Strzał piłkarza Kolejarza ponad bramką Wesołowskiego

Kolejarz atakuje, Faul na 17 m dla Kolejarza.

Po błędzie Szufryna napastnik Gości znów był przed szansą na zdobycie bramki.

62'

Zmiana Zawiślana, który w tym meczu zepsół wiele 100% sytuacji

60'

Niepewna interwencja Zarychty, bramka przez chwilę była pusta. Flota zmarnowała 100% sytuację.

59'

Żólta kartka dla zawodnika Kolejarza.

57'

Rzut rożny dla Floty. Piłka silno strzelona mija wszystkich zawodników.

54'

Zawiślan z 3 m strzela w bramkarza!!! W sytuacji 100%.

52'

Kolejna popisowa akcja Kolejarza znów rożny.

51'

Groźna akcja Kolejarza, piłkę na rzut rożny wybija obrońca gości

49'

Zawodnik Kolejarza upada w polu karnym, sędzia pokazuje "grać dalej"

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania w 45 minucie.

45'

Strzał Witolda Cichego przechodzi obok słupka bramki Floty.

44'

Flota przez dobre parę minut zamknięta na swojej połowie.

42'

Broź po serii zwodów pudłuje z 16 m

40'

40 m piłka do Zawiślana, szybszy bramkarz Gości.

38'

Piękna akcja Kolejarza Słupek ratuje gości!!!!! Po dobitce z 10m piłkę łapie bramkarz.

34'

Piłkarz Floty leży na boisku, gospodarze wybijają piłkę na aut. Piłkarz już się podniósł, Goście oddają footbalówkę.

28'

Zarychta przewrotką wybija piłkę zagranemu przez Cichego. Popisowe zagranie bramkarza. Zawiślan znów marnuje 100% sytuacje na 6 m.

26'

Rzut rożny dla Floty. Wybicie piłki przez Szufryna na aut. Bardzo niecelne uderzenie Krzysztofa Bodzionego z 16 m.

23'

Okres gry w środku pola bez groźnych akcji mogących zmienić rezultat meczu.

19'

Okres wyrównanej gry. Flota zaczyna częściej gościć pod bramką Zarychty

15'

Mogło być 0:1 Bardzo groźna akcja Floty.

15'

Groźna akcja gości z kontry. Pewnie w obronie Dawid Szufryn

13'

Kolejarz prezentuje bardzo ładny football. Dużo piłek bez przyjęcia, sporo walki. Wyróżniającą postacią jest nowy nabytek drużyny gości Maciej Kowalczyk

10'

Niebezpieczne dośrodkowanie Floty po stracie Cichego. Piłka opuszcza murawę.

8'

Flota ogranicza się do obrony Kolejarz atakuje i każda stwarzana sytuacja jest bardzo groźna dla bramki Alana Wesołowskiego

6'

Kolejna groźna akcja kolejarza. W ciągu 4 minut Kolejarz miał co najmniej 3 sytuacje na strzelenie bramki.

5'

W sytuacji sam na sam Zawiślan pudłuje!!

3'

Pierwszy strzał Kolejarza, bramkarz gości bez problemu łapię piłkę.

17:01

Sędzia rozpoczął pierwszą połowę spotkania. Życzymy powodzenia aktorom dzisiejszego spotkania.

16:59

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na murawę.

16:58

Za chwilę rozpocznie się mecz w Stróżach. Pogoda tym razem dopisała zawodnikach w Stróżach około 28 st. celcjusza, niebo bezchmurne.

16:43

W tym roku był jednym z dwóch obok Dolcanu zespołów, które wygrały z Flotą na jej obiekcie, a w jesieni u siebie z nią zremisował. Poza tym atuty niezłemu składowi Floty odbierze specyficzne boisko w Stróżach i męcząca podróż rywala.

16:42

"Wyspiarze" mają na koncie na razie zero punktów, bo w pierwszym meczu pauzowali (Górnik Polkowice nie miał licencji), a w drugiej kolejce przegrali z Dolcanem Ząbki. Za Kolejarzem przemawia kilka, może drobnych, ale mogących mieć znaczenie faktów.