Rzut rożny mieli goście. Piłkę wybili jednak obrońcy Zawiszy.

Żółtą kartką ukarany został Ekwueme.

93'

Goście cały czas próbują przedrzeć się pod pole karne Zawiszy.

91'

Ostatnia zmiana Janusza Kubota, z boiska schodzi Gevorgyan w jego miejsce pojawia się Kamil Jackiewicz.

90'

Mecz został przedłużony o 3 minuty.

88'

Adrian Błąd wywalczył aut na wysokości pola karnego.

85'

Bład lewą stroną boiska. Podaje do wchodzącego Gevorgyana. Piłka grana była jednak za lekko i we wszystko wmieszał się obrońca gości.

84'

Złe zagranie Błąda do Gevorgyana i Wisła wyprowadza kontrę.

83'

Ekwueme przerwał akcję Wisły.

82'

80'

Kontra Zawiszy. Wójcicki zagrywa do Klofika który trafia w słupek!

79'

Zamieszanie na przed polu Bydgoszczan, odnajduje się tam Ricardinho i z przysłowiowego "dużego palca" umieszcza piłkę w bramce Witana.

79'

Mamy bramkę. 2:1 dla Zawiszy

78'

Strzał Adriana Błąda pewnie broni Kamiński.

78'

Piłkę po strzale Wójcickiego na rzut rożny wybił Łukasz Nadolski.

77'

Piłkarze Zawiszy kontrolują przebieg meczu.

76'

Sędzia przerywa grę, na boisku po raz kolejny leży strzelec drugiej bramki Zawistowski.

75'

Piłkę wywalczył Patryk Klofik. Przebiegł z piłką długi dystans, odegrał do Błąda... a ten stracił piłkę.

73'

Dośrodkowanie Gueye, piłkę główkuje ze spokojem w ręce Witana, Paweł Oleksy. Następnie kontrę wyprowadzają gospodarze. Klofik uderza minimalnie obok bramki Wisły.

73'

Strzał Klofika minimalnie mija bramkę Wisły.

73'

72'

Na stadionie pojawiają się kibice gości!

72'

Świetna interwencja przed polem karnym Patryka Klofika, który przerwał akcję Wisły.

70'

Kontra Zawiszy. Wójcicki podawał do wchodzącego w pole karne Gevorgyana, który źle przyjął piłkę. Od bramki Kamiński.

68'

64'

Schodzi Biliński, wchodzi Ricardinho.

64'

Sekulski w miejsce Joao.

64'

Zmiany w zespole gości.... Wchodzi Góralski, schodzi Sielewski.

64'

Rzut rożny dla Zawiszy zakończony strzałem Patryka Klofika. Dobijał Michał Ilków-Gołąb jednak ze strzałem tym poradził sobie Krzysztof Kamiński.

61'

Na boisku pojawia się Patryk Klofik, zmienia on Michała Masłowskiego.

61'

Spiker poinformował, że mecz ogląda 5700 kibiów.

58'

Piękne uderzenie sprzed pola karnego Gevorgyana zostało wybronione przez Kamińskiego.

56'

Zamieszanie pod polem karnym Wisły. Strzał oddał Gevorgyan - wybił obrońca. Następnie uderzał Błąd, jednak i jego uderzenie zostało zablokowane.

56'

Na boisku leży Paweł Zawistowski po starciu z jednym z zawodników gości.

54'

Wahan Gevorgyan dzisiaj bardzo aktywny, po kontuzji nie widać ani śladu. Piłkarzom gości już czterokrotnie założył piłkarską "siatkę".

54'

Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartką ukarany został Gevorgyan.

52'

Piękna akcja Zawiszy Bydgoszcz. Z lewej strony urywa się Adrian Błąd mija z łatwością obrońcę, zagrywa na prawo do Zawistowskiego ten w sytuacji sam na sam pewnie uderza po długim rogu ! Zawisza prowadzi 2-0 !!

52'

2:0 dla Zawiszy!!!

49'

Nieporozumienie Zawistowskiego z Wójcickim i Zawiszacy stracili piłkę.

48'

Strzał Patryka Kamińskiego pewnie wybronił Andrzej Witan.

47'

Podanie do Gevorgyana wyłąpał Krzysztof Kamiński.

47'

Opaskę kapitana po zejściu Skrzyńskiego przejął Vahan Gevorgyan.

46'

Arbiter spotkania rozpoczyna druga połowę spotkania.

46'

Trener Janusz Kubot zdecydował się na pierwszą zmianę. Na boisku pojawi się Błażej Jankowski, a zastąpi on Łukasza Skrzyńskiego.

19:57

Spiker potwierdził bramkę dla Zawiszy strzelił Adrian Błąd.

19:56

Kibice Wisły, którzy zostali już wpuszczeni na obiekt nie zajęli jeszcze miejsc na trybunach.

19:50

Piłkarze udali się do szatni.

19:48

Aitor: Kibiców Zawiszy jest na obiekcie ok. 6500.

46'

Koniec pierwszej połowy! 1-0 dla Zawiszy!

47'

Piłkę na wolne pole dostał Kamiński. Dośrodkowywaną piłkę wybił na aut Łukasz Skrzyński.

45'

Sędzia do regulaminowego czasu dolicza 1 minutę.

44'

43'

WKS, Plock: Kibice Wisły cały czas są wpuszczani na sektor. Na razie ciężko jest określić ich liczbę.

42'

Akcja Gevorgyana z Masłowskim przynosi Zawiszy rzut rożny.

41'

Gueye dośrodkowywał w pole karne Zawiszy. Nie było tam jednak żadnego z partnerów, który mógłby wykończyć akcję.

38'

Dużo chaosu w poczynaniach obrońców Wisły. Najpierw po zamieszaniu w szesnastce strzał oddał Gevorgyan, a później Zawistowski.

37'

Mocne zagranie do Wójcickiego. Ten dobiegł do piłki i zdążył dośrodkować. Piłkę strącili obrońcy, a strzał Pawła Zawistowskiego był niecelny.

35'

Piłka po strzale Masłowskiego ląduję w rękach Kamińskiego.

35'

Nie porozumienie zawodników gości. Piłkę na wślizgu ratuje bramkarz gości. Bliski szczęścia był po raz kolejny Błąd.

34'

qwerty55: Zdjęć niestety nie można powiększać.

33'

Groźnie z dystansu Adrian Błąd, minimalnie niecelnie.

32'

Oto zdjęcie oprawy przygotowanej przez kibiców Zawiszy.

31'

Groźna akcja Zawiszan, instyktownie broni Kamiński.

29'

Błąd do Zawistowskiego, który uderza sprzed pola karnego! Strzał minimalnie niecelny!

27'

Na stadion powoli wpuszczani są kibice Wisły Płock.

23'

Krótko rozegrany rzut rożny Zawistowskiego z Błądem. Błąd mija jednego z obrońców uderza piłkę po krótkim rogu, ta po drodze odbija się od jednego z obrońców i wpada do siatki gości. 1-0 dla Zawiszy !!

23'

GOOOL!!!!! ADRIAN BŁĄD!!

23'

Gueye wrzucał piłkę z autu w pole karne Zawiszy. Piłkę wybił Ekwueme i Zawiszacy ruszyli z kontrą, którą przerwał obrońca Wisły.

21'

Było blisko! Strzał sprzed pola karnego Michała Masłowskiego trafił w Jakuba Wójcickiego i piłka minęła bramkę.

20'

Piłkarze obu jedenastek dużo walczą w środku pola.

18'

Faul bydgoszczan w środku pola. Dośrodkowanie Wisły, piąstkuje Witan.

17'

16'

Po raz kolejny akcja gości, obrońcy wybijają na rzut rożny.

15'

Akcja Nafciarzy zatrzymana przez obrońców Zawiszy.

13'

A na stadionie trwa świetny jak zwykle doping kibiców Zawiszy.

12'

Z daleka strzału próbował Zawistowski. Strzał był jednak bardzo niecelny.

11'

Strzał Gevorgyana obok bramki Kamińskiego.

10'

Po raz kolejny faulowany był Martins Ekwueme.

10'

Wójcicki zagrywał na wolne pole do Gevorgyana. Podanie przecięli jednak obrońcy Wisły.

8'

Na stadion nie dotarli jeszcze kibice Wisły.

7'

Patryk Kamiński prawą stroną przedzierał się pod pole karne Zawiszy. Na posterunku jednak był Łukasz Skrzyński.

6'

W polu karnym Zawiszy przewrócił się Gueye.

6'

W środku pola faulowany Ekwueme.

5'

Pierwszy strzał w meczu. Michał Ilków-Gołąb uderzył wprost w bramkarza Wisły.

2'

W dzisiejszym spotkaniu debiut w pierwszej drużynie Zawiszy Bydgoszcz zalicza Michał Masłowski.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynają gospodarze.

18:57

18:55

Arbiter wyprowadza zawodników na murawę ! Za kilka minut rozpocznie się inauguracyjne spotkanie 12 kolejki spotkań pierwszej ligi!

18:50

Jak na razie trybuna gości jest pusta.

18:49

Chwilę później rozgrzewkę zakończyli piłkarze z Płocka. Za ok. 10 minut początek spotkania.

18:46

Piłkarze Zawiszy zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni.

18:43

Stadion powoli zapełnia się.

18:36

Arbitrami dzisiejszego spotkania będą: Tomasz Musiał, Jakub Ślusarski, Łukasz Marek oraz Zbigniew Dobrynin. Obserwatorem z PZPN jest Grzegorz Rek, a Delegatem Jan Żołnierski.

18:33

Na ławce rezerwowych gospodarzy: Cuper, Zapała, Chałas, Jackiewicz, Klofik, Majkowski, Jankowski. Ławka rezerwowych gości: Kwiatkowski, Adamczyk, Hiszpański, Pielak, Ricardinho, Sekulski, Góralski.

18:32

Trwa rozgrzewka.

18:20

Witamy z Bydgoszczy! Już za 40 minut miejscowy Zawisza podejmie innego beniaminka rozgrywek pierwszej ligi - Wisłę Płock.