Ks Polkowice zwycięża 3:1 Olimpie Elbląg

Rzut rozny dla gości, minimalnie obok słupka Szymańskiego

Rzut wolny dla Polkowic tuż zza lini pola karneggo, minimalnie nad poprzeczką

90'

Przed szansą Piątkowski uderza, za słabo piłka w rękach bramkarza z Elbląga

88'

Ałdas wbiegł między dwóch obrońców gości i nie dał szans wybiegającemu z bramki Stodole posyłając piłke do siatki gości

87'

Ałdas i GOOOLLL!!!

83'

83'

82'

81'

Widac dużo zaangażowania ze strony zawodników z Polkowic, którzy chca sie pokazac nowemu trenerowi

80'

zmiana w KS Polkowice Peroński za Salomońskiego

75'

Ożywiła się gra, na boisk trwa wymiana ciosów.

73'

zmiana u gospodarzy wchodzi Bancewicz a zmienia Bryłe

71'

Indywidualna akcja Mateusza Piątkowskiego, schodzi do środka oddaje strzał, ale Stodoła nie daje sie zaskoczyc

70'

Żółta kartka dla zawodnika Olimpii. Ukarany Mateusz Kołodziejski.

68'

Piękna akcja gości piłka minimalnie mija prawy słupek Szymańskiego

66'

65'

Zmiana u gospodarzy schodzi z boiska Piotrowski za niego Ałdaś

63'

Strzelcem bramki Podstawek 2:1

61'

Rzut rożny dla Polkowic

59'

Okres słabszej gry walki w środku pola i niecelnych podań z obu stron

56'

zmiana w drużynie gości, boisko opuścił Adam Banasiak a w jego miejsce Mateusz Kołodziejski.

55'

54'

52'

Podstawek zagrywał z prawej strony piłke a ta minimalnie przeleciała nad poprzeczką

50'

Ładna składna akcja drużyny z Polkowic, ale równie skuteczna obrona elbłążan

49'

Lekka przewaga gospodarzy

48'

Obie drużyny zaczeły drugą częśc spotkania bez zmian personalnych.

46'

Sędzia rozpoczoł druga częśc pojedynku

47'

Jak na razie 1:1.

46'

Rzut rożny. Sedzia dolicza 1 minute do regulaminowego czasu gry

45'

Faul na Piotrowskim przed szansą gospodarze

45'

W końcówce lekka przewaga gopści

43'

Faul na skraju pola karnego Przed szansą zawodnicy z Elbląga ale tylko rzut rożny

41'

41'

Strzał Buśkiewicz z 25 metrów ale Sebastian Szymański radzi sobie bez wielkiego wysiłku

38'

Indywidualna akcja Damiana Piotrowskiego dośrodkowanie na piąty metr ale obrońcy Olimpii wybijają piłke na rzut rożny.

35'

Piątkowski ukarany żółtą kartką po faulu na Dremliuku

34'

Piłkarze z Polkowic coraz śmielej atakują bramke gości spychając ich do obrony.

31'

Piątkowski dostał piłke w polu karnym na 7 metrze ograł dwóch obrońców wyłozył bramkarza i posłał piłke do bramki

29'

Ależ błąd obrony gości, który wykorzystał Mateusz Piątkowski!

28'

Okres słabszej gry obu drużyn

25'

Strzelcem bramki Robert Sierant

24'

24'

GOOOLLLL! GOOOLLL! 1:0 dla Olimpii Elbląg

24'

11 po faulu na Buśkiewiczu przed szansą goście

22'

Atak gości przed szansą Zaniewski strzela ale bardzo niecelnie

21'

Prawą stroną uciekł Piotrowski wyszedł na czystą pozycje ale pogubił sie w tym i obrońcy zdołali odebrac mu piłke

19'

W odpowiedzi gospodarze przed szansą podstawek strzela z rogu pola karnego ale Stodoła radzi sobie z tym uderzeniem

18'

Rzut wolny dla gości z ok 30 metrów strzela Banasiak ale Szymański łapie futbolówkę

16'

Podstawek zagrywa piłke na prawą strone do Piotrowskiego ten zagrywa ja wzdłuż pola bramkowego lecz żaden z zawodników z Polkowic nie sięgną tej piłki.

11'

Przed szansą Piątkowski lecz nie sięgnoł piłki głowa i od bramki goście.

11'

Goście w natarciu strzelał z 18 metrów Kaczmarczyk ale wprost w obrońców

9'

Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metrów zagranie na lewa strone dośrodkowanie na 5 metr strzela Wacławczyk ale piłka tylko ociera poprzeczke

7'

Pierwszy strzał gości strzelaLyubenov piłke paruje przed siebie szymąński dobija Zaniewski ale wprost w bramkarza gospodarzy.

3'

Od początku dużo walki w środku pola. Pierwsza akcja gospodarzy ale szyko przerwana przez obrone gości

17:00

Pan Rafał Rokosz rozpoczyna zawody. Od środka zaczynają goście.

16:58

Na trybunach około 200 kibiców

16:57

Obydwie 11 wychodzą na murawe

16:52

zawodnicy rezerwowi KS Polkowice: Krzysztof Osiński, Damian Ałdaś, Maciej Bancewicz, Mateusz Peroński Jakub Więzik, Przemysław Kocot, Artur Janus Olimpia Elbląg: Milos Budakovic, Paweł Żuraw, Mateusz Kołodziejski, Daniel Koczon, Bartłomiej Bartosiak, Mariusz Muszalik, Bartosz Iwan