Marcano walczył do końca o piłkę, ale od bramki grę wznowił Weidenfeller

Kevin Grosskreutz ma Mario Goetze

81'

Cholevas uderzał niecelnie z dystansu. Kompletnie nieudana próba

79'

Ibagaza dośrodkował z rzutu wolnego, a Modesto strzałem głową w długi róg nie dał szans Weidenfellerowi

78'

Goooool! Francois Modesto! Olympiakos prowadzi już 3:1!

77'

Na spalonym Błaszczykowski

75'

Subotić do przodu, dalekie podanie, ale to woda na młyn dla gospodarzy, którzy radzą sobie spokojnie z takimi zagraniami

72'

Giannis Maniatis na boisku,a Jean Makonu poza placem gry

71'

Kolejna akcja BVB zakończyła się niepowodzenie, a sytuację wyjaśnił dalekim wybiciem Modesto

70'

Polska akcja w wykonaniu Borussii. Piszczek do Lewandowskiego,a ten zgrywał do Błaszczykowskiego. Po raz kolejny w tym meczu dobrze jednak interweniowali we własnym polu karnym gospodarze i wybili futbolówkę

66'

I już na dzień dobry trzeci z Polaków oddał strzał. Piłka po uderzeniu Błaszczykowskiego minęła bramkę Olympiakosu

66'

Shinji Kagwa zmieniony przez Jakuba Błaszczykowskiego

65'

Mirallas nie trafił w piłkę tuż przed bramką BVB! To mogła być trzecia bramka dla Olympiakosu

63'

Kagawa szukał przed bramką Lewandowskiego, lecz dobrze zachowali się w obronie gospodarze

62'

Celnie głową strzelał Modesto i dobrze interweniował Weidenfeller

60'

Spadło tempo w drugiej połowie i obie drużyny mają problemy, by zagrozić bramce rywali. Bardziej zadowoleni są gospodarze, bo to oni prowadzą

59'

Marcel Schmelzer - za faul

56'

Moritz Leitner zameldował się na boisku, a na ławce usiadł Ilkay Gundogan

54'

Gudogan niedokładnie podawał do Lewandowskiego

52'

Lewandowski wyszedłby sam na sam z Costanzo, ale bramkarz Olympiakosu dobrze interweniował na trzydziestym metrze

52'

A tak swoją drogą, to piłkarze obu drużyn coś dzisiaj często się ślizgają...

51'

Goetze prawie przejął piłkę tuż przed polem karnym Olympiakosu, ale się... poślizgnął

49'

Płaski strzał Cholevasa z rzutu wolnego minął bramkę BVB

48'

Cholevas źle przyjął sobie piłkę i zaprzepaścił świetną akcję gospodarzy. Strzelca pierwszego gola zatrzymał Piszczek

46'

Czas na drugą połowę meczu w Pireusie!

45'

Olympiakos prowadzi do przerwy z Borussią 2:1

44'

Znowu Djebbour! Tym razem snajper gospodarzy poślizgnął się przy strzale i piłka minimalnie minęła bramkę Borussii

41'

Djebbour przejęciem piłki łatwo ograł Suboticia, potem poślizgnął się jeszcze Hummels i napastnik Olympiakosu mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Borussii

40'

Rafik Djebbour! Olympiakos znowu na prowadzeniu! Jest 2:1!

38'

Mirallas pozostawiony na szóstym metrze bez opieki próbował strzelać wślizgiem, ale nie trafił w bramkę

36'

Dobrze naciskał Piszczek na Marcano i też wyjechał z piłką na aut

32'

Kagawa tym razem uderzał z ostrego kąta i wreszcie trafił w bramkę. Tyle że dobrze ustawiony Costanzo spokojnie złapał piłkę

29'

Kagawa strzelał z dystansu i znowu nie trafił w bramkę. Pomylił się dość konkretnie

28'

Z prawej strony podawał Polakowi Goetze, a Lewandowski na szesnastym metrze przyjął sobie piłkę i strzałem w długi róg pokonał Costanzo

27'

Gooooooooool! Tak! Robert Lewandowski! Borussia wyrównuje!

23'

Spadło tempo meczu. Borussia po stracie gola już tak odważnie nie atakuje, jakby zeszło powietrze z mistrzów Niemiec. A gospodarze graja spokojnie i pilnują korzystnego rezultatu

19'

Fatalnie do przodu podawał Hummels, żaden z jego kolegów nie miał szans dojść do piłki. Nawet Usain Bolt, by nie dobiegł do futbolówki

17'

W odpowiedzi Mellberg ograł Lewandowskiego

16'

Gospodarzom nie udała się kontra, bo bardzo dobrze ustawiony Hummels ograł Djebboura

15'

Piłka w siatce bramki Olympiakosu, bo Lewandowski był na spalonym. A to właśnie Polak dotknął jeszcze piłkę po strzale Kagaw6

12'

Na prawej stronie próbował przedzierać się Mirallas, jednak dobrze zatrzymany przez Schmelzera

9'

Cholevas strzałem głową pokonał Weidenfellera. Nie popisali się środkowy obrońcy BVB, którzy dali się przeskoczyć piłkarzowi gospodarzy

8'

Jose Cholevas! Goool! Olympiakos prowadzi 1:0!

6'

Bardzo dobrą okazję miał Kagawa po podaniu Lewandowskiego! Japończyk miał już przed sobą tylko bramkarza gospodarzy i przerzucił piłkę nad poprzeczką

5'

Perisić oddał celny strzał z czternastu metrów, ale na raty złapał piłkę Costanzo

3'

Świetne podanie Lewandowskiego na lewą stronę do Schmelzera, którego dośrodkowanie wybili defensorzy Olympiakosui

1'

Pierwszą szansę mieli goście po rzucie rożnym i dobrze piąstkował Costanzo

20:45

Początek meczu na stadionie Karaiskakisa!

20:43

Po dwóch meczach w tabeli grupy F piłkarze Olympiakosu są na ostatnim czwartym miejscu i mają na koncie dwie porażki z Olympique Marsylia (0:1) i Arsenalem Londyn (1:2). Borussia z kolei też do tej jeszcze nie wygrała, bo najpierw zremisowała z Arsenalem (1:1), a potem poległa w Marsylii (0:3) i obecnie mistrzowie Niemiec są na trzeciej pozycji z jednym "oczkiem"

20:39

Tak więc trzeci z Polaków siedzi na ławce rezerwowych i mamy nadzieję, że tym razem Klopp da szansę Błaszczykowskiemu. Bo w meczu z Werderem ku naszemu zaskoczeniu skrzydłowy przesiedział cały mecz na ławce

20:37

Borussia - rezerwowi: Langerak, Lowe, Felipe Santana, Kehl, Leitner, Błaszczykowski, Grosskreutz

20:36

Olympiakos - rezerwowi: Megyeri, Maniatis, Papazoglou, Potouridis, Fetfatzidis, Abdoun, Pantelić

20:34

Znamy składy obu drużyn i cieszy nas fakt, że Jurgen Klopp postawił na dwójkę polskich zawodników. Na prawej obronie od pierwszej minuty zagra Łukasz Piszczek, który ostatnio był kontuzjowany. A w ataku będzie walczył Robert Lewandowski

20:32

Witam i zapraszam na relację LIVE z meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. W Atenach gdzie - ludzie nie myślą tylko o futbolu, ale także o ciężkiej sytuacji ekonomicznej - Olympiakos Pierus zagra z Borussią Dortmund