Piłkarze gości śpiewają i cieszą się z pierwszego zwycięstwa w pierwszej lidze.

Koniec meczu! Spotkanie toczyło się na średnim poziomie.

92'

Wolny z okolicy 20 m dla Kolejarza

91'

Kolejarz stara się zagrozić bramce gości długimi podaniami, bez większego pożytku.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Rzut rożny dla Kolejarza. Bez efektu kolejarz nadal pod polem karnym przeciwnika.

88'

Strzał Mężyka obroniony przez bramkarza gości.

87'

Zawodnik gości leży na murawie. Piłkarze Kolejarza wybijają piłkę.

85'

Zmiana w drużynie gości

84'

Kolejarz atakuje bezskutecznie.

82'

Przewrotka Cichego obrońca wybija piłkę z lini bramkowej!!!

81'

Strzał Kryszaka z 16m bez zagrożenia dla bramkarza.

80'

Zmiana w zespole gości.

79'

Strzał Witolda Cichego obroniony przez bramkarza gości.

78'

Kolejarz częściej atakuje, Olimpia przeprowadza groźne kontry.

76'

Ładne uderzenie z 20m Dariusza Walęciaka obronione przez bramkarza gości

75'

Mecz się ożywił.

74'

Zmiana w drużynie gospodarzy.

73'

Zamieszanie w polu karnym Olimpii tym razem bez bramki .

71'

Piłkę wybijają obrońcy. Kolejarz gra bardzo nieskładnie.

70'

Kolejarz próbuje atakować. Rzut rożny dla gospodarzy.

67'

Strzał z 20m pewnie obroniony przez bramkarza gości.

66'

Faul dla Kolejarza w okolicy 35m od bramki.

65'

Zmiana w zespole Olimpii

64'

Zmiana w Koleajrzu Zawliślan za Wolańskiego

64'

Rzut rożny dla Kolejarza.

63'

Uderzenie obok słupka bramkarz bez szans.

60'

Rzut karny!

59'

Rzut rożny dla Olimpii. Bramka dla Olimpii. Strzelcem gola Hubert Kościukiewicz.

59'

Bramkarz ustawia mur. Dośrodkowanie, wybite na rzut rożny.

58'

Faul w okolicy 16 m. Niebezpiecznie dla Kolejarza.

58'

Piłka mija o centymetry bramkę gości po uderzeniu Witolda Cichego

56'

Rzut rożny dla Kolejarza Stróże.

56'

Zawodnik gości przy wybiciu piłki poślizgnął się. Brak zagrożenia dla Kolejarza.

53'

Aut w okolicy pola karnego Kolejarza. Faul w okolicy 35m od bramki Kolejarza.

49'

Po brutalnym faul zawodnik gości ukarany żółtą kartką.

48'

Bramkarz Olimpii wypiąstkowuje piłkę z przed linii 5 metrów. Bylo Groźnie.

48'

Dośrodkowanie z lewej strony wybite na rzut rożny przez obrońców z Grudziądza.

46'

Niebezpieczna akcja Olimpii Zarychta złapał piłkę i wypuścił przed polem karnym po czym zawodnik Olimpii przestrzelił z paru metrów!.

46'

Rozpoczyna się druga połowa. Obydwie drużyny wychodzą na murawę bez zmian.

48'

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Wynik 0:0

48'

Aut z linii bramkowej dla Kolejarza. Dalki wrzut w pole karne wybity przez obrońców.

47'

Sędzia dolicza 1 minutę.

45'

Witold Cichy strzela, ale bardzo niecelnie.

45'

Bramkarz Michał Wróbel wraca do bramki. Gra się zaostrza. Faul dla Kolejarza w okolicy 30m od bramki.

44'

Mężyk sam na sam. Lepszy bramkarz olimpii, który wślizgiem w okolicach 20 m wybija piłkę. Zdaje się, iż bramkarz olimpii ucierpiał w tym momencie jest mu udzielana pomoc medyczna.

44'

Groźne dośrodkowanie pomocnika Olimpii piłke na rzut rożny wybija CIchy. Rzut rożny piłka z powrotem dla Koljearza.

42'

Rzut rożny dla Olimpiii. Faul na zawodniku Kolejarza Stróże. Kolejarz rozpoczyna konstruowanie akcji.

41'

W Stróżach zaczyna padać deszcz.

39'

Rzut rożny dla Kolejarza Stróże. Do piłki podchodzi Konrad Cebula. Piłka wybita przez obrońców. Ciekawa akcja Kolejarza ponownie rzut rożny. Mocne uderzenie głową z 3 m. Piłkę łapie bramkarz Olimpii.

37'

Faul na zawodniku Kolejarza na środku boiska. Kolejarz przez 2 minuty zamknął Olimpię w swoim polu karnym.

36'

Strzał Zawadzkiego z 18 m, rykoszet. Piłkę łapie Michał Wróbel.

34'

Pressing Kolejarza. Zawodnik Kolejarza 19 Maciej Kowalczyk rozgrywa bardzo dobre spotkanie.

33'

Mariusz Mężyk z 2 m przestrzelił piłkę nad poprzeczką. Bardzo groźna akcja Kolejarza.

31'

Wyraźna przewaga Kolejarza. Olimpia ogranicza się do obrony.

31'

Mężyk mija obrońców Olimpii w okolicach 16 m by potem wybić piłkę za linię.

29'

Piłkarz Olimpii sam na sam z Zarychtą sędzia gwiżdże spalonego.

28'

Do piłki podchodzi Jarosław Białek. Dośrodkowanie przejmują obrońcy Kolejarza.

28'

Przechwyt w środku pola atak Olimpii. Akcja zakończona rzutem rożnym dla Olimpii.

27'

Po prostopadłej piłce gracz Olimpii poślizgnął się mogło być niebezpiecznie dla Olimpii, ale napastnik Kolejarza nie zorientował się w sytuacji.

26'

Kontra Olimpii zakończona niedokładnym podaniem w środku pola. Okres gry w okolicach 25 m od bramki Olimpii. Rysuje się lekka przewaga Kolejarza.

24'

Prostopadłe podanie graczy Kolejarza wybite na aut przez obrońców Olimpii.

22'

Niebezpieczny faul Mariusza Męzka tym razem bez kartki.

22'

Okres nudnej gry obydwu drużyn. Wiele nieskładnych akcji i niedokładnych podań.

20'

Mecz toczy się w szybkim tempie w tym momencie okres przewagi Olimpii.

18'

Rzut rożny bez większego zagrożenia. Faul na 30m dla Olimpii. Mecz toczy się w szybkim tempie. Kolejarz Stróże ustawia mur z 4 zawodników. Strzał w środek bramki pewnie łapie Zarychta.

17'

Groźny strzał Jarosława Białka z około 20 m. Piłka wybita na rzut rożny

16'

Faul w okolicach 20 m. Dośrodkowanie po faulu bez zagrożenia dla bramki.

15'

Zawodnik kolejarza sam na sam z bramkarzem, obronca wślizgiem od tyłu wybija piłkę z pod nóg napastnikowi

14'

Kolejne bezsensowne zagranie gracza Olimpii pewnie złapane przez Zarychtę. Olimpia dotychczas próbuje grać wiele górnych piłek, które są bez zagrożenia dla bramki Kolejarza.

13'

Sędzia nie zauważa zagrania ręką w okolicach środka boiska. Zawodnik Olimpii leży na boisku.Sędzia przerywa na chwilę grę.

11'

Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz. Do piłki podchodzi Jarosław Białek. Piłka o centymetry mija bramkę Zarychty po zamieszaniu w polu karnym.

11'

Piękne podanie w okolice 5 m pola karnego Olimpii zmarnowane przez Mateusza Kantora

9'

Sędzia pozwala na ostrą grę.

8'

Wyrzut Michała Gryźlaka w pole bramkowe Olimpii bez zagrożenia dla bramki drużyny gości.

6'

Olimpia próbuje długich piłek w okolice pola karne, które nie wnoszą niczego do gry.

4'

Szarża Macieja Kowalczyka lewą stroną boiska, bez zagrożenia dla bramki Michała Wróbla

3'

Groźna akcja Kolejarza mało brakowało, a było by 1:0

3'

Strzał Olimpii z około 40 metrów. Bez zagrożenia dla bramki Kolejarza

1'

Sędzia Mariusz Złotek z podkarpackiego ZPN rozpoczyna spotkanie.

17:03

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą na murawę.

17:02

W Stróżach niebo jest zachmurzone. Rozpoczęcie spotkania opóźnia się z uwagi na to, iż Olimpia przyjechała do Stróż 20 minut przed meczem.

16:59

Za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Kolejarzem Stróże, a beniaminkiem pierwszej ligi Olimpią Grudziądz. Piłkarze zaraz wyjdą na boisko i rozpocznie się mecz. Trzymamy kciuki za obie drużyny.