KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 0
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
95'

Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Obie drużyny miały nie wiele sytuacji pod bramkowych których napastnicy nie potrafili wykorzystać . Jednak remis bardziej satysfakcjonuje drużynę z Pruszkowa bo w Ostrowcu po czterech zwycięstwach z rzędu i nie straconej ani jednej bramce liczono na kolejny komplet punktów. Jednak z taką grą jaką dzisiaj zaprezentowały obie drużyny ( a zwłaszcza napastnicy ) w kolejnych meczach może być znacznie gorzej i dla KSZO i dla Znicza bo następni przeciwnicy nie będą należeli do najłatwiejszych.

93'

93'

żółta kartka dla Jedrycha za opóźnianie gry

90'

Mecz potrwa dłużej o 3 minuty

90'

Kolejna Kartka w meczu , tym razem dla Kasztelana

88'

Zmiana w KSZO Stratmann zastąpi Stąporskiego

84'

84'

zamiana w Zniczu

82'

Kartka dla Jakuba Kapsy

80'

Sędzia dzisiaj wyjątkowo skrupulatny , nie daje pograć ostrzej

76'

Żółta kartka dla Łatkowskiego

76'

Rzut wolny dla KSZO z około 30 metrów. W zamieszaniu w polu karnym Znicza najlepszy okazał się bramkarz

69'

Ale okazja . Sam na sam z Piotrem Misztalem był Staporski ale strzelił prosto w bramkarza

69'

Zmiana w KSZO

66'

65'

faul strata faul strata - tak wygląda na razie mecz

62'

62'

Niefortunne wybicie piłki przez Rafała Misztala i przed szansą był Bylak ale niestety nie trafił w bramkę

58'

Boczny zasygnalizował zagranie ręką zawodnika gości

55'

Wrzutka w pole karne Znicza ale piłka przemknęła obok głów gospodarzy

51'

Na razie wiele niedokładności po obu stronach. Ani KSZO ani Znicz nie mogą skonstruować akcji.

48'

Uraz Tomka Persony okazał się na tyle groźny że został odwieziony do szpitala karetką

45'

Zmiana w drużynie z Pruszkowa

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy

17:00

Przypominamy, że relacje live możecie też śledzić w naszej nowej aplikacji! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

47'

45'

1 połowa potrwa dłużej dwie minuty

45'

Radek Kardas uratował KSZO , zawodnik znicza wychodził sam na sam z bramkarzem ale obrońca dogonił napastnika i wybił piłkę

42'

Ostrzał bramki gości z Pruszkowa jednak bramkarza wyręczają obrońcy

37'

Na minimalnym spalonym Paweł Bylak

33'

Rzut wolny dla Znicza tuż za linią pola karnego ale piłka trafia w mur

28'

Uraz po zderzeniu głowami okazał się poważniejszy niż myślano

28'

Będzie zmiana- Pape Samba Ba wejdzie za kontuzjowanego Personę

26'

Strzał Jakuba Kapsy ale gości uratował słupek

23'

Wysoko poniesiona noga Łudzińskiego i rzut wolny dla KSZO

19'

Ładna akcja KSZO zakończona niecelnym strzałem głową Daniela Dylewskiego.

17'

Na boisku po zderzeniu się głowami leżą zawodnicy KSZO I ZNICZA . Persona schodzi na chwilę z boiska

12'

Sztybrych ukarany żółtą kartką

12'

Strzał Kapsy prosto w bramkarza gości

10'

Groźna akcja Znicza po dośrodkowaniu w pole karne piłkę w ostatniej chwili wybija Kardas

9'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Mąka w polu karnym próbował uderzać Kapsa ale niecelnie

5'

W dzisiejszym meczu na przeciwko siebie stanęło dwóch braci ze strony KSZO Rafał Misztal a z Pruszkowa Piotr Misztal i obaj są bramkarzami. Można powiedzieć że ten mecz to takie rodzinne derby

2'

Pierwszy strzał napastnika Znicza Pruszków zza pola karnego ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

1'

16:03

Rozpoczynamy pierwsza połowę meczu

13:38

Zapraszamy dziś na relację live z meczu pomiędzy KSZO Ostrowiec Św. a Zniczem Pruszków o godzinie 16.00