Koniec spotkania. Po bramce Jakuba Błaszczykowskiego Polka pokonała Gruzję 1:0!

Żółta kartka dla Błaszczykowskiego za faul na rywali bez piłki.

90'

Dobra piłka do Brożka, ale sędzia dopatrzył się faulu napastnika Trabzonsporu.

89'

Ostatnie minuty spokojne, na boisku leży Kuba Błaszczykowski kopnięty przez rywala.

85'

Strzał Kvirkveli i Szczęsny popisuje się piękną interwencją. Mogło być 1:1.

84'

Błaszczykowski... wrzuca, ale tylko jęk zawodu na trybunach!

83'

Błaszczykowski faulowany, ale pomocnik gości najpierw trafił w piłkę

82'

Zmiana: Za Murawskiego wchodzi Matuszczyk

81'

Bramkarz gości popisał się nie lada umiejętnościami. Najpierw nie oddał piłki Błaszczykowskiemu a później ze spokojem podał ją do swoich kolegów.

80'

Wawrzyniak decyduje się na uderzenie z dystansu, ale piłka obok słupka bramki rywali.

80'

Zmiana: Schodzi Kobiaszwili a za niego na placu gry Kwirkwelia

79'

Zmiana za Obraniaka wchodzi Pawłowski. Kibice się doczekali

80'

Murawski powalony na murawie, ale dośc przypadkowo sędzia nawet nie zaragował.

79'

Dudka nie dokładnie do Błaszczykowskiego, goście przejmują piłkę w środkowej strefie boiska.

77'

Na boisku nie za wiele się dzieje. Żadna ze stron nie może przeprowadzić składnej akcji, która dała by nam na stadionie w Lubinie kolejne trafienia

75'

Polanski ucierpiał w starciu... opuszcza na chwilę murawę, a jednak zmiana. Za Polanskiego wchodzi Dudka.

74'

Zmiana: za Kankawę wchodzi Dauszwili

74'

Kibice domagają się wprowadzenia na boisko Pawłowskiego.Pewnie za chwilę Smuda wpuść zawodnika Zagłębia na murawę

72'

Brożek! Nie trafił w piłkę!

71'

Błaszczykowski próbował sprytnie zagrać do Jodłowca... za mocno...

70'

Brożka metr dzielił od tego żeby znaleźć się z bramkarzem gości w sytuacji sam na sam.

69'

Rzut wolny dla Gruzji...ale słabo wykonany przez gości

68'

Mogłobyc groźnie,ale Obraniak za mocno zagrał do Brożka, a ten miał problemy z przyjęciem piłki.

68'

Peszko ładnie zwiódł rywala, jednak jego dośrodkowanie do Lewandowskiego nie było już takie dobre i to goście wznoiwą grę.

67'

Indywidualnego rajdu szukał Błaszczykowski...piłka wychodzi na aut. Kibice na trybunach domagają się gola.

67'

Peszko z Brożkiem ! Groźnie pod bramką gości! Mamy jeszcze rożny. Znów wrzuca Obraniak... tym razem niecelnie.

63'

Schodzi grigalashvili za niego Kaszia

63'

Schodzi Tagamadze za niego Wacadze

62'

Szczęsny!!! Nie ma gola! Z najbliższej odległości nie trafił Grigalashvili!

61'

Za Mierzejewskiego wchodzi Peszko

61'

Zmiany: Za Lewandowskiego Brożek.

59'

Lewandowski z Wawrzyniakiem przeprowadzili dobrą akcję, która mogła podobać sie kibicom,ale nie przyniosła zagrożenia pod bramką gości.

57'

Obraniak pięta do Lewandowskiego, ten uderza w obrońcę z Gruzji.

55'

Rzut rożny dla Gruzji. Dobrze w obronie Obraniak i piłka ląduje poza boczną linią boiska

53'

Teraz goście próbują otrząsnąć się po słabym początku spotkania. A ataki Polaków co raz groźniejsze....Lewandowski sam na sam z bramkarzem! Próbował podciąć piłkę, ale zrobił to fatalnie, a ta wylądowała obok bramki

51'

Mierzejewski dośrodkowuje do Lewandowskiego! Bramkarz łapie piłkę.

50'

Błaszczykowski sam przebiegł z piłką przez pół boiska, zagrał do Mierzejewskiego, ale ten nie oddał strzału. Chwilę później kolejna dobra akcja i rożny dla Polaków. I znów Obraniak z narożnika, ale teraz juz jego podanie nie było na tyle precyzyjne jak to poprzednie

49'

Rzut rożny dla Polski. Do piłki podchodzi Obraniak... wrzuca do Lewandowskiego, ten oddaje strzał, ale prosto w ręce bramkarza gości.

51'

Za Amisułaszwili wchodzi Grigaława

50'

Za Targamadze wchodzi Guruli

50'

Lewandowski już na początku zaliczył dobry strzał, ale piłka wylądowała obok słupka bramki rywali.

45'

Zaczynamy drugą część spotkania. Gruzja przy piłce!

48'

Koniec pierwszej połowy spotkania! Jak na razie prowadzimy, choć w Lubinie oglądamy wyrównane spotkanie.

45'

GOOL... a jednak nie ! Gruzja powinna doprowadzić do wyrównania, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

45'

Wawrzyniak wywalczył rzut rożny. Piłkę wrzuca Mierzejewski, ale płasko do Obraniaka... było dużo zamieszania pod bramką rywali, ale nie skończyło się to celnym strzałem na bramkę gości.

43'

Mierzejewski... wrzuca do Lewandowskiego! Niedokładnie.

42'

Próbowaliśmy dwukrotnie lewą flanką...dwukrotnie nieclenie

41'

Chwila przerwy. Na murawie leży jeden z zawodników Gruzji

39'

I znów groźnie Polacy. Próbował przedrzeć się pod bramkę gości Murawski.

38'

Piękna akcja Lewandowskiego z Błaszczykowskim. Ten ostatni pewnie uderzył obok prawego słupka bramki rywali.

37'

GOOOOL!

36'

Szczęsny ratuje Polaków przed utratą gola!

36'

Dobra akcja, raczej zryw Polaków, ale znów nie wykorzystany . Tym razem piłkę przegrał Lewandowski. Próbuje jeszcze raz, ale za dużo zabawy w polu karnym. Miał na plecach dwóch obrońców.

34'

Kwadrans do końca pierwszej części spotkania, a Polacy jak na razie nie mogą przebić się pod bramkę rywali. Teraz jedna z nielicznych akcji podopiecznych Franciszka Smudy! Obraniak mógł trafić na 1:0!

32'

Rzut rożny dla Gruzji... dobre dośrodkowanie, ale wybija Głowacki na aut.

30'

Lewandowski próbował opanować piłkę, ale zagrał ręką.

29'

Strzelał Gigalashvili, ładnie...mamy rożny. Zamieszanie w polu karnym! Nie ma strzału na bramkę Szczęsnego.

28'

Obraniak próbował prawą stroną, pomógł mu Mierzejewski... piłka w pole karne, ale znów nie było nikogo kto mógł tą akcję wykończyć.

26'

Polanski spróbował sam prawą stroną i wywalczył rożny... piłka w polu karnym, ale nie ma bramki mimo kilku prób Polaków.

25'

Teraz Mierzejewski strzela!!! Ajjj piłka tuż na poprzeczką bramki! I ożywił się doping publiczności!

24'

Strzał Błaszczykowskiego! Zablokowany...

22'

Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramka rywali. A kiedyś rzutu rożne były naszą wizytówką.

22'

Błaszczykowski płasko w pole karne, ale tam nikogo nie było! Będzie rożny dla Polski.

21'

Znów groźna akcja zespołu z Gruzji... ale konta w wykonaniu Polski! Lewandowski trafia do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego!

20'

Spalony...Martsvaladze mógł być w sytuacji sam na sam z Szczęsnym .

19'

Znów goście atakują lewą strona... Wawrzyniak jak do tej pory bezbłędnie w defensywie

18'

Szczęsny! Broni, a mogło być 0:1! Bliski oddania celnego strzału był Grigalashvili.

16'

Lewandowski próbuje się przepychać z obrońcami rywali, jednak to nie przynosi oczekiwanego efektu. Jak na razie Polacy bez pomysłu na grę.

14'

Obraniak wrzucił w pole karne, był tam Głowacki, ale nie zdołał uderzyć piłki na bramkę rywali.

13'

Dajemy reprezentacji Gruzji dużo miejsca w środkowej strefie boiska i to oni momentami zaczynają prowadzić grę na Dialog Arenie. Teraz faul na Obraniaku i wolny dla Polski.

11'

Murawski...podciął piłkę do Lewandowskiego... ta jednak była troszkę za mocno i zaczną goście od bramki.

10'

Kaladze ustawił sobie piłkę, uderzył ale w mur i Szczęsny zaczyna grę od własnej bramki.

9'

Rzut rożny dla Gruzji. Pierwszy w tym meczu... było groźnie, a teraz może być jeszcze bardziej, bo mam rzut wolny dla Gruzji z 17 metrów...

8'

Kibice na trybunach skandują nazwisko Łukasza Piszczka, który występował w Zagłębiu Lubin przed wyjazdem do Bundesligi

8'

Faul Murawskiego. Rzut wolny dla Gruzji.

7'

Dobra piłka Murawskiego do wbiegającego Wojtkowiaka, ale nic z tej akcji nie dało się zrobić, bo przy nim zaraz pojawili się obrońcy z Gruzji.

6'

Targamadze wychodzi sam na sam z Szczęsnym...ale był spalony.

4'

Targamadze żółta kartka.

4'

Jak na razie obie ekipy nie forsują specjalnie tempa gry.

3'

Mierzejewski z Obraniakiem już od początku mogli skleić dobrą akcję lewą stroną, ale na drodze stanął im obrońca Gruzji.

1'

Zaczynamy!!! Polska przy piłce.

20:31

Ostatnie pamiątkowe zdjęcie reprezentacji Polski i przed nami pierwszy gwizdek sędziego.

20:31

Za chwilę początek towarzyskiego starcia podopiecznych Franciszka Smudy z Gruzją. Z Gruzją, z którą jak do tej pory zmierzyliśmy się dwukrotnie.

20:26

Obie jedenastki wchodzą już na murawę. Atmosfera w Lubinie jest bardzo gorąca. Kibice powitali zawodników gromkimi brawami. Za chwilę hymny obu ekip.

20:14

Kadra Polski po raz trzeci gości w Lubinie, ale po raz pierwszy na nowym stadionie. Lubin to miejsce również szczególnie bliskie Franciszkowi Smudzie oraz Łukaszowi Piszczkowi i Szymonowi Pawłowskiemu. Dziś kibice liczą, że ten drugi pojawi się na murawie. Obie ekipy zeszły już do szatni, aby za chwile znów pojawić się na murawie stadionu Dialog Arena.

20:06

Rezerwy: Polska:Sandomierski, Dudka, Matuszczyk, Brożek, Pawłowski, Peszko, Rzeźniczak, Rybus, Wołąkiewicz. Gruzja: Mamaladze, Kashia, Aladashvili, Daushvili, Guruli, Kvirkvelia, Vatsadze, Grigalava

19:57

Trybuny stadionu Dialog Arena zaczynają się już zapełniać. Za niespełna czterdzieści minut początek spotkania reprezentacji Polski z Gruzją. Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Z Lubina wita Państwa Mateusz Komperda oraz Grzegorz Iwanowski.