Koniec regulaminowego czasu gry. Sekundy dzielą Gryfa od historycznego sukcesu!

Niecelne uderzenie na bramkę Gryfa i rozpocznie Ferra.

Krzemiński stanął przed szansą dobicie gości, ale trafił w Małeckiego.

80'

Szudrowicz w miejsce Toporkiewicza. Coraz bliżej do sukcesu Gryfa.

78'

Niecałe 15 minut do końca spotkania, a szykuje się scenariusz jak w meczu z Sandecją. Gryg próbuje nawet stwarzać kolejne szanse po kontratakach, a Korona gra bez pomysłu.

75'

Dobra, składna akcja Gryfa, jednak zakończona strzałem, który bez problemu złapał bramkarz. Chwilę później Pomorski uderzył na bramkę z 18 metrów, ale piłka w rękach Małeckiego.

70'

Gra cały czas na połowie Gryfa, ale Korona nie potrafi znaleźć sposobu na rywali, dużo fauli i przewinień, a bramki ciągle nie ma.

65'

Korona atakuje, jednak nie umie znaleźć sposobu na gospodarzy.

61'

Malarczyk za kontuzjowanego Lenarta.

58'

Boisko opuszcza Maliszewski, a w jego miejsce Zieliński.

55'

Gryf ciągle prowadzi i na nie wygląda na to, że miałby opaść z sił. Cały czas szykuje się niespodzianka.

49'

Pomorski za Wickiego. Z boiska schodzi strzelec bramki.

46'

W Koronie zmiana w przerwie. Bąk za Jańca.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy. Gryf na razie prowadzi, jednak Korona dąży do wyrównania.

40'

W natarciu teraz Korona i coraz więcej okazji do interwencji ma Ferra!

30'

Ferra musiał interweniować po kolejnym dobry strzale gości. Czyżby po wyeliminowaniu Sandecj Gryf chciał sprawić kolejną niespodziankę?

24'

Krzemiński przeprowadził rajd skrzydłem, dośrodkował, jednak uderzenie jednego z gryfitów zdołał obronić Małecki. Przy dobitce Wickiego był jednak bez szans.

24'

Wicki i jest 1:0 dla Gryfa! Szykuje się kolejna sensacja!

23'

Dobra okazja Gryfa, Gicewicz po składnej akcji gospodarzy trafił jednak w boczną siatkę!

21'

Ciągle próbuje atakować Korona, ale akcje rozbijają się na obronie gospodarzy. Ciekawy mecz w Wejherowie.

16'

Uderzał Szymański, jednak piłka poleciała ponad bramką! Groźna akcja Gryfa.

9'

Kiełb rozegrał piłkę z Cichosem, ten zagrał w pole karne, ale Janiec nie zamknął akcji. Było groźnie.

4'

Jak na razie Gryf bez respektu dla gości, więcej utrzymuje się przy piłce jednak bez groźnych okazji.