Rozwój KatowiceRozwój Katowice
1 : 4
1. połowa1 : 2
93'

Koniec spotkania. Legia pokonała Rozwój 4:1 i gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski.

90'

Ogromne problemy mają gospodarze z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

89'

Żak wpadł w pole karne ale na raty powstrzymał jego zapędy Astiz.

87'

Wiśniewski przytomnie interweniował ustawiony na słupku swojej bramki. Będzie rzut rożny.

86'

Górski wypuszczony w pole karne, ale piłka odskoczyła mu za bardzo od klatki piersiowej.

84'

Piłka krąży między obrońcami Legii. Gospodarze już najwidoczniej pogodzili się z porażką i wyczekują na końcowy gwizdek sędziego Podgórskiego.

82'

Swobodnie i spokojnie legioniści prowadzą grę. Co i rusz zmuszają formację obronną gospodarzy do interwencji.

80'

Płaskie dośrodkowanie Koseckiego po nogach jednego z obrońców trafiło ostatecznie w ręce bramkarza.

78'

Ostatnia zmiana w meczu. Adam Żak w miejsce Mielnika.

77'

Srdja Kneżević w miejsce Borysiuka.

76'

GOOOOLLL!!! 4:1!! Wolski minął dwóch obrońców i techniczne przerzucił piłkę nad bramkarzem.

73'

Obrońcy Rozwoju wybili ostre dośrodkowanie Komorowskiego, z pierwszej piłki wysoką piłkę wziął na wolej Ohayon i zabrakło centymetrów. Bardzo ładne uderzenie Izraelczyka.

71'

Arkadiusz Kowalczyk melduje się na murawie. Zszedł Dariusz Rucki.

69'

Bawią się z piłką w polu karnym zawodnicy Legii. Górski do Komorowskiego, ten do Borysiuka, który uderzył z woleja i fantastyczna obrona Widawskiego.

68'

Druga zmiana w Legii. Maciej Górski wchodzi za Macieja Rybusa.

66'

Sadowski nabawił się urazu. W jego miejsce niezwykle popularny Jacek Wiśniewski.

67'

Trybuna główna na stadionie Rozwoju.Rozwój Katowice - Legia Warszawa

65'

GOOOOLLL!!! 3:1 dla Legii! Komorowski pewnie wykorzystał jedenastkę!

63'

Rzut karny i żółta kartka dla Mielnika.

62'

Rozwój Katowice - Legia Warszawa

61'

Uderzenie Żyry zablokowane i wylądowało ostatecznie na siatce.

60'

W przerwa trwał piknik na stadionie. Rozwój Katowice - Legia Warszawa

59'

Obudzili się wyraźnie legioniści. Przed momentem Żyro zmusił do najwyższego trudu Widawskiego, który z najwyższym trudem przerzucił piłkę nad poprzeczką.

57'

Lekkie uderzenie Ohayona wprost do koszyka Widawskiego.

56'

Zmiana w Legii: Rafał Wolski w miejsce Vrdoljaka.

55'

Gielza zupełnie niepilnowany na prawej stronie pola karnego, uderzył jednak bardzo anemicznie.

53'

Skaba wyciągnął się jak struna i obronił w fantastycznym stylu uderzenie jednego z zawodników Rozwoju!

52'

Uderzenie Borysiuka sprzed pola karnego przeszło dobre kilka metrów nad poprzeczką.

51'

Akcja Legii 3 na 3, lecz Kosecki podał prosto do obrońcy katowiczan.

50'

Groźnie pod bramką Legii. Dość szczęśliwie piłka doszła do Gackiego, ten wszedł w pole karne, ale w końcu przegrał pojedynek jeden na jednego. Rozwój odważnie atakuje. Uskrzydliło ich chyba tu pudło Vrdoljaka.

49'

Tutaj siedzimy... Rozwój Katowice - Legia Warszawa

48'

Ivica Vrdoljak przestrzelił! To był fatalny strzał kapitana Legii. Piłka przeleciała kilka metrów nad bramką Widawskiego. Na trybunach gromki śmiech.

47'

Rzut karny dla Legii! Prostopadła piłka do Michała Żyro, który jest podcięty przez bramkarza. Sędzia nie miał wątpliwości.

46'

Oba zespoły bez zmian. Zaczynamy.

16:31

Piłkarze Legii są już na boisku. Są też gospodarze.

16:25

Na trybunach trwa piknik. W drugiej połowie zaprezentujemy zdjęcia z obleganego punktu gastronomicznego.

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Legia prowadzi z Rozwojem 2:1.

45'

Brutalnie sfaulowany Rzeźniczak, który krzyknął bardzo głośno, ale szybko wstał z murawy.

43'

GOOOOLLL!!! 2:1!!! Fatalny błąd Gałeckiego, który zderzył się z jednym z legionistów i pozostawił pustą bramkę, a Rybus dopełnił formalności!

41'

GOOOOOLL!!!! 1:1!! Piękne dośrodkowanie z prawej strony i pięknym strzałem z głowy, Przemysław Gałecki wyrównał wynik spotkania!

40'

Nieporozumienie w narożniku pola karnego między Rzeźniczakiem, a Rybusem.

39'

Gielza w starciu z dwoma zawodnikami gości, piłka opuściła linię końcową i sędzia ku rozpaczy kibiców, nakazał rozpoczęcie od bramki Skabie.

37'

Faulowany przy linii bocznej Komorowski. "Dobra, nic ci się nie stało" krzyknął jeden z kibiców miejscowej drużyny.

36'

Niezwykle odważne wyjście z bramki Widawskiego, który odważnym wślizgiem powstrzymał wybiegającego Żyro.

35'

a

34'

a

32'

Składna akcja Rozwoju. Gielza znakomitym zagraniem wystawił piłkę do nadbiegającego Lisa, lecz uderzenie blondwłosego zawodnika katowiczan zostało zablokowane.

30'

Kolejny bardzo brzydkie wejście Nowaka w nogi Astiza.

29'

Żyro sam na sam z bramkarzem, naciskał go Lis i młody zawodnik Legii uderzył wprost w Widawskiego! Będzie tylko rzut rożny.

27'

Żyro wystawił piłkę na 10. metr do Vrdoljaka, lecz Chorwat nieczysto trafił w futbolówkę, która ostatecznie doturlała się za linię autową.

26'

Zejście Koseckiego do linii pola karnego, przełożenie na lewą nogę i kąśliwy strzał przechodzi tuż obok słupka bramki Widawskiego.

24'

Znakomite rozciągnięcie Rzeźniczaka na drugą stronę do Żyry. Legioniście nie spieszą się i wycofują piłkę do tyłu.

23'

Rajd na lewej flance Dariusza Ruckiego, powstrzymany z łatwością przez Rzeźniczaka.

22'

Agresywne wejście Konrada Nowaka w nogi Astiza. Po chwili Hiszpan podniósł się z murawy.

21'

Spokojnie Legia buduje atak pozycyjny. Rzeźniczak do Koseckiego, ten zagrywa do ustawionego w polu karnym Żyry, ale poradzili sobie obrońcy katowiczan.

18'

Długie zagranie do Ohayona, ale spalony.

17'

Po rzucie rożnym dla Legii, piłka została wybita, dopadł do niej Ohayon i płaskim strzałem dał Legii prowadzenie. To pierwsza bramka tego piłkarza w Legii.

16'

Goool! Moshe Ohayon uderzeniem z 15 metrów pokonał Widawskiego.

15'

Znów groźnie pod bramką Legii! Rucki dostał piłkę na 16 metrze, ale w ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane. Ożywiły się aż trybuny.

14'

Astiz zmuszony, żeby w środku pola faulować taktycznie rywala. Rozwój ciągle w ofensywie. Damian Sadowski popędził prawą stroną, ale przy próbie dośrodkowania został zablokowany.

13'

Kilka minut naprawdę dobrej gry gospodarzy. Rozwój wyprowadza swoje akcje szybko i dokładnie.

10'

Będzie teraz groźnie pod bramką Legii. Rzut wolny dla Rozwoju, dobre dośrodkowanie i strzał głową Gałeckiego! Broni Skaba. To była najlepsza szansa w tym meczu.

8'

Kopalniana orkiestra przed meczem: Rozwój Katowice - Legia Warszawa

8'

Ładnie przyjął piłkę na prawym skrzydle Rzeźniczak. Dośrodkowanie też było niezłe, ale zostało wybite na korner. Dogranie z rzutu rożnego spokojnie wybili gospodarze.

6'

Dwójkowe rozegranie Koseckiego z Ohayonem. Po raz kolejny akcja Legii nie przynosi żadnego rezultatu. Piłkarze Rozwoju rozpoczną od własnej bramki.

5'

Na lewym skrzydle popędził Komorowski. Wdał się w drybling i stracił piłkę w narożniku boiska.

4'

W odpowiedzi akcja Legii. Borysiuk niedokładnie dogrywa na prawe skrzydło.

3'

Dobre rozegranie piłki przez gospodarzy. Dogranie do Ruckiego, który jest na spalonym.

2'

Przed meczem piłkarze i trenerzy Legii złożyli kwiaty pod pomnikiem zabitych górników z kopalni Wujek. legia warszawa

1'

Piłkarze Rozwoju rozpoczęli mecz.

15:29

przed meczem działacze Rozwoju pożegnają Adriana Billa, który kończy karierę.

15:27

Legia w zielono-białych strojach. Rozwój na biało-czarno.

15:26

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko.

15:25

W Katowicach zrobiła się po południu piękna pogoda. Jest ciepło i świeci słońce.

15:24

Na trybunach niestety nie ma kompletu, bo na mecz mogło wejść tylko 990 kibiców.

15:23

Na stadionie rozbrzmiewa już orkiestra KWK Wujek.

15:22

Na ławce Legii: Antolović, Kiełbowicz, Jędrzejczyk, Kneżević, Gol, Górski, Wolski

15:21

Na ławce rezerwowych Rozwoju: Pietrek, Wiśniewski, Szepeta, Żak, Michalski, Kowalczyk, Wolny.