Manchester CityManchester City
2 : 0
Bayern MonachiumBayern Monachium
90'

Koniec spotkania! Manchester City odpada z rozgrywek Ligi Mistrzów mimo, iż pokonał przed własną publicznością zwycięzcę swojej grupy - Bayern Monachium 2-0. Bramki w starciu z Bawarczykami strzelali David Silva oraz Yaya Toure. Dziękujemy za uwagę oraz zapraszamy do śledzenia portalu Ekstraklasa.net!

89'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry, tymczasem w Hiszpanii - Villarreal przegrywa z Napoli już 0-2.

88'

Dobra indywidualna akcja Mario Balotelliego, jednak zamiast uderzać napastnik Manchesteru wdał się w drybling z Jerome Boatengiem w rezultacie czego stracił piłkę.

86'

Bardzo dobrą zmianę dał Takashi Usami, który raz po raz inicjuje ataki swojego zespołu. Dobra gra młodego Japończyka nie przekłada się jednak na rezultat spotkania, a ten od 52. minuty jest bez zmian. Manchester City - Bayern Monachium 2-0.

84'

Ostatnia zmiana w drużynie Manchesteru. Za strzelca pierwszej bramki - Davida Silvę trener Roberto Mancini wysłał do gry Adama Johnsona.

81'

Pierwsza zmiana w zespole trenera Juppa Heynckesa. Na boisku pojawił się Takashi Usami, który zastąpił najsłabszego dzisiaj na boisku Nilsa Petersena.

81'

Druga zmiana w zespole The Citizens. W miejsce Yaya Toure na boisku pojawia się Mario Balotelli.

79'

Rzut wolny dla zespołu The Blues. Piłkę przed polem karnym ustawia sobie Samir Nasri, jednak reprezentant Francji zamiast do siatki, trafił wprost w mur złożony z niemal całej kadry drużyny z Monachium.

76'

Pierwsza zmiana w zespole Manchesteru City. W miejsce Edina Dżeko na placu gry pojawia się Nigel De Jong.

73'

Kolejna w meczu dobra akcja Sergio Aguero. Niestety mimo szczerych chęci Argentyńczka żaden z kolegów nie wspomógł napastnika City i piłka padła łupem dobrze broniącego w dniu dzisiejszym Hansa-Joerga Butta.

69'

Anatoliy Tymoschuk uderza z dystansu na bramkę Joe Harta, ale strzał Ukraińca był na tyle słaby, że reprezentant Anglii nie miał większych problemów ze złapaniem piłki.

22:10

Gokhan Inler i w Hiszpanii - Napoli prowadzi z Villarreal 1-0. Jeżeli spotkanie zakończy się zwycięstwem Włochów, w przyszłym roku w Manchesterze - ani kibice City ani kibice United nie zobaczą już swojej drużyny w bieżącej edycji Ligi Mistrzów, bowiem Czerwone Diabły w dalszym ciągu przegrywają z FC Basel 0-1.

65'

Fantastyczne uderzenie z dystansu Garetha Barry'ego i jeszcze lepsza interwencja Hansa-Joerga Butta, dla którego w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów jest to pierwszy występ od początku sezonu 2011/2012.

61'

David Alaba uderza z dystansu na bramkę Manchesteru City, ale po raz kolejny na posterunku znajdował się Joe Hart, który obronił strzał pomocnika Bayernu.

58'

Od momentu utraty drugiej bramki za grę wzięli się w końcu podopieczni Juppa Heynckesa. O ile dzięki dużej wymianie podań Bawarczycy zyskują na placu gry dodatkowe metry, o tyle o zagrożeniu pod bramką Joe Harta nie można powiedzieć nic, co skłaniałoby do pochwały piłkarzy FC Hollywood.

54'

Niecelne uderzenie z dystansu Danijela Pranjića i grę od własnej bramki wznowi Joe Hart.

52'

GGGOOOLLL!!! Yaya Toure i Manchester City prowadzi już z Bayernem Monachium 2-0. Dwójkowa akcja reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej z Sergio Aguero. Argentyńczyk odgrywa piłkę do byłego zawodnika FC Barcelony i Yaya Toure podwyższa prowadzenie The Citizens w tym meczu na 2-0.

50'

Bardzo dobra akcja prawą stroną boiska Rafinhy. Brazylijczyk dośrodkowuje w pole karne w kierunku Nilsa Petersena, ale dogranie nie było już precyzyjne tak jak drybling obrońcy Bayernu i Joleon Lescott wybija piłkę daleko w głąb pola.

48'

Strzał Ivica Olicia przechodzi wysoko ponad bramką strzeżoną przez Joe Harta.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Manchester City - Bayern Monachium 1-0. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy na drugą połowę meczu!

21:36

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania pomiędzy Manchesterem City, a Bayernem Monachium. Po fantastycznej bramce Davida Silvy i korzystnym rezultacie pomiędzy Villarreal i Napoli to piłkarze Roberto Manciniego są w kolejnej fazie rozgrywek Ligi Mistrzów. Czy taki stan utrzyma się w drugiej połowie? Czy wygrana nad Bawarczykami da awans drużynie The Blues? Przekonamy się już za piętnaście minut, kiedy to rozpocznie się druga połowa meczu.

44'

Sędzia Stephane Lannoy przedłuża pierwszą część meczu o jedną minutę.

41'

Kolejna dobra okazja gospodarzy. Najpierw na bramkę Hansa-Joerga Butta uderzał Gareth Barry, po chwili zaś mający przed sobą jedynie pustą bramkę Edin Dżeko przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką bramki Bayernu Monachium.

39'

Jerome Boateng ratuje zespół z Monachium przed utratą drugiej bramki. Piłkę w stronę Sergio Aguero odgrywał Yaya Toure. Były zawodnik Atletico Madryt minąwszy trzech piłkarzy Der FCB uderzył na bramkę Hansa-Joerga Butta, ale piłce na drodze ku drugiemu trafieniu The Citizens stanął Jerome Boateng, który zatrzymał futbolówkę zmierzającą już do pustej bramki.

38'

GGGGOOOLLLL!!!! David Silva i Manchester City prowadzi z Bayernem Monachium 1-0. Bardzo dobre uderzenie reprezentanta Hiszpanii sprzed pola karnego i na nieco mniej niż godzinę przed końcem spotkania to The Blues są w kolejnej fazie rozgrywek Ligi Mistrzów.

35'

Gareth Barry wykonuje rzut wolny z okolicy trzydziestu metrów od bramki Bawarczyków, ale piłka zamiast na głowę któregoś z zawodników City, trafia wprost pod nogi Rafinhy.

31'

Dobre spotkanie w barwach Manchesteru rozgrywa dzisiaj Stefan Savić. Boczny obrońca zespołu z Anglii oprócz pewnej gry w defensywie, raz po raz angażuje się w akcje ofensywne swojego zespołu, dzięki czemu gracze City mają większe pole manewru rozgrywając piłkę nieopodal pola karnego Hansa-Joerga Butta.

29'

Dobra indywidualna akcja Sergio Aguero. Niestety napastnik The Citizens był osamotniony w ofensywnej akcji, w rezultacie czego stracił piłkę na rzecz bardziej rosłych obrońców Bayernu.

28'

Błąd Stephane Lannoy'a i Manchester City wznowi grę z rzutu rożnego.

25'

Odważne wyjście Hansa-Joerga Butta uchroniło zespół z Monachium przed utratą bramki. Do dogranej piłki z głębi pola wychodził już Sergio Aguero, ale dobra interwencja niemieckiego golkipera ratuje Bayern przed utratą bramki. Ciekawostka! Wszystkich kibiców Manchesteru City z pewnością ucieszy fakt, iż przy obecnych wynikach z grupy C - poza Ligą Mistrzów jest inny Manchester - United.

21'

Faul Anatoliy Tymoschuka i piłka wraca do piłkarzy Manchesteru City.

19'

Vincent Kompany strzela bramkę dla Manchesteru City, jednak zdaniem francuskiego arbitra obrońca The Blues zanim zdobył bramkę, faulował bramkarza Bayernu - Hansa-Joerga Butta. W dalszym ciągu Manchester City - Bayern Monachium 0-0.

17'

Stephane Lannoy po raz pierwszy używa w tym spotkaniu żółtej kartki. Ukaranym - Ivica Olić, za faul na Sergio Aguero.

15'

Pierwsza okazja gości z Monachium i od razu to Bayern mógł wyjść na prowadzenie. Lewą stroną boiska urwał się Ivica Olić, uderzył na bramkę Joe Hart'a i tylko dobra interwencja bramkarza Manchesteru uchroniła gospodarzy przed utratą bramki. Po chwili dośrodkowanie z rzutu rożnego Tymoshchuka i piłkę przejmują podopieczni Roberta Manciniego.

13'

Od początku spotkania stroną dominującą są gospodarze z Manchesteru. Jednak o ile w defensywie i środkowej strefie boiska gracze The Blues, o tyle w przedniej formacji brakuje tego ostatniego podania. Tym razem po dobrym zagraniu Samira Nasriego, lepszy od Edina Dżeko okazał się Jerome Boateng, który powstrzymał Bośniaka przed zdobyciem gola.

10'

Dobra akcja prawą stroną boiska Samira Nasriego. Były zawodnik Arsenalu Londyn dośrodkowuje w pole karne, ale strzał głową Sergio Aguero przechodzi wysoko ponad bramką Bawarczyków.

8'

Gracze The Citizens wciągają na własną połowę zawodników Bayernu. Nastawieni na szybką, kombinacyjną grę piłkarze Manchesteru czekają na szansę do zdobycia bramki.

5'

Luiz Gustavo faulowany. Sędzia Stephane Lannoy upomina Joleona Lescotta. Grę ze stałego fragmentu gry wznawia Anatoliy Tymoshchuk, jednak piłka zagrana przez Ukraińca trafia wprost pod nogi zawodników Manchesteru,

3'

Piłkarze Roberto Manciniego spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

1'

Zaczynamy! Manchester City - Bayern Monachium. Kto wygra? Kto awansuje do kolejnej fazy Ligi Mistrzów? Przekonamy się już za niespełna dwie godziny!

20:41

Zawodnicy obu zespołów wychodzą już z tunelu. Za chwilę usłyszymy hymn Ligi Mistrzów.

20:32

20:26

Bawarczycy już wcześniej zapewnili sobie zwycięstwo w grupie A (13 pkt w pięciu meczach) i awans do 1/8 finału. Tymczasem zajmujący trzecie miejsce Manchester City do awansu potrzebuje wygranej z Bayernem oraz remisu lub porażki wicelidera Napoli z zajmującym ostatnie miejsce Villarrealem.

20:23

Witamy w relacji na żywo z meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. W 6. serii spotkań grupy A, Manchester City podejmuje u siebie Bayern Monachium.