1 : 3
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1. połowa0 : 2
93'

Koniec meczu. Śląsk wygrał z Okocimskim 3-1 i awansował do następnej rundy Pucharu Polski.

92'

Sędzia doliczył 3 minuty.

91'

W drużynie Okocimskiego należy wyróżnić Oświęcimkę, który atakował bocznym, sektorem boiska.

89'

Zespół Okocimskiego próbuje strzelić bramkę.

87'

Diaz schodzi i wchodzi Sobota.

86'

83'

Elsner w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela do pustej bramki. strzelił tak jak przed chwilą powinien zrobić to Diaz.

83'

Zmiana Wojcieszyński za Darmochwała.

80'

Zgranie do Pawłowicza jednak jego strzał zablokowany. Śląsk broni sie na własnej połowie.

79'

Fojut uprzedza Smółkę po dośrodkowaniu Oświęcimki.

77'

Piłkarze Okocimskiego zamknęli w polu karnym Śląsk. Strzały trafiały w obrońców, jednak potem Pawłowski w niezłej sytuacji trafia w boczną siatkę.

75'

Dośrodkowanie i strzał Ogara jeednak Gikiewicz broni. Okocimski próbuje atakować ale nie ma dogodnych sytuacji.

73'

Celeban za Sochę.

73'

Okocimski w ataku pozycyjnym, w którym jednak nie było strzału. Piłkę przejęli goście ale dośrodkowanie wyłapuje Mieczkowski.

70'

Rzut wolny i piłka do Diaza jednak jego strzał obok dalszego słupka.

69'

Ćwielong szybszy od Ceglińskiego ale jest faulowany.

67'

Podanie z autu do Gikiewicza, który strzela obok bramki.

66'

Śląsk atakuje, jednak mecz jest bardziej wyrównany.

63'

Ależ okazje!!!!! Najpierw piłkarz Okocimskiego po akcji Ogara minimalnie obok słupka i po chwili Diaz nie trafia do pustej bramki z pola karnego.

60'

Przy tym golu asystował Trznadel, którego na boisku zmienia Ogar.

60'

Gol dla gospodarzy! Okocimski strzela bramkę! Podanie w polu karnym od Trznadela i Oświęcimka strzela tuz przy słupku.

57'

Kapitan Okocimskiego Pawłowicz wybija piłkę podawana do Diaza. Śląsk rozgrywa piłkę i nie atakuje całym zespołem.

53'

Ćwielong do Cetnarskiego którego uprzedził obrońca.

52'

Na boisku za Jacka prezentuje się Cegliński.

51'

Okocimski atakuje. Podanie do Oświęcimki jednak obrońca wslizgiem wybija piłkę.

49'

Diaz dryblował w polu karnym i rzut rozny. Cetnarski dośrodkowuje ale obrońcy wybijają.

48'

Gikiewicz po dośrodkowaniu Sochy strzela nad bramką.

48'

Wczesniej za Voskampa na boisku pojawił się Gikiewicz, kiedy to napastnik miał kontuzję.

16:37

Rozpoczęcie drugiej połowy.

16:22

Zakończenie pierwszej połowy. Śląsk nie zlekceważył rywala.

48'

Okocimski naciska! Najpierw interwencja w polu bramkowym Gikiewicza potem groźny strzał po rzucie rożnym.

48'

Diaz próbował przelobować Mieczkowskiego. Porównując jego akcje z meczu z Lechem i gola samobójczego w tym meczu było to uzasadnione. Okocimski walczy jednak nie potrafi zdominować Śląska w meczu.

41'

Gospodarzom trudno jest pokazać groźne akcje. Piłka najczęściej rozgrywana jest na środku boiska. Okocimski prubóje strzelać z dystansu ale niedokładnie.

37'

Piłkarze Okocimskiego próbują rozgrywac piłkę ale niedokładnie. Śląsk często wrzuca piłkę w pole karne.

35'

Obrońca gospodarzy Jacek na rzut rozny. Sędzia nakazuje ponownie dośrodkować jednak piłke ma miecznikowski.

34'

Mamy chwilowa przerwę. Na murawie kontuzjowany Voskamp. Na trybunach nie ma kibiców gości.

31'

Na stadionie jest dobry doping, kibice dostrzegają ambicje piłkarzy Okocimskiego.

29'

Ponownie Wawryka szaleje na prawej stronie. Ostre dośrodkowanie wprost w bramkę ale Gikiewicz na posterunku.

28'

Cetnarski z prawej strony do Voskampa ale zdezorientowany obrońca Okocimskiego wybija na aut.

24'

Wawryka zablokowany. Pochwili Gikiewicz piąstkuje. Zawodnik Okocimskiego aktywny w tym meczu.

23'

Robert Trznadel uderza piłką w... sędziego. Nawet mocno:)

21'

Przyznać trzeba że Śląsk w tym meczu robi za profesora. Również w stylu bokserskim ustawił sobie rywala w narożniku i kontruje.

20'

Okocimski na połowie rywali. Wykonywali rzut wolny i nastepnie uspokoili grę na połowie Śląska.

17'

Śląsk Wrocław

14'

Dudek przejmuje piłkę i podaje do Cetnarskiego. Ten sprintem sam na sam z bramkarzem ale jednak podaje do Voskampa który strzela do pustej bramki!

13'

Darmochwał w pole karne ale interwencja Fojuta.

12'

Goście agresywnie na połowie rywala. Okocimski chyba juz otrząsneli się po tej kompromitującej wpadce w 1 minucie.

11'

Śląsk spokojnie rozgrywa piłkę.

11'

Pyciak minimalnie obok słupka po rozegraniu rzutu roznego.

8'

Ryzykownie głową do bramkarza Jacek ale piłka dla gospodarzy. Naciskał tam Voskamp.

7'

Niecelne dośrodkowanie Darmochwała obok bramki Gikiewicza.

1'

Goooooooooooooool! ale niewiarygodne!!!!! Piłkarz Okocimskiego podaje do bramkarza z połowy boiska ale za mocno i bramkarz Mieczkowski nie przyjmuje piłki i głową skierował ja do własnej bramki!

15:34

Rozpoczyna Okocimski

15:28

Okocimski Brzesko

15:20

Na stadionie ładna słoneczna pogoda. Kibice zjawili się w liczbie około 2000 na trybunach.

15:17

Witam i zapraszam na mecz Pucharu Polski w Brzesku gdzie Okocimski zagra z wicemistrzem Polski Śląskiem.