Dobre uderzenie tuż przy słupku na dobrej wysokości, bo Landreau wyczuł intencje Colmana, ale i tak nie zdołał zatrzymać futbolówki

Gustavo Colman wyrównał po rzucie karnym!

76'

Dośrodkowanie Mierzejewski i ręką w polu karnym zagrał Debuchy. Jedenastka dla Trabzonsporu!

73'

Mierzejewski strzelał na bramkę Lille, został zablokowany i wywalczył jeszcze rzut rożny

72'

Coleman zamachnął się mocno i wydawało się, że będzie mocny strzał. Argentyńczyk w piłkę jednak nie trafił

70'

Mieli rzut rożny gospodarze i znowu nie zagrozili Landreau

66'

Adrian Mierzejewski zmienił Alanzinho

62'

Sow do Hazarda i Belg wywalczył rzut rożny, po którym Balmont trafił w poprzeczkę!

61'

Cole strzał z ostrego kąta nad bramką Trabzonsporu

60'

Sow wygrał pojedynek z Głowackim i Polak musiał faulować snajpera Lille

56'

Powinno być 2:0! Debuchy nie trafił czysto w piłkę, gdy próbował oddać strzał, a futbolówka trafiła pod nogi Cole'a. Anglik z pięciu metrów trafił w dobrze ustawionego Tolgę

55'

Alanzinho uderzał celnie z szesnastu metrów, ale lekko i prosto w Landreau

54'

Balmont przejął piłkę na środku boiska i od razu podał do Sow, a ten w dobre sytuacji strzelił obok słupka

51'

Tuż zza linii pola karnego strzelał Balci, jednak za mocno i niecelnie

48'

Beria walczył z Henrique i faulował piłkarz Trabzonsporu

46'

Druga połowa rozpoczęta, a na boisku wciąż tylko jeden Polak - Arkadiusz Głowacki

47'

W tej samej grupie grają jeszcze CSKA Moskwa i Inter Mediolan. Obie drużyny rozegrały już dzisiaj swój mecz i trzy punkty ze stolicy Rosji wywieźli podopieczni Claudio Ranieriego

47'

Trabzonspor słabo radzi sobie w ofensywie i zasłużenie przegrywa, więc jest duża szansa, że po przerwie na boisku zobaczymy Polaków. Szybciej pojawi się raczej Mierzejewski, bo jego koledzy mają spory problem z konstruowaniem akcji zaczepnych

47'

Do przerwy Trabzonspor przegrywa z Lille 0:1

47'

Cech tymczasem zniesiony na noszach

46'

Cole - za faul na Cechu, a wcześniej Anglik stracił piłkę w walce z trzema rywalami i przy próbie odzyskania przekroczył przepisy

45'

Koledzy Hazarda liczyli na dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Belg źle wykonał stały fragment gry, bo piłka zatrzymała się na pierwszym graczu Trabzonsporu

43'

Dobra indywidualna akcja Balmont'a na prawym skrzydle, zakończona podanie do Sow, który jednak stracił piłkę

41'

Łatwo stracił piłkę Sow, ale za chwilę w jego ślady poszedł też Zokora i futbolówka wróciła w posiadanie do drużyny Lille. Obie drużyny grają spokojnie, tak jakby czekały już na przerwę

38'

Głowacki wygrał pojedynek główkowy z Col'em

35'

Hazard z prawej strony, płasko zagrywał w pole karne, a tam nie sięgnął piłki Sow

31'

Napastnik Lille wykorzystał fantastycznie podanie z głębi pola i błąd Cecha, który nie wślizgiem nie zdołał przejąć futbolówki. Sow, mimo ostrego kąta spokojnie uderzył miedzy nogami Tolgi

30'

Moussa Sow strzela gola na 1:0 dla Lille!

30'

Mocny strzał z ponad 20 metrów Hazarda, ale piłka poleciała ponad bramką

28'

Landreau po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najpierw wypuścił piłkę, by po chwili ponownie ją złapać i przy drugiej próbie był faulowany przez Głowackiego, który wybił mu futbolówkę z rąk

26'

Beria - za faul na Henrique

25'

Podanie w kierunku Balciego zdecydowanie za mocne i piłka wylądowała w rękach Landreau

23'

Leży na boisku Hazard po ostrym wejściu Zokory, który mógł zobaczyć żółtą kartkę, ale sędzia oszczędził pomocnika Trabzonsporu

21'

Aktywny Sow tym razem nie zdołał opanować zbyt wysoko zagranej piłki w pole karne Trabzonsporu. Ze strony tego napastnika gospodarze muszą liczyć się z największym zagrożeniem, bo od początku meczu szuka swojej szansy i defensorzy wicemistrza Turcji mają z nim sporo problemów

18'

Sow doszedł do piłki i dośrodkował w pole karne, a tam był tylko... Tolga i turecki golkiper spokojnie poradził sobie z tym zagraniem. Ostrożnie jak na razie drużyna Lille w ofensywie

16'

Cech nie opanował piłki i łatwo stracili ją gospodarze

14'

Na boisku mamy od początku jednego Polaka - Arkadiusza Głowackiego. Ale jest szansa, że z ławki rezerwowych wejdą jeszcze czterej inni , bo w obwodzie Senol Gunes ma Adriana Mierzejewskiego i Pawła Brożka. Natomiast Rudi Garcia może wprowadzić na plac gry Ireneusza Jelenia i Ludovica Obraniaka

12'

Alanzinho - za faul na Sow

10'

Landreu spokojnie złapał piłkę, która była adresowana do Henrique

8'

Henrique faulował w ofensywie, powalając Debuchy'ego

6'

Prawą stroną ruszył Sow i zagrał płasko w pole karne, gdzie dobrze spisał się Tolga, który złapał pewnie piłkę

3'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Cech, ale nie było zagrożenia pod bramką francuskiej drużyny