Poniedziałek, 11 lipca 2011, godz. 18:00
Lech PoznańLech Poznań
0 : 1
PAOPanathinaikos Ateny
90'

Koniec tego meczu. Panathinaikos pokonuje Lecha 1:0. Czy wynik był słuszny, możemy spekulować. Na pewno Kolejorza dziś było stać na wygraną.

89'

Lechowi być może zabraknie czasu na odrobienie strat, widać jak zawodnicy Lecha nie ustępują rywalowi.

86'

GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!! Świetna akcja Panathinaikosu. Wymiana podań pomiędzy Koniczynkami, piłka trafia do Moona po prostopadłym podaniu od Marnosa. Monn na raty, ale pokonuje Kotorowskiego. Panathinaikos na prowadzeniu.

84'

Clayton oddaje kolejny groźny strzał i świetną paradą popisuje sie Kotorowski.

82'

Tym razem akcja przeniosła się pod bramkę Kotorowskiego. Clayton po raz kolejny dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale znowu Ateńczycy nie potrafią znaleźć drogi do bramki Kolejorza.

79'

Kolejna zmiana w Lechu. Tym razem za zmęczonego Kamińskiego wchodzi Możdżeń,

78'

Wilk popisał sie niezłym przejęciem piłki, lecz w dalszej fazie akcji źle dograł do Ubiparipa.

76'

Ponownie rzut wolny dla Lecha, tym razem rozegrany krótko przez Kolejorza. W kolejnej części tej akcji do strzału dochodzi Arboleda, lecz futbolówka z dala omija bramkę Greków.

73'

Druga połowa jakościowo o wiele słabasza od pierwszych 45 minut, wpływ na grę na pewno miały zmiany przeprowadzane przez obu trenerów.

72'

Faulowany Lechita na połowie Panathinaikosu, rzut wolny z którego centruje Wilk, ale kolejne dośrodkowanie nie znajduje adresata.

69'

Panathinaikos długo utrzymywał sie na połowie Lecha, lecz nici wyszło z akcji Greków.

67'

Znowu na boisku slabszy okres gry obu ekip.

62'

Wilk próbował pokonać bramkarza Ateńskiego klubu, lecz niestety się pomylił.

61'

Kiełb centruje w pole karne, piłka przelatuje na zawodnikami z pola karnego i trafia pod nogi do Henriqueza, ale Panamczyk fatalnie podaje. Piłka dla Greków.

59'

Ponownie Clayton, tym razem rozpędził groźną kontrę, po której otrzymał piłkę w polu karnym i oddał strzał. Ale na posterunku Kotorowski.

55'

Niezła akcja dla Greków, napastnik Panathinaikosu na przebój się przedarł pod pole karne Lecha i oddał strzał.. który przeleciał nad poprzeczką Kotorowskiego.

53'

Groźne podanie do Ubipariego, ale przecięte przez stopera z Aten.

53'

Rzut wolny dla Lecha, egzekwuje Rafał Murawski, lecz strzela bardzo słabo, wprost w ręce golkipera Panathinaikosu.

51'

Lech stara się konstruować akcje, ale nie potrafią wyjść z własnej połowy.

49'

Początek drugiej połowy dosyć spokojny, obie ekipy wchodzą spokojnie w mecz. W Lechu nastąpiło 9 zmian, w ekipie z Aten aż 11.

46'

Druga połowa rozpoczęta, pierwszą wymiana piłek po stronie Greków.

45'

Jose Maria Bakero dokonuje aż dziewięciu roszad. Na boisko pojawia się m.in. Ben Starosta, który przebywa na testach w Kolejorzu. Skład na drugą połowę wygląda następująco: Krzysztof Kotorowski - Ben Starosta, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Luis Henriquez - Wojciech Golla, Marcin Kamiński - Jacek Kiełb, Rafał Murawski, Jakub Wilk - Vojo Ubiparip

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

44'

Ślusarski świetnie dostał piłkę z głębi pola ale atakowany źle ją przyjął i z 10 metrów strzelił nad poprzeczką

41'

Możdżeń uderza z daleka obok bramki

39'

Christodopulos uderza z 16. metrów ale obok bramki Kotorowskiego

36'

Po jednej okazji z obu stron w ciągu ostatnich minut odnotowaliśmy na boisku. Jednak żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali.

30'

Kwadrans do końca pierwszej połowy, która przebiega spokojnie, bez fajerwerków.

28'

Stilić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kapitalnie broni groźną centrę z wolnego bramkarz Panathinaikosu

29'

Najwięcej problemów defensywie, dziś eksperymentalnie zmontowanej Lecha sprawia Brazylijczyk Leto

28'

Lech rozpaczliwie się broni, znów świetnie broni Kotorowski

25'

Kapitalna interwencja Kotorowskiego po strzale z 30 metrów Leto

22'

Młody Drygas źle trafia w piłkę w trudnej sytuacji i spokojnie łapie piłkę bramkarz. Gra Lecha w pierwszych minutach może się podobać. Zawodnicy z Poznania dzielnie stawiają czoła groźnym Grekom.

20'

Chwilę wcześniej z wolnego próbował uderzać Injac ale bardzooo niecelnie

19'

Znów spalony, znów Rudnevs

18'

Szybko próbowali przedostać się pod pole karne Greków zawodnicy Bakero ale obrona zażegnała niebezpieczeństwo. Na boisku jak na razie panuje spokój

13'

Ładna, szybka akcja Poznaniaków ale sędziowie odgwizdują pozycję spaloną a bliski dojścia do piłki był Rudnevs

11'

Oba zespoły zwolniły tempo rozgrywania swoich akcji

7'

Kotorowski od bramki po niecelnym podaniu rywala

7'

Niebezpiecznie tym razem na przedpolu bramki Panathinaikosu ale także bez efektu w postaci strzału na bramkę

6'

Pierwszy strzał z daleka jednak obok słupka Kotorowskiego

5'

Panathinaikos osiąga przewagę - dwukrotnie obrońcy Bakero wybijają piłkę na rzut rożny

3'

W pierwszych minutach dobrze z wolnego zagrywają Lechici ale bramkarz Greków na posterunku łapie piłkę