Koniec spotkania. Olimpia Grudziądz pokonała Kolejarza Stróże 4:1.

GOL! Mariusz Kryszak wyprowadza Olimpię na prowadzenie!

Przepraszamy za kłopoty technicznie, ale mieliśmy poważny problem z internetem. Za chwilę uzupełnimy relację.

50'

Początek drugiej połowy należy do gospodarzy, Kolejarz głównie się broni.

48'

Dziedzic próbował uderzać w ekwilibrystyczny sposób, jednak nie trafił w bramkę.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Gooooool! Zawiślan zdobybwa wyrównującą bramkę!

44'

W odpowiedzi akcja Olimpii, jednak również kończy się na dośrodkowaniu, wyłapanym przez Lisaka.

40'

Kolejna akcja Kolejarza, ale Wróbel wybił piłkę na rzut rożny.

38'

Cały czas w ataku Kolejarz, który długo utrzymuje się przy piłce. Pewnie jak na razie jednak w bramce spisuje się Wróbel.

35'

Cieciura wszedł w miejsce Kościukiewicza.

34'

Kolejarz stara się konstruować ataki, ale na razie niewiele z tego wychodzi. Po akcji prawą stroną wrzuconą w pole karne piłkę pewnie wyłapał Wróbel.

33'

Doskonałej sytuacji nie wykorzystał Wolański, który nie trafił z kilku metrów do bramki!

31'

Rzut wolny z 25 metrów dla Olimpii. Kryszak dośrodkował w pole karne, ale główka jednego z jego kolegów minęła bramkę Kolejarza.

25'

Po wrzutce piłka doszła do Kościukiewicza, jednak ten uderzył nad bramką.

24'

Dziedzic wywalczył rzut rożny.

23'

Mamy już kontakt ze stadionem, postaramy się przekazać bardziej szczegółowe informacje.

22'

Żółta kartka dla Markowskiego za faul.

15'

1:0 dla Olimpii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki trafia Dąbrowski!

10'

W Grudziądzu ciągle bez większych emocji i przede wszystkim bez goli. Gra głównie w środku pola.

5'

Początek spotkania dosyć spokojny, bez okazji z obu stron. Zespoły nie chcą się od początku odsłonić i bronią dostępu do własnej bramki.

1'

Początek spotkania.

13:56

Witamy w relacji ze spotkania Olimpii Grudziądz z Kolejarzem Stróże. Na inaugurację poprzedniej rundy, w Stróżach lepsza była Olimpia. Później jednak Kolejarz wyrobił sobie opinię "wyjazdowej drużyny" i dziś to raczej w zespole gości należy upatrywać faworyta.