Sobota, 1 października 2011, godz. 15:00

Po stojącym na przeciętnym poziomie spotkaniu Olimpia podzieliła się punktami z Termaliką.

Koniec meczu.

90'

Trzy minuty doliczone, ale nie zanosi się na emocje.

88'

Ostatnie minuty spotkania spokojne. Oba zespoły jakby opadły z sił. Coraz bardziej zanosi się na remis.

86'

Zmiana także w Termalice. Metz za Trafarskiego.

83'

Zmiana w Olimpii. Copik za Białka.

81'

Akcja Termaliki środkiem, piłka trafiła do Trafarskiego, a ten uderzył nad bramką.

78'

Rzut rożny dla Olimpii po kontrze, jednak niewiele z tego wynikło. Zanosi się chyba jednak na remis.

75'

Szczoczarz zmienił bezproduktywnego Drozdowicza.

74'

Tumicz za Dziedzica. Ten ostatnio pożegnany porcją gwizdów, mimo że zdobył bramkę. Były jednak także oklaski.

73'

Słupek po uderzeniu Dziedzica! Kolejna zmarnowana okazja. To się może zemścić.

67'

Zmiana była także w Niecieczy. Kowalski za Skołorzyńskiego.

67'

Pierwsza zmiana w Olimpii. Cieciura za Grischoka.

64'

Ładnie zakręcił teraz obrońcami Grischok, ale nie ma bramki po jego strzale z ostrego kąta. Olimpia atakuje coraz groźniej.

63'

Olimpia uzyskuje optyczną przewagę, ale nie przekłada się to na razie na bramkę.

60'

Bruk-Bet pyta: "pokaże pan może jakieś zdjęcie z tego meczu ? takie jak np zawisza z wisłą ??" - Niestety, nie mam jak wykonać zdjęć, po meczu postaramy się wrzucić kilka fotek.

60'

Dziedzic próbował się zrehabilitować za zmarnowaną okazję, ale jego uderzenie z linii pola karnego minęło minimalnie bramkę.

57'

Dziedzic dobijał piłkę z 3 metrów i uderzył ponad bramką! Jak można było to zmarnować! Kibice od razu zaczęli gwizdać.

55'

Wróbel po raz kolejny zmuszony do interwencji! Coraz poważniej atakują goście.

52'

Wróbla próbował zaskoczyć Biskup, ale bramkarz Olimpii dobrze interweniuje.

51'

My tu gadu gadu, a Rybski był bardzo blisko pokonania Wróbla! Piłka wybita z linii bramkowej w ostatniej chwili!

49'

kibic pyta: "panie redaktorze ile kibiców z Niecieczy jest ??" - W sektorze gości nie ma kibiców, i nie zapowiada się, żeby mieli być.

49'

Na stadionie trwa żywiołowy doping grupy około 200 najzagorzalszych fanów Olimpii, domagających się bramki.

48'

Termalika wykonywała rzut wolny sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy.

46'

Od początku drugiej połowy próbuje przycisnąć Olimpia. Czy będą z tego bramki?

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Olimpia nieco zwolniła grę, rozgrywa piłkę na swojej połowie, tak jakby czekała już na przerwę.

39'

Ponownie próbował Dziedzic, ale jego strzał zablokował obrońca Termaliki.

38'

Kryszak uderzył sprzed pola karnego dwa metry nad bramką!

36'

Ależ okazję zmarnował Dziedzic! Szkoda słów, mając kilka metrów do pustej bramki wybił piłkę niczym obrońca.

33'

Rzut wolny z dogodnej pozycji, ale piłka odbiła się od muru i wyszła na róg. Wrzutka i faul na Wróblu.

32'

Żółta kartka dla Frańczaka za faul.

30'

Rzut wolny dla Olimpii z 20 metrów. Do piłki podszedł Ruszkul i strzelił w sam środek bramki!

26'

Asystował jednak Grischok, który zasłużył na gratulację za tę akcję.

25'

Dośrodkowanie z lewego narożnika Ratajczaka na gola zamienił Dziedzic.

22'

Kolejny atak Termaliki, która teraz przeważa. Strzał na bramkę broni jednak Wróbel.

20'

Olimpia próbowała odpowiedzieć, ale Dziedzic zakiwał się w polu karnym.

18'

Gol dla Termaliki! Strzał z lewej strony bramki prosto pod poprzeczkę. Wróbel był bez szans!

16'

Ponownie próbowała Termalika, tym razem jednak po strzale z dystansu minęła bramkę Wróbla.

15'

Dobrze zapowiadająca się akcja Olimpii przerwana złym podaniem do Dziedzica.

12'

Uderzenie Kubowicza z dystansu minęło bramkę.

11'

Pierwszy strzał w spotkaniu. Wróbel broni jednak uderzenie Trafarskiego.

10'

Termalika próbowała rozgrywać piłkę, jednak szybko przejęła ją Olimpia. Na razie tak właśnie wygląda gra. Dużo strat, a nie było jeszcze strzałów na bramkę.

6'

Akcja Olimpii lewą stroną, jednak Janusz Dziedzic, krytykowany za grę w ostatnich meczach, nie sięgnął do piłki.

5'

Na razie spotkanie dosyć wyrównane, gra toczy się głównie w środku pola.

4'

Rzut wolny dla Termaliki z połowy boiska po faulu. Po wykonaniu goście stracili piłkę, jednak Olimpia nie skorzystała z okazji do kontry.

2'

Olimpia po rozpoczęciu rozgrywa piłkę na własnej połowie, na razie defensywna postawa gospodarzy.

1'

Początek spotkania.

14:58

Dzisiaj na stadionie tylko około 2000 kibiców, mniej niż ostatnio. Pogoda natomiast sprzyja grze, jest słonecznie i ciepło.

14:55

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie Olimpii: Osiecki, Gajda, Domżalski, Copik, Ptaszyński, Cieciura i Tumicz. W zespole gości: Budka, Martuś, Metz, Szałęga, Kowalski, Szczoczarz i Ceglarz.

14:50

Witamy w relacji ze spotkania w Grudziądzu, gdzie miejscowa Olimpia podejmie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Oba zespoły podchodzą do meczu w zupełnie odmiennych nastrojach. Gospodarze przegrali ostatnio z innym zespołem z Małopolski, Sandecją Nowy Sącz, natomiast Termalika wygrała z inną Olimpią, tą z Elbląga 3:0.