Stały fragment gry, piłka trafia do Górala i strzał niecelny.

Ława do Sotirovicia, a ten ponad bramką.

87'

Strzał Akahoshiego ponad bramką.

84'

Dobra piłka od Akahoshiego do Kolendowicza, ale trochę zabrakło i Balaż wybiega z bramki by złapać piłkę.

82'

Robert Mandrysz za Mateusza Szałka.

80'

Boisko opuszcza Świerczok, a w jego miejsce Wojsyk.

79'

Teraz chwila dla Polonii, ale Vascak kończy akcję niegroźnym, płaskim i niecelnym strzałem.

75'

W odpowiedzi na komentarze: Tak, kibiców Pogoni nie ma już na stadionie.

74'

Djousse zmieniony przez Sotirovicia.

73'

Mąka zmieniony przez Pietrowskiego. Daniel faktycznie dzisiaj trochę zawodził.

73'

Kulpaka ukarany kartką.

72'

Akcja Polonii kończy się strzałem Vascaka. Broni Janukiewicz.

65'

Zmiana w Pogoni. Akahoshi za Ediego.

61'

Alancewicz ukarany żółtą kartką.

60'

Kolejny gol dla Pogoni! Piłka w pole karne z lewej strony, był tam Djousse, był tam Frączczak i to on pakuje głową piłkę do siatki.

59'

Zmiana w Polonii. Góral za Pokotyluka.

57'

Kolejna akcja Pogoni i Frączczak obok bramki!

56'

Oj, musi popracować nad celnością Daniel Mąka! Tym razem dośrodkowywał z prawej strony bardzo niecelnie.

54'

Frączczak! Indywizdualna akcja i płaski strzał w bliższy róg, obroniony przez Balaża.

52'

Mąka! Fatalny strzał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów... prawie 30 metrów ponad bramką. ;)

50'

Szałek ukarany kartką za faul na Pauliście.

48'

GOOOL! Donald Djousse wyskoczył zza linii obrony i po podaniu Ławy zdobywa drugą bramkę dla gości.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

47'

Koniec I połowy.

46'

Efektowna "ruleta" Bartosza Ławy, pomocnik Pogoni przedziera się przez obrońców Polonii i zagrywa do Djousse! Kameruńczyk jednak fatalnie marnuje wysiłek kolegi, strzelając obok bramki...

43'

Długo rozgrywana piłka przez Pogoń, w końcu piłka do Balaża, ale dobiega do niego Frączczak i... zagrywa ręką. Rzut wolny.

38'

Tym razem Edi strzela z dystansu, ale trochę niepotrzebnie, bo prosto w Balaża.

37'

A teraz szansa dla Polonii, ale najpierw Paulista, próbując zacentrować, odbija piłkę od Radlera, a potem strzela obok bramki.

36'

Frączczak zagrał ręką w polu karnym Polonii i piłka dla Balaża.

35'

35'

No i teraz mamy dopiero zamieszanie! Edi Andradina chyba uderzył Daniela Mąkę... Mimo to, oboje zawodnicy ukarani żółtymi kartkami.

30'

Wracamy na boisko. Frączczak z rożnego, piąstkuje Balaż.

30'

Jeszcze jakieś dyskusje i członek sztabu szkoleniowego trenera Sasala wyrzucony na trybuny!

28'

Leży na boisku Djousse, duże poruszenie na ławce rezerwowych gości, ale w końcu nieporozumienia zażegnane.

27'

Rozegranie Frączczaka z Ławą, kończy się niecelnym strzałem tego pierwszego.

26'

Pogoń długo przebywała na połowie Polonii, aż w końcu Kolendowicz wywalczył rzut rożny.

21'

A teraz była świetna szansa dla Polonii! Paulista z piłką przed Janukiewiczem, ale bramkarz broni ten strzał!

21'

Próbowali się przebudzić poloniści, ale Pogoń wychodzi z kontrą. Kolendowicz biegnie sam i strzela. Z lekkimi problemami, ale broni Balaż.

18'

Blażej Vascak, indywidualna akcja, ale strzał niezbyt groźny dla Janukiewicza.

14'

Killar przegrywa pojedynek z Djosse, ale jego odegranie do Ediego i tak było niecelne, choć minimalnie.

13'

Djosse w polu karnym, przeszkadzał mu Kulpaka. Odegranie do Ławy i strzał prosto w rękawice Balaża.

12'

Dobry przerzut Świerczoka na lewą stronę! Tam był Daniel Mąka, dobrze przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale oddał niecelny strzał...

11'

Dużo się dzieje w tych pierwszych minutach! Teraz dobrą piłkę na głowie miał Ława, ale strzelił niecelnie.

10'

Edi wrzuca piłkę w pole karne, głową strzela Radler! Niegroźnie dla Balaża.

10'

Kulpaka faulował Ediego, ale odległość do bramki duża...

7'

I kolejna szansa Pogoni! Kolendowicz z lewej strony, świetna piłka do Djousee, ale jego strzał ponad bramką!

7'

Fantastyczna wymiana piłek Alancewicza z Paulistą i podanie do Świerczoka. Asystent podniósł jednak chorągiewkę - spalony.

4'

Indywidualna akcja Bartosza Ławy, próba odegrania do Kolendowicza nie powodzi się, ale obrońcy Polonii wybijają piłkę... wprost pod nogi Ediego! Kolejna świetna sytuacja Brazylijczyka, ale tym razem obok bramki!

2'

Edi strzela z ok. 20 metrów z rzutu wolnego i... GOOOL! Nie daje rady Balaż i mamy niesamowity początek!

1'

Od razu ofensywnie rozpoczęli goście i Djousse faulowany przed polem karnym

1'

Spotkanie rozpoczęli goście!

17:57

Zawodnicy wychodzą na boisko, wyprowadzani przez sędziego Bartosza Frankowskiego.

17:56

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

17:50

Zawodnicy rezerwowi Polonii: Misiewicz, Dziewulski, Góral, Gamla, Pietrowski, Tomczyk, Wojsyk. Pogoń: Fabiniak, Petasz, Kucharski, Rogalski, Sotirović, Mandrysz, Akahoshi.