Sobota, 29 października 2011, godz. 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
Wisła PuławyWisła Puławy
93'

KSZO po raz czwarty z rzędu wygrywa strzelając dwie bramki i nie tracąc gola. Drużyna mimo zawirowań związanych z przejęciem klubu przez nowego inwestora , kłopotów finansowych i brakiem dopingu na meczach zaczęła radzić sobie nieźle. Patrząc na to jakie kłopoty miał zespół z Ostrowca (2 walkowery i 2 przegrane mecze na samym początku) teraz można śmiało powiedzieć że KSZO odbija się od dna i wszystko zaczyna się układać. Jeżeli wyjaśni się sytuacja z przejęciem pakietu większościowego przez nowego inwestora oraz wróciłby doping na świętokrzyską kto wie czy nie realna by była kwestia szybkiego powrotu do pierwszej ligi.

93'

Koniec meczu . Kolejne zwycięstwo KSZO i kolejne 2:0

90'

Sędzia doliczył 3 minuty .

90'

90'

88'

Żegnany przez nielicznych kibiców oklaskami Jakub Kapsa ustępuje pola młodemu Dawidowi Żakowi

85'

Wreszcie Wisła może trochę odetchnąć ale przed kilkoma minutami było bardzo gorącą pod bramką przyjezdnych

82'

Kanonada napastników KSZO to cud że nie jest 3 do 0

78'

Piękna akcja KSZO , Jakub Kapsa dostaje piękne podanie , strzela i zdobywa drugą bramkę dla KSZO

76'

75'

Niecelny strzał zza pola karnego Dylewskiego , szybkie rozpoczęcie przez bramkarza gości , groźna kontra Wisły , strzał na bramkę KSZO ale piękną paradą Misztal sparuje piłkę nad poprzeczką

70'

70'

Schodzi z boiska Damian Nogaj a za niego na placu gry pojawia się Paweł Kozub a żółtą kartką ukarany został Persona

68'

68'

Kolejne żółte kartki tym razem Dylewski z KSZO i z Wisły Puławy Wiącek

65'

Żółta kartka dla Adam Mroza

64'

Strzelec jedynej bramki Mateusz Stąporski musiał na chwile opuścić boisko po tym jak zderzył się głową z zawodnikiem z Puław

61'

Strzał jednak prosto w mur

61'

Rzut wolny dla Wisły 25 metrów od bramki KSZO

55'

Kontra zawodników z Puław ale Stachurski wybija w aut

51'

KSZO cały czas przeważa , gra toczy się na połowie gości którzy tylko nielicznymi kontrami próbują zagrozić bramce strzeżonej przez Rafała Misztala . Widać że Wisła nie ma pomysłu dzisiaj na grę.

45'

45'

Dwie zmiany w Wisle Puławy

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy

45'

Koniec pierwszej połowy , sędzia nie doliczył ani minuty

40'

Kibice z Ostrowca już widzieli kolejnego gola lecz piłka musnęła słupek i wyszła poza linię bramkową po strzale Staporskiego

36'

Wisła próbuje strzałów z dystansu ale albo są to strzały niecelne albo zbyt lekkie aby zaskoczyć bramkarza

33'

Strzał z 30 metrów Piotra Mokiejewskiego broni bez trudu Rafał Misztal

31'

Jedna z nielicznych akcji przyjezdnych w polu bramkowym Ostrowczan zakończona interwencją obrońcy KSZO który zdjął piłkę z nogi napastnika Wisły Puławy

23'

KSZO powoli zaczyna zarysowywać swoja przewagę na boisku , nieliczne zapędy Wisły udaremniane są przez obrońców gospodarzy

22'

18'

Po fantastycznej akcji bramkę- wpuszczony w uliczkę i uderzeniu miedzy nogami bramkarza strzela Mateusz Stąporski.

12'

Kapsa wchodził w pole karne ale obrońca w ostatniej chwili interweniował i wybił piłkę na rzut rożny

10'

Na razie nic, specjalnego gra toczy się w środku pola

7'

2'

Kibiców na stadionie około 400 . Mimo ciężkiej sytuacji finansowo-organizacyjnej KSZO w ostatnich trzech meczach zdobyło komplet punktów , co jednak nie przekłada się na ilość kibiców na trybunach