Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
94'

Koniec spotkania. Kolejarz nie zasłużył na porażkę, dziś zaprezentował się bardzo dobrze i może być zadowolony ze swojej gry. Goście natomiast zwycięstwem kończą niezły sezon.

93'

93'

Przy karnym jeszcze dwie kartki, dla Kaczmarka i Giertla.

93'

Rzut karny dla Kolejarza po faulu na Grucy. Do piłki podszedł Madejski i mimo dobrej interwencji bramkarz uderzył nie do obrony.

91'

Świetna akcja Grucy prawą stroną. Zagrał dobrze do Rado, który na czystej pozycji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

90'

Paluchowski za Zagurskasa.

88'

Kolejarz próbuje konstruować akcje, ale nic z tego nie wynika. Górnik mądrze się broni i Kolejarz może nawet nie zdobyć honorowego trafienia.

85'

Z 22. metra uderzał z wolnego Madejski i trafił w poprzeczkę.

79'

Uderzenie Basty z 20 metrów broni bramkarz.

78'

Ostatnia zmiana w Kolejarzu. Gruca za Niane.

77'

Coś niesamowitego! Nildo w pierwszym kontakcie z piłką zdobywa bramkę! Dostał piłkę na 16. metr i technicznym strzałem w długi róg chciał zaskoczyć bramkarza. Piłka zakręciła się tak, że odbiła się od murawy i przekozłowała nad bramkarzem! Niesamowite, techniczne uderzenie!

75'

Pierwsza, brazylijska zmiana w GKS. Nildo za Ricardinho.

74'

Rzut wolny dla Kolejarza. Madejski ostro bije piłkę. Niewiele brakowało a byłaby bramka, zdążył jednak bramkach.

72'

GKS Bogdanka dzielnie przetrzymała napór gospodarzy i zaczyna dochodzić do głosu.

70'

Powinno być 2:0! Po akcji "z niczego", piłka trafiła pod pole karne do Nowaka, ten dobrze uderzył, ale Zarychta ładnie interweniuje.

67'

Zarychta łapie piłkę po plasowanym strzale, wybija do Madejskiego, ten z połowy podprowadził piłkę pod pole karne, uderzył, ale bramkarz ponownie broni.

64'

Madejski dostał piłkę na 16 metrów, zrobił dobry zwód i strzelił po krótkim słupku. Na posterunku jednak bramkarz gości.

62'

Bogdanka pierwszy raz od długiego czasu pod bramką Zarychty, strzelał Nowak z 18 metrów, ale "Panu Bogu w okno".

60'

Druga zmiana w Kolejarzu. Rado za Zawiślana.

58'

Lewą strona atakował Zawiślan, zagrał na 15 metr do Mężyka, ten ustawił się do strzału i uderza, ale obrońca zablokował piłkę własnym ciałem i został powalony impetem uderzenia.

56'

Uderzał z 20 metrów Stefanik, jednak strzał zablokowany i tylko rzut rożny.

55'

Kolejarz zaczął drugą połowę z animuszem. Na razie to on cały czas atakuje. Akcją gospodarzy towarzyszy zorganizowany doping kibiców, co w Stróżach jest rzadkością. Dzisiaj kibice dają z siebie wszystko. Czy taka tendencja utrzyma się w przyszłym sezonie?

53'

Madejski z rzutu wolnego, ale obrońcy wybijają na kolejny rzut rożny. Po dośrodkowaniu... kolejny korner.

51'

Madejski z okolic 16 metra uderzył dobrze, ale bramkarz sparował na rzut rożny.

47'

Goście poszli z kontrą. Zagurskas z 25 metrów oddał mocny strzał, ale minimalnie niecelny.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

W przerwie jedna zmiana. Za Gryźlaka wchodzi Ciećko.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Żółta kartka dla Niane za faul w środku pola.

43'

Basta centruje w pole karne do Mężyka, ale ten źle złożył się do strzału i piłka minęła bramkę.

42'

Szybka kontra gości, ale Pesir uderzył nad poprzeczką.

41'

Kontrowersyjna sytuacja. W pole karne zagranie do Stefanika, który jest przewracany, ale sędzia nie zagwizdał.

39'

Kolejarz cały czas w natarciu, Bogdanka desperacko się broni.

36'

Kolejarz założył "zamek" na bramce gości, Niane zagrywa do Mężyka, który wychodził na dobrą pozycję, ale uprzedził go obrońca.

33'

Nowak strzela w prawy róg, bramkarz rzuca się w drugą stronę i jest 1:0 dla gości.

32'

Szufryn faulował w polu karnym rzut karny!

28'

Rzut rożny bez efektu. Ale mecz nabiera tempa. Gra obu zespołów może się podobać.

27'

Michał Gryźlak, który zamienił się stronami z Zawiślanem, zagrał do Ciećki, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i trafił prosto w niego. Tylko rzut rożny.

23'

Kolejarz wykonywał rzut wolny z 18 metrów. Madejski uderza, ale strzał był zbyt lekki i obrońcy wybijają.

21'

Zagurskas wychodzi na pozycję sam na sam z Zarychtą, ale jest na spalonym.

18'

Składna akcja Kolejarza. Piłka na prawe skrzydło, Gryźlak zagrywa do Ciećko, ten wychodzi sam na sam, ale jest na spalonym.

15'

Na zmiany próbują atakować jedni i drudzy. Oba zespoły próbują konstruować niezłe akcje, ale grają również pewnie w obronie.

12'

Doskonała okazja dla gości! Kaczmarek dobrze zacentrował, na długi słupek główkował Nikitović, jednak dobra interwencja Zarychty uchroniła Stróżan od straty bramki!

10'

Dziś na stadionie w Stróżach niezła frekwencja. Zjawiło się około 500 kibiców!

8'

Za mocne podanie Ricardinho do Nowaka. Piłka opuściła plac gry.

6'

Dwie próby krzyżowego podania z obrony do Zawiślana. Próbowali Szufryn i Walęciak. Bez efektu.

4'

W pierwszych minutach optyczna przewaga Kolejarza, który dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się konstruować ataki.

2'

Madejski prostopadle zagrywa do Mężyka, jednak obrońcy ubiegli zamiary napastnika.

1'

Początek spotkania. Rozpoczął Kolejarz.

16:55

Przed spotkaniem oficjalne podziękowania dla zespołu i trenera, za utrzymanie klubu w I lidze wygłosił wiceprezes klubu, senator Stanisław Kogut.

16:29

Witamy ze stadionu w Stróżach, gdzie miejscowy Kolejarz, który już zapewnił sobie utrzymanie, zagra z GKS Bogdanka z Łęcznej. Goście mogą awansować jeszcze na szóste miejsce w tabeli, a gospodarze będą chcieli godnie pożegnać się ze swoją publicznością. Mimo niewielkiej stawki pojedynku liczymy na ciekawe widowisko.