnych w drugiej połowie. Tym razem piłkę wybił za linię końcową Chivu.

51'

Tym razem Głowacki wybija na rzut rożny. Wrzucał Zarate, ale faulowany był Altintop i sędzia przerwał grę.

49'

Rzut rożny dla Trabzonsporu po interwencji Samuela. Bez konsekwencji.

47'

Didier Zokora uderzył obok bramki po podaniu Alanzinho.

46'

Początek drugiej połowy.

48'

Koniec pierwszej połowy.

48'

Jeszcze piłka do Yilmaza, ale ten na minimalnym spalonym.

47'

Zła wrzutka z rzutu rożnego i piłka trafiła w boczną siatkę.

47'

Rzut wolny z boku pola karnego po faulu Celustki. Piłkę wrzucał Zarate, przedłużył Samuel, zamykał Lucio, ale tylko rzut rożny.

45'

Trzy minuty doliczone.

43'

Wrzutka w pole karne i Głowacki wybija na rzut rożny. Wrzucał piłkę Alvarez, ale w polu karnym faulował Samuel.

42'

Wpisał się do protokołu Głowacki, za bezmyślny faul ukarany żółtą kartką.

40'

Rzut wolny dla Interu. Piłka bita w pole karne, ale wybijają ją daleko obrońcy.

38'

Yilmaz został powalony mocnym uderzeniem i na razie zwija się z bólu na boisku.

36'

Zarate sam w polu karnym zdołał oddać strzał i na rzut rożny zdołał sparować piłkę Zengin. Po wrzutce bez problemu złapał piłkę bramkarz gospodarzy.

35'

Po rzucie rożnym dobry strzał głową oddał Yilmaz, ale prosto w rękawice bramkarza.

34'

Ładne uderzenie Alanzinho sprzed pola karnego. Piłka zmierzała w dolny róg bramki, ale doskonale wybronił to Cesar.

30'

Kolejna dobra akcja gospodarzy. Spokojem wykazał się jednak Cambiasso i wygrał pojedynek z Alanzinho.

29'

Dobra akcja Trabzonsporu. Alanzinho wypuścił prawą stroną Celustke, ten odegrał do Yilmaza w pole karne, ale ten został zablokowany.

27'

Próba zagrania prostopadłego Chivu, ale kopnął zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

25'

Uspokoiła się znowu gra. Na razie żadna z ekip nie stwarza sobie kolejnych okazji.

23'

Huknął sprzed pola karnego Altintop, piłka rykoszetem odbiła się od pleców Samuela i wpadła pod poprzeczkę. Bezradny był Julio Cesar.

23'

Kapitalne uderzenie Altintopa! 1:1!

22'

Ależ okazja Yilmaza! Wyszedł w tempo do prostopadłego podania, musnął piłkę przed Julio Cesarem, ale ta potoczyła się centymetry obok słupka. Najlepsza okazja gospodarzy!

20'

Nie najlepsze dośrodkowanie Altintopa i radzą sobie z zagrożeniem goście.

18'

Rozklepali obronę Trabzonsporu piłkarze Interu. Alvarez zagrał z klepki w polu karnym, wyszedł sam na sam i płaskim strzałem po rogu pokonał bezradnego Zengina. To pierwszy gol Argentyńczyka w barwach Interu.

18'

Alvarez i 1:0 dla Interu!

15'

Zaskakująco uderzył z dystansu Yilmaz, ale zmierzającą pod poprzeczkę piłkę przytomnie wyłapał Cesar.

14'

Okres spokojniejszej gry w środku pola, inicjatywę stara się przejąć Inter.

11'

Żółta kartka za symulowanie dla Chivu, który próbował wyłudzić rzut wolny przed polem karnym.

9'

Inter cały czas ma problemy z przebiciem się na połowę Trabzonsporu.

8'

Cech zagrał w pole karne do Alanzinho, ale zrobił to niedokładnie i spokojnie przejął piłkę Julio Cesar.

6'

Kacar uderzył z dystansu, ale obok bramki. W pierwszych minutach cały czas w natarciu Turcy.

6'

Rzut rożny dla Trabzonsporu. Źle rozegrali go jednak gospodarze.

5'

Yilmaz uderzył mocno, ale prosto w mur. Zdołał dośrodkować w pole karne jeszcze Altintop, ale wybił piłkę Samuel.

4'

Lucio fauluje Yilmaza. Będzie rzut wolny sprzed pola karnego.

3'

Celustka z dystansu uderzył na bramkę Cesara, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

2'

Pierwsza akcja Trabzonu. Cech dwukrotnie wrzucał w pole karne z lewej strony, ale ostatecznie piłka padła łupem Julio Cesara.

1'

Początek pierwszej połowy.

20:42

Piłkarze są już na boisku. Za chwilę rozpocznie się to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

20:23

W pierwszym składzie Trabzonsporu dzisiaj niestety tylko jeden Polak. Od pierwszych minut na boisku zobaczymy Arkadiusza Głowackiego. Na rezerwie zasiądą natomiast Paweł Brożek i Adrian Mierzejewski. Być może również ich zobaczymy dziś na boisku. Bliżej występu jest z pewnością Mierzejewski.

20:22

Przed chwilą zakończyło się spotkanie w Moskwie, gdzie CSKA przegrało z Lille 0:2. Dzięki temu rezultatowi sytuacja w grupie B jest bardzo ciekawa. W tej chwili prowadzi Inter z 9 punktami na koncie i ma już pewny awans do fazy pucharowej. Pozostałe trzy drużyny mają po 5 punktów. Jeśli dzisiaj zwycięży Trabzonspor, bardzo przybliży się do awansu. Mimo, iż Inter ma już pewny awans, na pewno spotkania nie odpuści, ponieważ zdobywając przynajmniej punkt, zapewni sobie pierwsze miejsce.

20:19

Witamy w relacji ze spotkania 5. kolejki Ligi Mistrzów. W drugim dzisiejszym meczu grupy B zmierzą się Trabzonspor i Inter Mediolan.