Koniec spotkania! Flota zasłużenie pokonała GKS 3:1!

91'

Wykluczenie dla Goncerza, który przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Floty!

88'

Misan przegrywa pojedynek sam na sam z Gorczycą, górą bramkarz GieKSy! Dobitkę Krajanowskiego zdążyli zablokować obrońcy.

86'

Dośrodkowanie w pole karne Olkowskiego wybił dobrze ustawiony Udarević.

83'

Ostatnia zmiana w meczu. Łukasz Michniewicz wszedł za Pruchnika.

82'

Tym razem Misan trafił w słupek!

81'

Strzał z dystansu w wykonaniu Bodzionego przechodzi tuż obok słupka!

76'

Za strzelca ostatniej bramki wchodzi Damian Misan.

75'

Już 3:1 dla Floty!! Pruchnik podał do Arifovicia, którego lekki strzał kompletnie zaskoczył Gorczycę! Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

72'

Krzysztof Bodziony wchodzi za Niedzielę.

71'

Kamil Cholerzyński ukarany za faul na przebojowym Nwaogu.

68'

Ryś przytomnie powstrzymał rajd Krajanowskiego. Cały czas groźniejsi są gospodarze.

64'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Cholerzyński, lecz strzał pewnie wybili obrońcy.

61'

Goncerz nieprzepisowo zatrzymał Pruchnika.

58'

Nowy kapitan gości, Jacek Gorczyca, końcówkami palców obronił mocny strzał Nwaogu! Flota bardzo blisko podwyższenia prowadzenia.

57'

Ależ była sytuacja dla Floty! Strzał Niewady z linii bramkowej wybił Sokołowski!

55'

Jacek Kowalczyk nie może kontynuować gry. W jego miejsce Mateusz Niechciał.

54'

Kapitan gości musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

53'

W polu karnym nieszczęśliwie głowami zderzyli się Kowalczyk i Niewiada.

51'

Po dośrodkowaniu Olkowskiego strzelał Sadowski, jednak niecelnie.

49'

Żółta kartka dla Nwaogu.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

46'

W przerwie dwie zmiany w zespole gości. Za Chwalibogowskiego wszedł Rafał Sadowski, a za Zielińskiego Arkadiusz Kowalczyk.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Tym razem Ryś nieprzepisowo powstrzymywał Arifovicia i żółtko dla piłkarza Gieksy.

41'

Żółta kartka dla Krajanowskiego po faulu na Pitrym.

39'

Było gorąco pod bramką GKS. Dobrą interwencją dwukrotnie popisał się jednak bramkarz katowiczan.

36'

Nieudany strzał Arifovicia z dystansu.

34'

Nwaogu bardzo aktywny, próbuje dryblować, podawać, strzelać. Wyróżniający się zawodnik. Czy to jego ostatni mecz w Świnoujściu? W oknie transferowym na pewno zapytają o niego kluby ekstraklasy.

33'

Na prowadzeniu znowu gospodarze! Nwaogu dobrze dograł do Pruchnika, a ten nie miał problemu ze zdobyciem bramki z kilku metrów!

28'

Gorczyca łapie piłkę po nieudanym strzale Arifovicia.

26'

Strzał Pitrego zablokowany.

24'

Wyrównanie! Po wrzutce Dziedzica Zieliński pakuje piłkę do bramki. Nie popisał się w tej sytuacji Żukowski.

20'

Pierwszy strzał GKS w spotkaniu. Po uderzeniu Chwalibogowskiego Żukowski nie musiał nawet interweniować.

18'

Niedziela był blisko pokonania Gorczycy po rykoszecie, jednak bramkarz GKS wybrnął z opresji.

16'

Zbyt mocne dośrodkowanie Zielińskiego mija pole karne.

14'

Rzut rożny dla Floty po akcji Nwaogu, jednak po wrzutce radzą sobie obrońcy GKS.

13'

Pruchnik dośrodkowywał z rzut wolnego, ale Olkowski głową wybija piłkę.

9'

Goncerz próbował znaleźć w polu karnym Dziedzica, ale ubiegli go obrońcy.

7'

Żółta kartka dla Mazurkiewicza. Za ostro faulował Dziedzica i sędzia Złotek nie miał wątpliwości.

5'

Kolejna dobra okazja Floty, jednak po strzale Arifovicia dobrze broni Gorczyca.

3'

GKS próbuje się otrząsnąć po szybkiej stracie bramki. Próbował wrzucać Olkowski, ale niedokładnie.

1'

Ależ początek gospodarzy! Nwaogu doskonale zagrał do Krajanowskiego, a ten pokonał Gorczycę! 1:0 dla Floty!

1'

Rozpoczęcie meczu. Od środka gospodarze.

16:48

Witamy w relacji ze spotkania "o pietruszkę" pomiędzy Flotą Świnoujście a GKS Katowice. Znamy już składy obu zespołów. Za nieco ponad dziesięć minut początek spotkania. W Świnoujściu pogoda idealna do gry, miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska.