Sobota, 1 października 2011, godz. 16:00
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
90'

Koniec tego ciekawego spotkania. Po bramce Midzierskiego Sandecja prowadziła z Ruchem, jednak w drugiej połowie to Ruch był drużyną groźniejszą co zaowocowało bramką Mateusza Maka. Gospodarze próbowali pójść za ciosem, jednak zadowolić muszą się z podziału punktów.

90'

Jeszcze jeden kartonik, ukarany nim za faul taktyczny Paweł Giel.

90'

Niesportowe zachowanie i żółta kartka dla Burkhadta.

90'

Piłka Meczowa na głowie Mateusza Maka ! Świetnie interweniuje Kozioł.

88'

Za Kaszowskiego wchodzi Mróz.

88'

Żółta kartka dla Wiśniewskiego, faulowany Mateusz Mak.

86'

Widowiskowa, indywidualna akcja Skrzypczaka w polu karnym Sandecji, jednak ostatecznie piłka poza boiskiem.

85'

Pewnie strzeże dziś swojej świątyni Marcin Suchański. Tym razem powstrzymuje on zagranie Burkhadta.

82'

Zmiana także w Ruchu. Aplauzem żegnany Rocki, w jego miejsce Skrzypczak.

78'

Ostatnią zmianę przeprowadza Mariusz Kuras. Szczepański w miejsce Szeligi.

77'

Wydaje się, że pomylił się tym razem arbiter, który odgwizduje spalonego przy bramkowej sytuacji Pawła Giela.

75'

Odważne wyjście z bramki Suchańskiego, który jednak daje się minąć z boku własnego pola karnego. Ten kiks "Suchego" bez konsekwencji.

74'

"Gramy na Wiśnie" pokrzykują zawodnicy z Nowego Sącza. Mowa o Bartoszu Wiśniewskim, który zmienia Chmiesta.

73'

Z sytuacyjnej piłki "Panu Bogu w okno" uderzył Gawęcki.

68'

Ruch prowadzi grę, Ruch atakuje, ale brakuje skuteczności. Świetną sytuację, po otrzymaniu na szesnastym metrze prostopadłej piłki marnuje Paweł Giel.

65'

Świetnie w obronie dwukrotnie Kopacz, kontrę wyprowadza Michał Mak, jednak nie zdołał dokładnie podać piłki.

64'

Świetnie zwiódł rywala i z szesnastu metrów uderzył Giesa. Piłkę "wypluł" jeszcze przed siebie Kozioł, jednak dobijający Mateusz Mak na spalonym.

61'

Godnym następcą Piotra Giela ma szanse zostać Michalik. Podanie Giesy zasługiwało przynajmniej na uderzenie, jednak Damian próbował przekładać sobie piłkę.

59'

A z rzutu wolnego Rocki trafia tylko w szczelny mur gości.

58'

Zmiana także w drużynie Sandecji. Za niewidocznego Aleksandra wchodzi Gawęcki.

58'

Na osiemnastym metrze faulowany Michalik, dogodna pozycja do strzału.

55'

Zaowocowały zmianą zmarnowane sytuacje Piotra Giela. W jego miejsce trener Skowronek posłał Damiana Michalika.

52'

Piotr Giel powinien być już bohaterem Ruchu !!! Tym razem napastnik Cidrów marnuje idealne podanie Michała Maka.

49'

GOOOOL!!!! Radzionkowscy bliźniacy w akcji !! Michał Mak na piętnasty metr do Mateusza, a ten nie daje szans bramkarzowi gości. Spotkanie zaczyna się na nowo.

46'

Wznawiają spotkanie gospodarze.

16:59

Po przerwie wracamy na stadion Ruchu, gdzie za moment powinna się zacząć druga część spotkania. Przypomnijmy, że Sandecja prowadzi po bramce Tomasza Midzierskiego.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Do szatni Sandecja zejdzie z jednobramkowym prowadzeniem.

45'

Wydaje się, że pozycja dogodna do strzało, jednak Rocki wybrał dośrodkowanie. Od bramki, po strzale Pawła Giela, rozpocznie Kozioł.

44'

Narożnik pola karnego, rzut rożny dla radzionkowian wywalczył kapitan drużyny.

41'

Piotr Giel marnuje dwustu procentową szansę !!! Napastnik Ruchu minął już bramkarza gości by zamiast uderzenia wybrać podanie do pilnowanego Michała Maka... wciąż 0:1.

38'

Dobrą piłką wypuszczony został w pole karne Sandecji Mateusz Mak, jednak arbiter dopatrzył się spalonego w tej sytuacji.

34'

Przejmują piłkę na połowie Ruchu goście, dośrodkowanie Szeligi strzałem głową wykończył Chmiest, jednak tym razem poprzeczka ratuje Ruch przed utratą drugiej bramki.

31'

Kontra Sandecji i faul taktyczny Rockiego. Druga żółta kartka w tym spotkaniu.

30'

Marcin Woźniak brzydko fauluje Michała Maka, żółta kartka za to zagranie.

26'

Ruch prowadzi grę, Sandecja kontratakuje. Zrozumiały scenariusz przy wyjazdowym prowadzeniu podopiecznych trenera Kurasa.

24'

Finezyjne podanie Rockiego do Mateusza Maka, tego powstrzymuje Kozioł. Po drugiej stronie kontrę Sandecji zatrzymał Kaszowski.

21'

Zza pola karnego, nad bramką uderza Michał Mak.

20'

Gospodarze już w komplecie, wysokim pressingiem zmuszają rywali do błędów.

19'

Ruch przez moment w dziesiątkę, za boczną linią opatrywany środkowy pomocnik gospodarzy.

18'

Ucierpiał w walce o górną piłkę Giesa, konieczna interwencja medyków.

17'

Rocki z rzutu wolnego na głowę Michała Maka, uderzenie skrzydłowego Ruchu przelatuje nad bramką Sandecji.

17'

14'

GOOOL ! Sandecja prowadzi w Radzionkowie. Dośrodkowanie z lewej strony przedłużył nieszczęśliwie Kopacz, a dobrą sytuację, strzałem głową wykorzystał Midzierski.

13'

Z lewej strony rzut rożny dla Sandecji wywalczył Woźniak.

11'

Obiecująco rozpoczęło się spotkanie, tym razem kontra Cidrów. Michał Mak wypuścił w bój Piotra Giela, w bramce gości przytomnie Kozioł.

10'

Groźnie pod bramkom Ruchu. Uderzał z ostrego kąta, mocno Chmiest, na rzut rożny wybija piłkę Suchański.

7'

A na boisku dzisiaj obie, radzionkowskie pary bliźniaków. Czy bracia Giel i Mak przyprawią gości o zawrót głowy?

5'

Mateusz Mak w pole karne do brata bliźniaka, ten próbuje przewrotką pokonać bramkarza gości, który pewnie łapie piłkę zmierzającą w samo okienko bramki.

3'

Sporo niedokładności przyniosły pierwsze sekundy spotkania, aktywniejsi jednak gospodarze.

1'

Rozpoczęli goście, liczymy na dobre widowisko !

15:57

Obie jedenastki przygotowane do wyjścia na plac gry. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec.

15:53

Bez dopingu przyjdzie dziś walczyć o ligowe punkty obu drużynom. Kibice Ruchu zdecydowali się na zawieszenie działalności ultras po tym, jak organizacje dopingu w derbowym meczu z Piastem uniemożliwiła ochrona do spółki z policjom. W związku z ograniczeniem przez policje dopuszczalnej liczby widzów nie mogli do Radzionkowa przyjechać fani z Małopolski.