Koniec spotkania. Barcelona odnosi bardzo łatwe zwycięstwo na Białorusi.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

GOOOOLLL!!! Bramka nr 400 w 400 występie Barcelony w europejskich pucharach. Strzelcem Villa!

88'

Strzał na wiwat Maxwella.

87'

Zaczynają już wychodzić ze stadionu białoruscy kibice.

86'

Na więcej pozwala gospodarzom Barcelona. Teraz BATE odrobinę dłużej utrzymuje się przy piłce.

83'

Vadim Kurlovich wchodzi za Bressana.

82'

Tuż obok słupka uderzył Messi.

81'

Messi faulowany tuz przed polem karnym przez Simicia. Będzie kartka.

79'

Przekombinowali Katalończycy, którzy przesadzili w rozgrywaniu w akcji 4 na 2.

79'

Uderzenie Bressana z rzutu wolnego bardzo niedokładne.

77'

Niepotrzebna żółta kartka dla Alvesa, za zagranie ręką.

74'

Samolubnie zachował się Messi, który łatwo stracił piłkę w dryblingu, wyprowadzając kontratak trzech na trzech.

73'

Spokojnie rozgrywa piłkę Barcelona. Mecz już od dawna jest rozstrzygnięty.

69'

Ostatnia zmiana w Barcelonie. Maxwell za Pedro.

67'

David Villa wciąż bez gola. Teraz zawodnik z numerem 7 zmarnował sytuację sam na sam. Uderzył zbyt lekko po ziemi.

67'

Bardzo ostro naciskali Villa i Thiago, wyprowadzającego piłkę Simicia.

66'

Aleksyan dośrodkował do Skawycza, któremu zabrakło metra do dosięgnięcia piłki.

65'

Zagranie łokciem Messiego, którego wyraźnie rozbawiła ta sytuacja, a konkretnie jej przerwanie przez sędziego.

63'

Prawdziwy festiwal zmian: teraz schodzi Abidal, a w jego miejsce pojawia się Adriano.

62'

Także zmiana w BATE: Aleksyan za Rudika.

61'

Wchodzi Cesc Fabregas. Odpocznie Xavi.

60'

Znakomite podanie Xaviego do Abidala, Francuz sam na sam, ale nie dał się zaskoczyć z ostrego kąta Hutar!

59'

Bardzo blisko szczęścia byli gospodarze! Rudik uderzyl tuż nad poprzeczką!

57'

Pierwsza zmiana w BATE: Skawycz za Kezmana.

56'

GOOOOLLL!!! Messi do Alvesa, Alves do Messiego i Argentyńczyk kropnął potężnie z 15 metrów pod poprzeczkę!

55'

Kezman ograł Alvesa, ale dośrodkowanie w pole karne trafiło w rękawice Valdesa. Nie było żadnego Białorusina w polu karnym.

53'

Villa starał się zaskoczyć bramkarza uderzeniem w samo okienko. Zbyt lekki jednak był to strzał i przede wszystkim dobrze ustawił się Hutar.

52'

Zdecydowanie agresywniej także zaczęli grać gospodarze. Żeby tylko nie skończyło się to jakąś niepotrzebną kontuzją na nasiąkniętej murawie.

51'

Messi sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili zablokował go na wślizgu Filipenko.

49'

Brzydki faul Kezmana na Alvesie. Ostatnie ostrzeżenie dla Serba.

49'

Nowy obrazek w Mińsku. Piłkarze BATE zaczynają stosować pressing na połowie Katalończyków.

46'

Początek drugiej części.

45'

Koniec pierwszej polowy, tego niezwykle jednostronnego widowiska.

44'

Messi wpadł jak rakieta w pole karne, bezskutecznie pociągał go za spodenki jeden z obrońców, ale i tak Argentyńczyk uderzył nieprecyzyjnie.

43'

Przewaga w rzutach rożnych 9-1 dla Barcelony.

42'

Villa w sytuacji sam na sam, poczekał na Messiego, który jednak nie trafił w światło bramki z 7 metrów. Argentyńczyk był mocno naciskany i tylko dlatego nie oglądaliśmy kolejnej bramki.

41'

Tym razem lekki strzał Pedro nie mógł zaskoczyć białoruskiego bramkarza.

38'

GOOOOLLL!!! Fatalny błąd bramkarza BATE wykorzystał bezwzględnie Messi. Niepotrzebnie Hutar starał się złapać lekkie dośrodkowanie "na dwa".

38'

72% Barcelona - 28% BATE. Tak wygląda statystyka posiadania piłki. Dominacja Hiszpanów absolutna.

36'

Piłka w szesnastce dotarła do Abidala, Francuz nie mógł się odwrócić, wystawił ją do Pedro, który przestrzelił.

35'

Podbity strzał Messiego i będzie kolejny korner.

35'

Zbyt mocne podanie od partnera i Filipenka nie opanował tego zagrania. Będzie aut dla Dumy Katalonii.

33'

Kolejna szansa Villi i ponownie świetnie broni Hutar!

32'

Wołodko otrzymał dobre podanie od Bressana, pechowy strzelec pierwszej bramki był bliski rehabilitacji. Na wślizgu powalczyl o nią z Puyolem i uderzenie przeszło 2 metry obok bramki.

31'

Przechwycenie piłki, blyskawiczna pilka do Kezmana, ale szybszy Valdes.

29'

Barca rozgrywa piłkę, BATE obserwuje. Goście z Hiszpanii grają bardzo szeroko. Piłka nie opuszcza połowy Białorusinów.

27'

Nerwy puszczają Białorusinom. W niegroźnej sytuacji Wołodko bardzo niecelnie zagrywał piłkę do bramkarza. Skończyło się na rzucie rożnym dla Katalończyków.

25'

Fantastyczna parada bramkarza BATE, który z najwyższym trudem obronił mocny strzał Villi niemal z narożnika pola karnego!

24'

Dwa kontakty z piłką - tyle są w stanie wymienić podań zawodnicy BATE.

22'

GOOOOLLL!!! Już 2:0! Ostra wrzutka Villi, na piłkę nadbiegał Pedro, który lekko uderzył głową. Źle zachował się bramkarz BATE, który niepotrzebnie wychodził do tego zagrania.

21'

Nie zmienia się obraz gry, Barca nie zamierza zwolnić.

19'

GOOOOLLLL!!! Stało się nieuniknione. Wrzutka Daniego Alvesa z prawej strony, na dłuższy słupek nadbiegał Messi, ale uprzedził go Wołodko, który wepchnął ją do siatki.

18'

Mascherano nastrzelił Koncewoja i nie będzie rzutu rożnego dla BATE.

17'

Strzał Messiego sprzed pola karnego, piłka po rykoszecie przeszła metr obok słupka. Bramkarz byłby bezradny, gdyż zrobił już ruch w przeciwną stronę.

16'

Taktyka BATE jest bardzo prosta: gdy tylko jakimś cudem uda się odzyskać piłkę na własnej połowie, natychmiast posyłana jest długa piłka na Kezmana, który osamotniony jest z przodu.

14'

Chwila wytchnienia dla BATE. Niedokładnie rozegrała piłkę Barcelona. Rozpocznie bramkarz gospodarzy.

13'

Uderzenie Lionela Messiego z rzutu wolnego z ponad 25 metrów przeszło tuż obok słupka!

12'

Wszyscy zawodnicy BATE w bardzo bliskich odległościach od siebie. Bardzo dobrze asekurują się Bialorusini.

10'

Piłkarze z Borysowa mieli swoje kilkadziesiąt sekund na połowie Mistrza Hiszpanii. Nie było jednak żadnego zagrożenia dla Victora Valdesa.

8'

Będzie kolejny rzut rożny dla Barcy. W ostatniej chwili Volodko zablokował wbiegającego w pole karne Abidala.

7'

Techniczny strzał Thiago pewnie obronił bramkarz.

6'

Barcelona zamknęła BATE w obrębie pola karnego. Dość rozpaczliwie zaczynają bronić się gospodarze.

5'

Abidal poszedł na obieg, dośrodkował, ale bez problemu nakrył ją ciałem Alyaksandr Hutar.

4'

Do strzału głową doszedł Marko Simić, ale nie trafił w światło bramki.

3'

Po zaskakującej akcji, gospodarze oddali mocny strzał z dystansu. Po rykoszecie od głowy Erica Abidala będzie rzut rożny dla BATE.

2'

Volodko odzyskał piłkę od Davida Villi, ale po chwili stracił ja na rzecz Thiago Alcantary. Faulem ratował się Białorusin.

1'

Rozpoczęła Blaugrana!

20:43

Ponownie Pep Guardiola zdecydował się na formację 3-4-3, która przyniosła dobry rezultat w ostatnim meczu z Atletico Madryt (5:0).

20:42

BATE na żółto, a Barcelona na czarno.

20:41

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę, za moment usłyszymy hymn Ligi Mistrzów.

20:34

Mistrz Białorusi posiada już doświadczenie w starciach z gigantami europejskiej piłki. W sezonie 2008/2009 BATE trafiło do grupy m.in z Realem Madryt i Juventusem. Białorusini przed własną publicznością napsuli Królewskim sporo krwi, lecz ostatecznie minimalnie ulegli (0:1), lecz byli w stanie urwać punkt Starej Damie (2:2).

20:29

Podopieczni Pepa Guardioli w 1. kolejce nieodpowiedzialnie stracili prowadzenie z Milanem i musieli zadowolić się remisem (2:2). Barcelona po lekkiej dekoncentracji, widocznej także w lidze, wraca jednak na właściwe tory. Najlepszym tego wyrazem jest sobotni nokaut Altetico Madryt. Katalończycy wygrali aż 5:0, a był to najniższy wymiar kary.

20:25

Witamy w relacji na żywo z meczu grupy H fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj w Mińsku, w ramach 2. kolejki zagrają ze sobą Mistrz Białorusi kontra Mistrz Hiszpanii. A więc BATE Borysów podejmuje FC Barcelonę. Wydaje się, że faworyt jest tylko jeden.