Polska zremisowała z Meksykiem 1:1 po niezłej grze. Dziękuję za uwagę.

94'

Janusz Gol za Tomasza Jodłowca

94'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Rybusa. W każdym razie piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

93'

Hector Moreno - za faul na Rybusie

92'

Ostry fal na Rybusie i będzie jeszcze okazja dla Polaków

91'

Guardado próbował dośrodkować, ale piłka opuściła boisko i od bramki Tytoń

90'

Obie drużyny już czekają na koniec meczu

86'

Paweł Brożek zmieniony przez Sławomira Peszkę

84'

Piłkarz Wisły oczywiście wybił piłkę, by nie dopuścić do zagrożenia pod naszą bramką

84'

Małecki wybił piłkę w trybuny

83'

Tyton kapitalnie odbił uderzenie z dystansu Barrery!

81'

Mocny strzał Guardado na raty obronił Tytoń

79'

Dos Santos niedokładnie do De Nigrisa

77'

Efarain Juarez zmieniony przez Sergio Pereza

74'

Carlos Salcido też ukarany kartką, tyle że żółtą

72'

Kamil Glik za Adama Matuszczyka

72'

Ludovic Obraniak za kopnięcie Moreno wyleciał z boiska!

69'

Obraniak dośrodkowywał z rzutu rożnego, a Marcin Wasilewski faulował Moreno

68'

Adrian Mierzejewski zastąpiony przez Macieja Rybusa

67'

Giovani dos Santos na boisku, a plac gry opuścił Zinha

63'

Tytoń najpierw przepuścił piłkę, a akcję zamykał jeszcze Barrera, który próbował jeszcze zagrywać w pole karne, ale po rykoszecie futbolówka znalazła się w rękach naszego bramkarza

58'

Patryk Małecki już zwrócił na siebie uwagę... żółtą kartką

58'

Zbyt mocne podanie Mierzejewskiego do Obraniaka, a Talavera spokojnie przejął piłkę

57'

Przedzierał się Brożek, ale poradzili sobie z nim Meksykanie

56'

Obie drużyny walczą w środku pola i trochę odpocząć mogą bramkarza jak i obrońcy

51'

W doskonałej sytuacji znalazł się Mierzejewski, który miałam przed sobą tylko Talaverę, ale lepszy okazał się bramkarza Meksyku

51'

Znowu dobra interwencja Tytonia

49'

Tytoń poradził sobie ze strzałem Guardado

48'

W drużynie Meksyku też jedna zmiana. Za strzelca gola Javiera Hernandeza wszedł Aldo de Nigris

47'

Patryk Małecki zmienił Jakuba Błaszczykowskiego. No zobaczymy na co stać gracza Wisły

62'

Druga połowa rozpoczęta!

48'

Do przerwy w Warszawie Polska remisuje z Meksykiem 1:1

47'

Talavera wyszedł do dośrodkowania Obraniaka i na raty złapał piłkę. Gdyby Brożek wcześniej zorientował się, że bramkarza z Meksyku w pierwszym momencie wypuścił piłkę, to miałby przed sobą pustą bramkę

45'

Obraniak zdecydowanie za mocno podawał do Błaszczykowskiego i Polacy stracili futbolówkę

42'

Wawrzyniak wykorzystał gapiostwo Barrery i przejął piłkę. Jego strzał po ziemi spokojnie złapał Talavera

41'

Dudka do Obraniaka i... aut dla Meksyku

39'

Ładnie ograł Błaszczykowski dwóch rywali, ale nieporozumienie z Mierzejewskim zakończyło się łatwą stratą

38'

Celny strzał z dystansu Wasilewskiego pewnie obronił Tavalera

38'

Hernandez pokazał dlaczego jest snajperem światowej klasy. W otoczeniu polskich obrońców przyjął sobie piłkę siedem metrów od bramki Tytonia i strzelił pewnie przy słupku.

36'

Javier Hernandez strzela gola na 1:1!

35'

Piłka odbita od nogi Wasilewskiego trafiła w boczną siatkę

33'

Meksykanie na pewno grają dziś gorzej niż podczas Złotego Pucharu i Polacy jak na razie z tego korzystają, prowadząc po golu Brożka

31'

Podobna akcja jak ta po której Polacy zdobyli gola. Z prawej dogrywał Błaszczykowski do Mierzejewskiego. Dobrze jednak w obronie interweniował Rodriguez

28'

Mierzejewski z prawej strony podał po ziemi w pole karne do Brożka, który wyprzedził Juareza i z bliska pokonał Tavalerę!

28'

Paweł Brożek i prowadzimy z Meksykiem!

25'

Barrera zagrywał w pole karne, prosto w ręce Tytonia. Bramkarz PSV pewnie chwycił piłkę

24'

Polacy wymienili kilka podań, tyle że na własnej połowie. A później zdecydowali się długie podanie do przodu i stracili futbolówkę

21'

Jak na razie bez stu procentowych okazji do zdobycia gola. Najbliżej był Hernandez, ale nie trafił nawet w bramkę. Generalnie optyczną przewagę mają Meksykanie, tyle że nie przekłada się to na poważne zagrożenie dla "biało - czerwonych". A co na to Polacy? Grają spokojnie i czekają na swoją szansę, ale póki co Meksykanie są czujni

19'

Kibice "pozdrawiają" PZPN! Czyli klasyka gatunku...

18'

Hernandez przyjął piłkę plecami do bramki, zdołał odegrać do Barrery, ale zrobił to niedokładnie

15'

Brożek nie chciał być gorszy i też oddał strzał. No i gorszy nie był, ale lepszy również nie. Bo tak jak Hernandez w bramkę nie trafił.

14'

Hernandez pozostawiony bez opieki na siódmym metrze, ale jego strzał głową minął bramkę Tytonia

12'

Zinha szukał prostopadłym podaniem Hernandeza, a wszystko przerwał dobrze ustawiony Głowacki

10'

Obraniak do Mierzejewskiego, ale z takimi zagraniami Meksykanie radzą sobie z ogromną łatwością

8'

Dośrodkowanie Obraniaka z narożnika boiska nie zrobiło krzywdy graczom Meksyku

7'

Przejął piłkę Błaszczykowski i przerzucił do Obraniaka, który wywalczył rzut rożny

5'

Barrera już złowił pierwsza rybkę, zakładając siatkę Wawrzyniakowi. Meksykanin wykończył potem akcję niecelnym strzałem

4'

Błaszczykowski zagrał do Brożka, jednak napastnik Trabzonsporu łatwo powstrzymany przez Rodrigueza

2'

Szybko Meksykanie przedarli się w okolice polskiego pola karnego, ale dobrze wślizgiem interweniował Wasilewski

20:31

Dziś obchodzony jest dzień fair play i w związku z tym Jakub Błaszczykowski i Gerardo Torrado odczytali odpowiednią formułkę

20:24

W ostatnim meczu towarzyskim, który został rozegrany sześć lat temu zagrało trzech polskich piłkarzy, których Franciszek Smuda desygnował do gry w pierwszym składzie - Dariusz Dudka, Paweł Brożek i Arkadiusz Głowacki. W Chicago było wówczas 1:1, a gola dla Polski zdobył Paweł Brożek

20:21

Statystycznie patrząc na ten mecz, to Polska i Meksyk zagrają ze sobą siódmy raz. Do tej pory bilans jest bardziej korzystny dla "biało-czerwonych", bo wygrali trzy potyczki i przegrali dwie. W Polsce obie ekipy zmierzą się natomiast premierowo

20:09

Największa gwiazda naszych rywali? Oczywiście Javier Hernandez. Piłkarz Manchesteru szybko stał się jednym z czołowych snajperów na świcie i na pewno dziś porządnie sprawdzi umiejętności polskich obrońców

20:06

Zobaczymy jak biało - czerwoni zaprezentują się na tle silnego Meksyku, który w tym roku wygrał w kapitalnym stylu Gold Cup. Smuda domagał się mocnych rywali i wreszcie takiego dostał. Ciekawe czy wyjdzie z tego starcia z podniesioną głową...

20:04

W przetrzebionym przez kontuzje (Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Murawski, Hubert Wołąkiewicz, Eugen Polanski, Sławomir Peszko) i Wydział Dyscypliny PZPN (zawieszenie Łukasza Piszczka) składzie jest kilku piłkarzy, którzy na pewno zechcą dziś udowodnić Smudzie, że zasługują na kolejne powołania, a w przyszłym roku także na udział w Euro 2012. Przede wszystkim chodzi tutaj o całą linię obrony na czele z powracającym do reprezentacji Marcinem Wasilewskim

19:59

Witam i zapraszam na relację LIVE z kolejnego meczu towarzyskiego reprezentacji Polski, który ma odpowiedź na wciąż aktualne pytanie - czy Franciszek Smuda jest w końcu bliżej niż dalej zakończenia selekcji...