Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
90'

Sędzia kończy spotkanie. Sandecja kończy sezon 2010/11 na 4. miejscu a KSZO spada do drugiej ligi. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

90'

Cztery minuty doliczone

88'

Goście rozbici, Sandecja ma przewagę ale nie ma to odzwierciedlenia w golach

87'

Lukas Janic z dystansu - broni Tomasz Dymanowski

86'

Tomasz Dymanowski ratuje swój zespół przed stratą kolejnej bramki po akcji Aleksandra

84'

Tomasz Persona trafia w słupek

83'

KSZO próbuje coś zmienić ale 4 minuty, które wstrząsnęły Ostrowcem już chyba zdegradowały gości do drugiej ligi

82'

Młody Mateusz Wilk na murawie

80'

Ostatnia zmiana wśród gości

79'

Dobija uderzenie Makucha i rywala!!

75'

Druga zmiana w KSZO

74'

Gol dla Sandecji!! KSZO w drugiej lidze!!

73'

Vahan Gevorgyan na spalonym w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki

73'

Janic z dystansu, rykoszet i rzut rożny

71'

W dobrej sytuacji Janusz Wolański uderza piłkę obok bramki Marka Kozioła

68'

Druga zmiana wśród gospodarzy

66'

Dwadzieścia pięć minut do końca. Wydaje się, że już chyba nic się nie zmieni.

65'

Aleksander na spalonym

63'

Arkadiusz Aleksander po wrzutce Woźniaka uderza nad poprzeczką

61'

60'

Vahan Gevorgyan to przez pierwsze 15. minut drugiej połowy zdecydowanie wyróżniający się gracz gości. Piłkarz szuka gry, jest niezwykle aktywny

57'

Pierwsza zmiana w Sandecji

57'

Czy Sandecja wyrzuci z ligi KSZO??

53'

Marcin Chmiest pośliznął się w dogodnej sytuacji i rzut z autu dla piłkarzy z Ostrowca

51'

Przepięknie uderza Kukol z wolnego ale Tomasz Dymanowski pokazuje klasę

49'

Błąd Zbozienia ale Gevorgyan zablokowany przez Woźniaka

46'

KSZO rozpoczyna drugie 45. minut

17:50

45 minut dzieli od spadku z pierwszej ligi MKS Kluczbork oraz Dolcan Ząbki

45'

45'

30 metrów od bramki faulowany Eismann

44'

Trochim faulowany i pod koniec pierwszej połowy mamy wolnego dla Sandecji

43'

Wolański minimalnie nad poprzeczką

42'

Frohlich za wysoko unosi nogę i rzut wolny z 20 metrów od bramki

41'

A na boisku spotkanie powoli przeradza się w piknik. Nuda...

41'

Specjalnie dla użytkownika ALAN: Rezerwowi Sandecji: Mariusz Różalski, Maciej Kowalczyk, Mateusz Wilk, Rafał Berliński, Luas Janić

Rezerwowi KSZO: Tomasz Bąbel, Pape Samba Ba, Klaudiusz Łatkowski, Krystian Kanarski.

37'

Eismann znów na spalonym po dobrym podaniu Gawęckiego.

35'

Tomasz Bzdęga w polu karnym ale piłkę spokojnie łapie Kozioł.

31'

Pół godziny spotkania za nami. Spotkanie wyrównało się. Oba zespoły próbują stworzyć sytuacje podbramkowe, odrobinę aktywniejsi są gospodarze.

29'

W ostatnich minutach bardzo aktywny jest Wojciech Trochim, który raz po raz absorbuje obronę gości.

25'

Gawęcki zbyt długo zwleka z uderzeniem.

25'

Woźniak dobrze wrzuca w pole karne do Aleksandra ale snajpera uprzedza Kardas

22'

Eismann w dobrej sytuacji ale sędzia odgwizduje spalonego. Chwilę potem próbował rozpędzić się Kukol ale obrona z Ostrowca sobie poradziła

20'

Jeżeli obecne wyniki utrzymałyby się do końca meczu z pierwszą ligą pożegnają się Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Kluczbork.

19'

Arkadiusz Aleksander marnuje 100% okazję dla Sandecji

17'

Woźniak z Kukolem rozgrywają "klepkę" tracą piłkę i szybka kontra KSZO ale Wolański na spalonym

16'

Kardas wyrównuje wynik meczu po strzale głową.

13'

Kibiców Sandecja zapraszamy na stronę SANDECJA.PL

10'

Dymanowski był bliski obrony ale Aleksander uderzył niezwykle precyzyjnie

8'

Aleksadner pokonuje Dymanowskiego z rzutu karnego podyktowanego za faul na Kukolu

7'

Rzut karny dla Sandecji.

6'

KSZO z autu. W pierwszych minutach Sandecja zdecydowanie naciska. Goście skupieni na obronie.

4'

Sandecja ma zdecydowaną przewagę. Eismann z Trochimem rozgrywają piłkę na połowie rywali.

1'

16:59

Kibiców Sandecji zapraszamy na stronę SANDECJA.PL

16:13

Już za 45. minut początek spotkania w Nowym Sączu, które zadecyduje kto opuści pierwszą ligę. Czy KSZO zdoła obronić się przed spadkiem??