Niedziela, 6 listopada 2011, godz. 14:00
Jarota JarocinJarota Jarocin
3 : 1
Calisia KaliszCalisia Kalisz
93'

Koniec meczu Jarota wygrywa 3:1! Z kłopotami technicnymi kończymy naszą relację.

90'

Matuszewski pomknął lewa stroną, po czym podał do Gościniaka. Ten jednak pudłuje

89'

3:1 dla Jaroty !!!! Fatalny błąd stoperów i Pawlak stanął sam na sam z Ludwikowskim. Najpierw kaliski bramkarz dobrze interweniował, ale przy dobitce był bezradny.

87'

Zółta dla Sowińskiego

86'

Gościniak minimalnie nad poprzeczką

82'

Świergiel schodzi, wchodzi Jóźwiak

83'

Cierniewski za OWczarka. Przepraszamy za błąd w wyniku. Nasz system chyba nie chce przyznać bramki Calisii. Oczywiście jest 2:1 :)

81'

GOOOOL dla Calisiii !!!!!!! Piłkę do siatki pakuje główką Szymon Matuszewski!

79'

Ależ akcja Jaroty ! Prawą stroną pomknął pozostawiony bez opieki Owczarek, następnie wbiegł w pole karne i zagrał do Grobelnego. Dobrze blokują jednak stoperzy gości.

77'

Lewą stroną pobiegł Matuszewski i próbował podawać. Dobrze interweniują jednak defensorzy miejscowych.

73'

Odunka Panu Bogu w okno

73'

Z murawy schodzi żegnany brawami Nawrocik. W jego miejsce Tomkowiak

72'

fota Kibice Calisii

70'

Kamiński na spalonym. Gdyby nie uwaga sędziego, znalazłby się w dogodnej sytuacji.

69'

Prymitywizm na trybunach Jaroty. Tylu przykrych epitetów trener Dziubek nie usłyszał chyba nigdy.

67'

Nedjałkow zmierza żegnanego niepochlebnymi okrzykami Dziubka

65'

Znowu zamieszanie w szeregach obronnych Calisii. Dobrą sytuację miał Śliwa, ale jego próba nie przyniosła efektu.

63'

2:0 !!!!!!!!!!!! Nieporozumienie Wiącka i Ludwikowskiego wykorzystuje rezerwowy Kamiński

61'

Strzał Świergla zablokowany przez obrońcó

61'

Migawa ukarany

59'

Wrzutka Świergla leci prosto w Brzostowskiego

58'

Nawrocik ogląda żółty kartonik

57'

Piłka w siatce Calisii, ale sędzia odgwizduje spalonego. Kibice Jaroty wulgarnie prostestują

56'

Po wrzutce z kornera, Kieliba główkuje w bramkarza.

56'

Kamiński stanął oko w oko z Ludwikowskim. Górą był bramkarz Widzewa Łódź !

54'

Znakomita wrzutka Pawlaka z rzutu wolnego. Nikt jednak nie doszedł do piłki. Wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

53'

Rogal Świergla nad bramką

50'

Kamiński zmienia Danielaka

49'

W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Pawlak. Jednak zamiast dalej prowadzić akcje huknął nad bramką

48'

Strzał Nawrocika prosto w Ludwikowskiego

47'

Wiącek dostaje żółty kartonik

46'

fota

45'

Sędzia Artur Mądrzak kończy pierwszą połowę. Po niezbyt ciekawym widowisku Jarota prowadzi 1:0.

45'

Z narożnika próbował zaskoczyć Owczarek, ale piłka poleciała obok bliższego słupka.

44'

Calisia szuka okazji. Po dość składnej akcji, uderzenie Gościniaka z 14. metrów zablokowali obrońcy

43'

Kolejny korner dla przyjezdnych. Tym razem z lepszym skutkiem zagrywał Gościniak. Najwyżej w polu karnym skakał Wergiłow, lecz jego główka nie mogła sprawić żadnych problemów Brzostowskiemu.

40'

Po dośrodkowaniu w polu karnym główkował Danielak. Futbolówka wylądowała jednak w rękawicach Ludwikowskiego.

38'

Calisia walczy. Z kornera dośrodkowywał Gościniak, ale pewnie z bramki wyszedł Brzostowski.

36'

GOOOOOOOOOOOOLLLL dla Jaroty. Akcję rozpoczął prawą stroną Pawlak, który zagrał ze skrzydła do będącego tuż przy słupku Nawrocika. Niepilnowany były gracz Lecha Poznań z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki.

36'

Pawlak próbował ograć przy linii końcowej Maksymowa i wywalczył rzut rożny. Z akcji nic jednak nie wynikło.

33'

Jak na razie zarówno jedni jak i drudzy nie potrafią sobie wypracować sytuacji strzeleckich.

32'

Garbarek powstrzymał świetnie szarżującego Ciesielskiego

28'

Wrzutka Nawrocika z rzutu wolnego ląduje w rękach Ludwikowskiego.

27'

Odunka ostro sfaulował Pawlak, ale żółtą kartkę... obejrzał Krzysztof Gościniak za protesty.

25'

Śliwa przeciął dobre podanie Gościniaka do Ciesielskiego. Gdy napaatnik Calisii dostał piłkę stanąłby przed znakomitą szansą na otworzenie wyniku.

23'

Uderzenie Pawlaka z narożnika pola karnego wędruje obok lewego słupka. Jarota szuka okazji

22'

Migawa szukał szczęście z dystansu... niecelnie

21'

Gościniak zagrywał prostopadle do wbiegającego w pole karne Ciesielskiego. Do zbyt mocnego podania wyszedł jednak Brzostowski

19'

Świergiel próbował dogrywać do niepilnowanego Odunki, ale w porę zorientowali się jarocinianie

17'

Konflikt jarocińsko-kaliski obecny nie tylko na naszym forum :) Emocje udzielają się przede wszystkim kibicom Jaroty...

16'

Jarota była bliska szczęści ! Z rzutu wolnego minimalnie obok słupka przymierzył Czabański

15'

Owczarek faulowany tuż przed szesnastym metrem. Piłka po uderzeniu z rzutu wolnego Czabańskiego obija się o mur i wylatuje poza linię końcową

14'

Pierwsza wymuszona zmiana w ekipie Calisii. Kontuzjowanego Tarasa Maksymowa zmienia Marcel Kotwica

13'

Kibice Calisii wspierają swoich piłkarzy kulturalnym i głośnym dopingiem. Tymczasem Jarota nie jest już tak poprawna

12'

Jarota odpowiada - próba Grobelnego zablokowana przez jednego z obrońców gości.

11'

Uderzenie Gościniaka z 18 metrów ląduje w rękach dobrze ustawionego Brzostowskiego.

9'

Jak na razie spotkanie nie zachwyca. Po obu stronach wiele niedokładności

7'

Jarota próbuje odpowiedzieć przed chwilą w okolicach szesnastego metra padł faulowany Adrian Owczarek. Z rzutu wolnego nie powstało jednak żadne klarowne zagrożenie.

5'

Od pierwszych minut Calisia stara się atakować. Przed chwilą akcję skrzydłem przeprowadził Samuelson Odunka, którego strzał z ostrego kąta powędorwał nad poprzeczką

3'

1'

Od środka zaczęła Jarota.

14:01

Za chwilę zabrzmi pierwszy gwizdek !

14:00

Piłkarze obu ekip wychodzą na boisko. Chyba są poddenerwowani i trudno im się dziwić. W końcu to derby Wielkopolski !

13:59

Jaki wynik typujecie ? Czy Jarota poradzi sobie bez kontuzjowanego Krzysztofa Bartoszaka i podtrzyma zwycięską passę ? A może to Calisia przełamie wreszcie złą passę ?

13:57

fota Ogladamy wiernych sympatyków Jaroty.

13:47

Niżej rozgrzewający się piłkarze Calisii.

13:46

fota

13:43

Spiker zawodów prosi kibiców o zachowanie kultury i powstrzymanie się od niecenzuralnych haseł. Szczególnie jest to skierowane w kierunku kibiców Jaroty, którzy podczas latem okazywali swoją niechęć do kaliszan poprzez m.in. hasła antysemickie.

13:42

Rezerwa Jarota: Bartosz Musioł, Hubert Nawrocki, Igor Skowron, Sebastian Kamiński, Patryk Cierniewski, Maciej Tomkowiak Rezerwa Calisia: Tomasz Frontczak, Mateusz Jóźwiak, Marcel Kotwica, Giorgi Nedjałkow, Marcin Lis, Paweł Lisiecki, Szymon Matuszewski

13:41

Calisia: Marcin Ludwikowski, Łukasz Wiącek, Anton Wergiłow, Taras Maksymow, Grzegorz Dziubek, Maciej Sowiński, Bartosz Migawa, Mateusz Świergiel, Krzysztof Gościniak, Błażej Ciesielski, Samuelson Odunka

13:40

Jarota: Dariusz Brzostowski, Paweł Majusiak, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Mateusz Śliwa, Krzysztof Czabański, Michał Grobelny, Karol Danielak, Damian Pawlak, Damian Nawrocik, Adrian Owczarek