Koniec spotkania. Polska zremisowała z Koreą 2:2.

Tomasz Jodłowiec za Murawskiego na ostatnie sekundy.

Piłkę z pola karnego wybijają nasi obrońcy.

86'

Jeszcze jedna zmiana. Marcin Komorowski wchodzi za Błaszczykowskiego.

85'

Przy piłce w dalszym ciągu dłużej utrzymują się gospodarze. Koreańczycy spokojnie konstruują akcje.

83'

GOOOOLLL!!! 2:2!! Ależ szczęście naszej reprezentacji. Obrońca Korei nastrzelił Błaszczykowskiego, który w sytuacji sam na sam z trudem pokonał bramkarza.

82'

Trwa ostrzał polskiej bramki. Dwie próby z dystansu zablokowane ciałem przez biało-czerwonych.

80'

Żółta kartka dla Wasilewskiego.

80'

Ponownie podwójna zmiana w zespole gospodarzy.

79'

Sławomir Peszko wchodzi w miejsce Dudki.

79'

Tym razem przewrócony w polu karnym Błaszczykowski. Gwizdek sędziego milczy. Czy Polacy widzą swoją szansę tylko w rzucie karnym?

76'

Korea prowadzi. Szybka kontra za którą nie nadążyli nasi obrońcy i w sytuacji sam na sam z łatwością pokonał Fabiańskiego po raz drugi Park.

74'

Mierzejewski zanurkowała w polu karnym, ale sędzia z Bahrajnu nie dał się nabrać.

72'

Brożek sam na sam z bramkarzem, ale piłka podskoczyła mu na murawie i lob wyszedł bardzo niecelny.

71'

Adrian Mierzejewski melduje się na boisku. Schodzi Rybus.

70'

Mamy znowu szczęście. Po efektownej akcji gospodarzy, dwóch napastników złapanych na spalonym.

69'

Pusty przelot Fabiańskiego niemal nie zakończyć się bramką. Koreańczyk główkował jednak wysoko nad poprzeczką.

67'

Kolejna zmiana w naszym zespole. Paweł Brożek zastępuje strzelca bramki, Lewandowskiego.

66'

Najpierw uderzenie Koreańczyka odbił przed siebie Fabiański, a za chwilę Wojtkowiak wybił piłkę szczupakiem z linii bramkowej!

65'

Jest wyrównanie!! Ogromny chaos w środku naszej defensywy, piłka dotarła na 5. metr do Parka, który zamknął akcję.

64'

Lekki i bardzo niecelny strzał Lewandowskiego sprzed pola karnego. Można było zrobić to lepiej.

62'

Adam Matuszczyk zastąpił Polanskiego.

61'

Dochodzące dośrodkowanie było groźne, ale błędu nie popełnili obrońcy gospodarzy. Poprawę już zdołał złapać bramkarz.

59'

Bardzo brutalny zrobił się mecz z obu stron. Teraz wzięty w kleszcze i obkopany Błaszczykowski.

57'

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy.

55'

Udane piąstkowanie Fabiańskiego. Naciskają od początku drugiej połowy Koreańczycy.

52'

Było blisko remisu! Efektowne uderzenie Park Chu-younga przechodzi tuż obok słupka. Fabiański byłby bez szans.

52'

Strzał Koreańczyka przechodzi wysoko nad poprzeczką!

51'

Długa piłka do przodu Koreańczyków, również długim wykopem do przodu odpowiadają Polacy.

49'

Ależ mamy szczęście! Po rzucie rożnym jeden z Koreańczyków główkował centymetry obok słupka!

48'

Wawrzyniak wyprzedził rywala tuż przy linii bocznej i przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

47'

Po dalekim wyrzucie z autu głową strzelał Lewandowski, ale faulował w wyskoku.

46'

Jedna zmiana w Korei: na boisko wchodzi Son Heung-min.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Polacy prowadzą z Koreą Południową 1:0.

44'

Niedokładnie rozgrywali piłkę na lewej stronie gospodarze. Piłka wyszła na aut.

43'

Agresywni w odbiorze Polacy. Jak na razie skutecznie przerywają akcje Koreańczyków.

41'

Błaszczykowski z łatwością powstrzymany w polu karnym. Piłka w rękach bramkarza.

40'

Nieczyste uderzenie Koreańczyka z ponad 20 metrów przechodzi w bezpiecznej odległości od bramki Fabiańskiego.

38'

Dobra pułapka ofsajdowa pozwoliła załapać lewoskrzydłowego Korei.

36'

Dobra akcja w destrukcji Murawskiego, który powstrzymał lidera gospodarzy, Park Chu-younga.

34'

Jung Sung-ryong udanie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Błaszczykowskiego.

32'

Indywidualna akcja Rybusa, wystawienie na linię pola karnego do Błaszczykowskiego, lecz strzał kapitana reprezentacji Polski w sam środek bramki!

31'

Płaskie dośrodkowanie gospodarzy w pole karne, lecz napastnik Korei nie trafił w piłkę na 10. metrze. Akcję zamykał Wasilewski, który wyekspediował piłkę na korner.

29'

GOOOOLLLL!!! 1:0!! Potężny strzał Błaszczykowskiego w poprzeczkę, piłka odbiła się na linii bramkowej a dobił ją skutecznie Lewandowski!

28'

Polanski wbiegł w pole karne z lewej strony, dogranie w pole karne wybite na aut przez jednego z Koreańczyków.

27'

Dośrodkowanie Wawrzyniaka zgarnięte z głowy Lewandowskiego w polu bramkowym. Było blisko.

25'

Ogromna niedokładność widoczna w naszej reprezentacji. Teraz dwa razy szczęśliwie zablokowali uderzenia w polu karnym nasi reprezentanci. Bardzo blisko szczęścia był Park Chu-young.

23'

Polacy starają się przeszkadzać jak mogą. Problemy z atakiem pozycyjnym mają gospodarze.

21'

Pozostawiony kompletnie bez opieki w polu karnym na 10. metrze Lee Dong-gook uderzył z główki tuż nad bramką. Mamy szczęście!

18'

Sporo fauli w środku pola. Tym razem nieprzepisowo zatrzymany Polanski. Nici z szybkiego kontrataku.

17'

Także kartonik dla Koreańczyka, konkretnie Ki Sung-yonga.

16'

Maciej Rybus ogląda żółtą kartkę.

16'

Tylko odważne wyjście Fabiańskiego przed pole karne uratowało teraz Polaków. Bardzo szybko poruszają się Koreańczycy.

14'

Lewandowski złapany na spalonym.

12'

Spokojnie rozgrywają piłkę w obronie gospodarze. Biało-czerwoni starają się atakować rywali od linii środkowej.

10'

Dośrodkowanie jednego z Koreańczyków o mało co nie wpadło za kołnierz Fabiańskiego.

8'

Zbyt lekki strzał po ziemi Eugena Polanskiego. Pierwsze celne uderzenie w dzisiejszym meczu.

6'

Miękka wrzuta ze stałego fragmentu Jakuba Błaszczykowskiego trafiła wprost na głowę Roberta Lewandowskiego, ale bez problemu złapał piłkę bramkarz.

5'

Uderzenie jednego z Koreańczyków trafiło w plecy Grzegorz Wojtkowiaka. Gospodarze łatwo przedostają się pod bramkę Łukasza Fabiańskiego.

4'

Tym razem przewinienie Rafała Murawskiego. Na początku spotkania zaatakowali Koreańczycy. Biało-czerwoni nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

2'

Faulował przeciwnika na prawej stronie Marcin Wasilewski. Dośrodkowanie niemal z linii bocznej zostało wybite przez naszych obrońców.

1'

Rozpoczęli Polacy, 4 minuty przed 13.00.

12:51

Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę wysłuchamy hymnów obu zespołów.

12:50

Witamy w relacji na żywo z meczu Korea Południowa - Polska rozgrywanego w Seulu. Czy biało-czerwonym uda się rewanż za porażkę (0:2) podczas mundialu w 2002 roku?