KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 2
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
92'

Zawodnicy ŁKS pewnie pokonują KSZO. Łodzianie mogą już myśleć o przygotowaniach do przyszłego sezonu, tym razem w Ekstraklasie, z drugiej strony KSZO będzie zmuszone do walki o swój ligowy byt do samego końca, w dole tabeli panuje niesamowity ścisk i jeszcze wiele może się wydarzyć.

92'

Sędzia Michał Zając kończy mecz. ŁKS pokonał KSZO 2:0. Bramki zdobyli Dariusz Kłus i Marcin Smoliński.

91'

Strzał zza pola karnego zawodnika KSZO, Wyparło wypuszcza piłkę, jednak w ostatniej chwili ratuje ją przed wyjściem na rzut rożny

90'

2 minuty dolicza Michał Zając do drugiej polowy meczu.

89'

Zawodnicy KSZO atakują, dośrodkowanie z lewej strony Tomasza Persony, Wolański uderza z pierwszej piłki jednak trafia wprost w obrońcę ŁKS, rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska bardzo niecelne.

87'

Próba zaskoczenia wysuniętego na 11 metr Dymanowskiego, jednak pewna interwencja bramkarza KSZO

85'

Ładna akcja zawodników KSZO na 16 metrze jednak zabrakło ostatniego podania.

84'

Druga zmiana w drużynie ŁKS, z boiska schodzi strzelec drugiej bramki Smoliński, w jego miejsce wchodzi Damian Seweryn.

81'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Cieciura, w jego miejsce Tomasz Persona.

80'

Nie śpieszy się piłkarzom ŁKS, spokojnie rozgrywają swoje akcje.

77'

Okazja z rzutu wolnego dla KSZO, dośrodkowywał Gevorgian jednak na spalonym był napastnik gospodarzy.

76'

Ładne uderzenie z dystansu Kolarova jednak niecelne.

74'

Kolejna wymuszona zmiana w zespole KSZO, boisko opuszcza Radosław Kardas, w jego miejsce Nikola Kolarov.

73'

Marcin Mięciel wpadł z piłką w pole karne i wyłożył ją do Marcina Smolińskiego 2:0 dla ŁKS. Mięciel pomagał sobie ręką.

70'

Kolejne niecelne dośrodkowanie, piłkarza ŁKS, z rzutu rożnego.

67'

Po raz kolejny mocne i do tego niedokładne zagranie praktycznie przez 3/4 długości boiska, do piłki nie dochodzi Gevorgian.

64'

Kolejny fragment w meczu, w którym nic się nie dzieje, piłka przelatuje z jednej połowy na drugą i nikt nie jest w stanie jej opanować i rozegrać akcji.

60'

Gol dla ŁKS, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkę strzela Dariusz Kłus.

59'

Faulowany Kaczmarek na prawym skrzydle i żółtą kartkę otrzymuje Trzeciakiewicz.

58'

Błąd obrońcy KSZO w polu karnym, piłka trafia do Smolińskiego, który nie był w stanie jej opanować. Od bramki Dymanowski.

56'

Strzał z pierwszej piłki, zza pola karnego jednak pewnie interweniuje Dymanowski.

51'

Dośrodkowanie z prawej strony zawodnika KSZO, Kanarski jednak uprzedzony przez obrońcę. Rzut rożny dla KSZO bez efektu.

47'

Strata piłki w środku pola, dośrodkowuje Kaczmarek, obrona wybija na rzut rożny. Z narożnika boiska Romańczuk i kolejna interwencja obrońców. Kolejny rzut rożny wykonuje Mączyński jednak teraz obrońcy wyjaśniają sytuację i tylko aut dla ŁKS.

45'

Zawodnicy ŁKS zaczynają drugą połowę meczu.

48'

Na razie nudny mecz w Ostrowcu, sporo strat i niedokładnych podań, zawodnicy ŁKS grają mało ambitnie i nie radzą sobie z agresywnością gospodarzy. Mam nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy ciekawsze widowisko.

48'

Michał Zając kończy pierwszą połowę spotkania.

48'

Rzut wolny dla drużyny z Ostrowca, około 17 metrów do bramki, Adamski uderzył w głowę Kanarskiego. Skórnicki uderza jednak ponad bramką, dobra próba.

45'

3 minuty dolicza arbiter do pierwszej polowy tego spotkania

44'

Długa piłka do Mięciela, w pole karne, jednak nie potrafi on dobrze jej przyjąć i sytuację wyjaśniają obrońcy KSZO.

41'

Gevorgian faulowany przez Adamskiego, który otrzymuje ostrzeżenie od arbitra.

38'

Dziwna sytuacja, piłkę źle w polu karnym wybił obrońca ŁKS, po podaniu Wolańskiego do piłki doszedł Gevorgian, który trafił w poprzeczkę, sędzia jednak odgwizdał spalonego.

38'

Dobra akcja zawodników KSZO, wymienili kilka podań w środku pola i przesunęli się pod pole karne, Bzdęga podał do Gevorgiana, który jednak był na spalonym.

36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na 11 metr, Skórnicki jednak w doskonałej sytuacji źle ułożył głowę i tylko rzut rożny.Dośrodkowanie Gevorgiana z rzutu rożnego bardzo niedokładne.

35'

Marcin Kaczmarek fauluje Cieciurę i otrzymuje żółtą kartkę.

33'

Ostry faul w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla ŁKS, długa piłka i doskonała okazja dla ŁKS. Fenomenalna interwencja Dymanowskiego po strzale głową.

32'

Znowu Bzdęga faulowany na prawej stronie, dośrodkowanie i uderzenie piłki głową przez Michała Stachurskiego, daleko od bramki.

28'

KSZO poczyna sobie co raz śmielej, ŁKS nie jest w stanie opuścić własnej połowy boiska.

26'

Tomasz Bzdęga faulowany, kolejne dośrodkowanie, tym razem Gevorgiana, piłka po raz kolejny wybita przez obrońców.

24'

Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie na 5. metr i dobre wyjście Wyparły.

23'

Na boisko za kontuzjowanego Gieragę, który musi opuścić boisko po starciu z Mąką, wchodzi Patryk Kubicki.

21'

Mateusz Mąka musi opuścić boisko i udać się na prześwietlenie.

19'

Kontratak KSZO, dośrodkowanie z prawej strony Wolańskiego, podczas walki o górną piłkę 2 zawodników zderzyło się głowami i prawdopodobnie potrzebne będą zmiany w obu zespołach. Pojawiła się na płycie boiska karetka pogotowia.

15'

Przypadkowo piłka trafiła na skraju pola karnego, do Marcina Mięciela, jednak jego podanie zostało zablokowane.

12'

Zawodnicy ŁKS od kilku minut utrzymują się przy piłce rozgrywając atak pozycyjny, bez wymiernych efektów.

9'

Fatalny błąd obrońcy KSZO, który podał piłkę wprost pod nogi Smolińskiego, jednak bez konsekwencji.

8'

Pierwszy rzut rożny dla zawodników ŁKS, Marcin Kaczmarek dośrodkowuje na krótki słupek, obrońcy KSZO interweniują bez problemów.

6'

Dobre wyjście Wyparły, który przejmuje dośrodkowanie.

6'

Faul Klepczarka i pierwszy rzut wolny w tym meczu dla zawodników KSZO. Około 30 metrów do bramki

2'

Pierwsze minuty - sporo walki w środkowej strefie boiska, dużo walki w powietrzu i sporo strat.

16:59

Zawodnicy gospodarzy przegrali losowanie i to oni zaczynają pierwszą połowę meczu.

16:56

Zawodnicy obydwu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Ostrowcu.

16:39

Na stadionie w Ostrowcu już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się mecz, który w kontekście walki o utrzymanie w I lidze, nie jest bez znaczenia dla zawodników KSZO, którzy potrzebują punktów. Łodzianie, pomimo już uzyskanego awansu do Ekstraklasy, będą chcieli odzyskać pozycję lidera, którą obecnie, z jednym punktem i meczem przewagi zajmuje Podbeskidzie.