Niedziela, 21 sierpnia 2011, godz. 17:00
Górnik PolkowiceKS Polkowice
94'

Koniec meczu. Kolejarz odnosi pewne zwycięstwo.

93'

Nowak zdobywa honorową bramkę dla Polkowic. Z dośrodkowaniem minął się bramkarz a Nowak zdobył gola głową.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Walka w polu karnym Polkowic, goście wychodzą z kontrą, ale nic z niej nie wyszło.

87'

Dobra okazja Kolejarza. Kowalczyk urwał się obrońcom, i mimo asysty trzech defensorów uderzył w słupek.

84'

Cichy oddał strzał na bramkę, jednak dosyć niecelny.

83'

Gryźlak urwał się prawą stroną, jednak wdał się w drybling i stracił piłkę.

82'

Tempo gry nadal szybkie, gra jednak toczy się głównie w środku pola.

79'

Cebula zmieniony przez Stefanika.

78'

W polu karnym Kolejarza spore zamieszanie. Jeden z zawodników gospodarzy przewrócił się i sędzia odgwizdał faul dla stróżan.

76'

Gryźlak za Zawiślana.

73'

73'

Cebula faulował Podstawka, Podstawek wstał i odepchnął zawodnika Kolejarza. Obaj po żółtej kartce.

70'

Rzut rożny dla Polkowic wybijał Ałdaś. Zamieszanie w polu karnym, ale faulują goście.

68'

Zawiślan upomniany za faul, jednak bez kartki. Strzał na bramkę zablokowany przez obrońców Kolejarza.

65'

Zmiana w Polkowicach. Ałdaś za Piotrowskiego.

63'

Kolejarz wychodził z kontrą 2 na 1, jednak bramkarz był szybszy do długo zagranej piłki.

62'

Dziwne wykonanie rzutu wolnego przez Cebulę. Chyba prowadzenie 3:0 uspokoiło zawodników Kolejarza, bo Cebula wykopał piłkę... w aut.

60'

Dawid Wacławczyk ukarany żółtą kartką za faul.

58'

I trzecia bramka dla Kolejarza! Michał Chrapek zdobył bardzo piękną bramkę strzałem z 16 metrów w okienko.

56'

Zmiana w Polkowicach. Więzik za Perońskiego.

56'

Mecz bardzo przyspieszył. Dwie bramki w bardzo szybkim czasie ożywiły grę. Jeśli Kolejarz nie cofnie się i nie zacznie bronić wyniku będziemy świadkami ciekawego widowiska.

55'

I za ciosem poszedł Kolejarz! Tym razem z narożnika pola karnego uderzył Kowalczyk i jest 2:0!

52'

Bramkę na 1:0 zdobył Janusz Wolański strzałem z 16 metrów.

50'

Lewym skrzydłem ruszyli Chrapek z Wolańskim, dośrodkowanie do Zawiślana, jednak obrońcy wyłuskali mu piłkę.

47'

Rzut wolny Markowskiego, jednak minimalnie niecelnie.

46'

W przerwie jedna zmiana. Za Zawadzkiego Wolański.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia kończy połowę, nie doliczając ani minuty. To pokazuje, jak nudny mecz oglądamy.

43'

Niecelnie uderzył Witold Cichy.

41'

Żółta kartka dla Wacławczyka za wybicie piłki po gwizdku.

38'

Na stadion do Stróż wybrał się dzisiaj trener Termaliki, Dusan Radolsky. No cóż, daleko nie miał, a wiedza o rywalach zawsze się przyda...

37'

Kolejny atak Kolejarza, jednak na spalonym Cebula.

36'

Przepychanka w polu karnym przed wykonaniem rzutu rożnego, upomniani Niane i Micić. Wykonuje kornera Chrapek, jednak wybijają obrońcy.

34'

Groźna akcja Kowalczyka, który ładnie przyjął piłkę ale obrońcy wybili mu ją na piątym metrze.

30'

Bramkarz gości wdał się w drybling z Cebulą i wygrał ten pojedynek, przepuszczając piłkę między nogami zawodnika Kolejarza! Zimna krew ale i lekkomyślne zagranie, jednak bez negatywnych konsekwencji.

29'

Cichy strzelał z rzutu wolnego z 30 metrów. Piłka minęła prawy słupek o centymetry.

25'

Na razie wyrównane spotkanie. Sporo gry w środku pola i fauli. Garstka kibiców zebranych na stadionie na pewno nie ogląda porywającego widowiska.

23'

Rzut wolny dla Polkowic. Kamil Wacławczyk uderzył jednak obok bramki.

21'

Chrapek oddał strzał, ale nie mógł on zagrozić bramce gości.

18'

Rzut wolny dla Polkowic, jednak źle rozegrany. Poszła kontra Kolejarza 3 na 2, ale Kocot wybił piłkę.

15'

Szufryn niefortunnie wybił piłkę pod nogi Dawida Wacławczyka, ale ten z 2 metrów fatalnie przestrzelił.

13'

Po strzale Zawadzkiego piłka minęła bramkę o centymetry.

10'

Doskonała okazja Polkowic. Sam na sam wyszedł Podstawek, ale jego strzał minął o kila centymetrów słupek! Tylko rzut rożny.

8'

Dwa strzały zablokowane przez obrońców Górnika. Próbowali strzelać Zawadzki i Chrapek.

5'

Rzut rożny dla gości, ale bez efektu.

3'

Doskonała okazja dla Kolejarza. Rzut wolny z około 16 metrów. Po strzale Markowskiego piłka wpadła do bramki i wyszła w pole po wybiciu bramkarza, ale sędzia nie uznał gola!

1'

Początek spotkania.

16:59

Zespoły wychodzą na boisko. Kolejarz na biało-czerwono, goście na zielono-czarno.

16:52

Pogoda dopisuje, mamy słoneczne letnie popołudnie. Na trybunach na razie niewielu kibiców, ale też ranga spotkania nie powala. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska.

16:51

W zespole gości natomiast rezerwowymi są Osiński, Bryła, Ałdaś, Bancewicz, Bartków, Więzik i Miłek.

16:43

Na rezerwie w zespole gospodarzy Basta, Gryźlak, Kantor, Mężyk, Stefanik, Wolański i Zarychta.